IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th April 2008, 23:36
LuDoTo_MoNi LuDoTo_MoNi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране Как да отслабна

На 19 години сам ,170 висока,60 кг.,ходя на фитнес от 2 месеца 6пати седмично но не отслабвам все пак се стегнах много.Много ми е трудно да спазвам някакъв хранителен режим тъй като нямам необходимото време.Моля помогнете ми да се отърва от излишните килограми.Благодаря предварително.
:P :P :P
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th April 2008, 10:26
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Какво означава "нямам достатъчно време за да спазвам хранителен режим"? За да спазваш някакъв добър хранителен режим не ти трябва кой знае какво свободно време. Едно и също време отнема изяждането на едно кисело мляко и на един кроасан. Вече няма хранителни магазини, в които да не се продават и ядки. Ако наистина искаш да отслабнеш се вземи в ръце и не се оправдавай с липса на време. Хранителния ти режим не е задължително да е някои от написаните тук. Можеш и сама да си направиш такъв. Като начало, замени всички - кроасани, бургери, вафли, пасти и т.н с плодове, зеленчуци, кисело мляко и ядки. Промяната ще я усетиш още след първата седмица.
Запомни едно - човек не си ли помогне сам, никои не може да му помогне. Всичко зависи единствено и само от теб!
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th April 2008, 10:43
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Много добре казано!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th April 2008, 12:56
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Всъщност спазването на хранителен режим си е цял ритуал и тук ще се съглася с Лудото. За да се спазва точен режим трябва да се яде под час, да се готвят точни храни и по точен начин. Не знам дали сте спазвали диета специална, не става дума за времето, което ви коства излапването на нещо, а за приготовлението му и съответно ядене на 2-3 часа. Затова и диетолозите правят специална консултация с човека за да разберат какъв е начина му на живот и според това изготвят диетата.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th April 2008, 17:13
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

ОК, съгласна съм и с теб Тори, но само донякъде. Точно това се опитвах да обясня. Не е нужно като начало да спазва т.н "хранителен режим". Началото може да сложи със замяната на всички сладкиши и бургери, със свястна и здравословна храна.
Това е лично мое мнение и не искам никого да обременявам с него. Всеки сам решава, какво е най-добро за него!
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th April 2008, 09:15
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Да, разбирам те. Аз също нямам време да се храня на 3 часа, но за сметка на това не пропускам трите основни хранения за деня. Като разбира се залагам на прясна и здравословна храна. Вече няколко месеца не съм хапвала нищо пакетирано, което не означава, че имам време да си приготвям постоянно храна. Приметно когато огладнея и нямам време да отида някъде да хапна, отивам до магазина , купувам си една краставица и едно кисело мляко и съм ОК. Може да звучи малко смешно, но определено е по-добре от съдържанието на някоя лъскава опаковка.
Сутрин закусвам в къщи, обикновено супа, а вечер си приготвям зеленцуци по различен начин.
Това е моят начин и определено действа. Това обаче не означава, че и при теб ще е така. Затова трябва сама да намериш най-добрия и лесен режим за теб.
Успех!
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th April 2008, 09:56
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

A пък аз като нямам време да ходя да ям в обедната почивка, си вземам от една барака пържолка и си я хапвам на 2 части Мисля, че е по-добре от мазна баница или КИФЛА ..
Но не мога да карам без месо... дам, нямам време да готвя, но определено не купувам никога гадните солетки, меденки и кроасани... вместо това - сурови бадеми или лешници (като искам да гриза нещо), а сутрин винаги закусвам с кисело мляко с овесени ядки .. и така - винаги можеш да замениш нездравословната "храна" с мааалко по-здравословна и без да готвиш - вярно, не е толкова пълноценно, но по-добре от нищо.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th April 2008, 15:34
LuDoTo_MoNi LuDoTo_MoNi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Blagodarq za savetite 6te se vazpolzvam ot tqh i dano ima rezultat
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th April 2008, 16:42
nervaka nervaka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 31
По подразбиране

Ами...зависи какво разбирате под отслабване?! Може да искаш да сваляш килограми или да намалиш само обиколките на определени места!
Например, с намаляването на 2-3 кг., не е задължително да ти се намалят обиколките или да премахнеш целулит, ако имаш.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th April 2008, 22:28
carry carry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 91
По подразбиране

Аз от известно време правя повече анаеробни упражнения(Разбира се спазвам кардиото в началото 20 мин и в края 20 мин)Тренирам 4 пъти в седмицата и забелязвам,че качвам килограми ...това най-вероятно е от тежащите мускули..ама ще спра..не искам да ставам толкова релефна ,а искам да свалям...без мускули,маса))
__________________
If You judge people,you have no time to love them."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаотслабна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:56.