IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th May 2008, 10:31
Аватара на desislavay
desislavay desislavay не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 32
По подразбиране Белези

Znaete li dobri mazila ili drugi metodi za premahvane na belezi?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th May 2008, 11:12
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Ами аз бих препоръчала-Дерматикс .В момента го ползвам и съм доволна.Но цента е 80 лева за 15 мл.Имаш авантар като на една друга съформийка Суити и ще те бъркаме с нея.По добре го смени .
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th May 2008, 20:58
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

А дали е за всякакви белези? Ипъкнали (май цикатрис се казваха) за заглаждане или вдлъбнати?

Стана ми интересно защото преди месец си сцепих челото на ръба на един от прозорците на таванското ми (ежедневно си блъскам главата в скосения таван но този път направо си разцепих кожата и то централно на лицето ) и сега съм с 2см черта на челото, която е вдлъбната и е около 1мм дебела и дълбока, но си личи вдлъбнато навътре.... грозна работа... има ли шанс за оправяне с мазилца или направо химичен пилинг. Или може би цял живот бритон
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th May 2008, 08:01
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Ето ти линк дано да стане с него-http://www.dermatix-bg.com/nesto_vise.html
Аз мажа оперативни рани и да ти кажа честно съм доволна.Успех.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th May 2008, 09:39
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

хмм ефикасно ли е това? Защото аз използвах Контратубекс и нищо..А ми правиха операция на коляното и имам 20см белег- точно отпред, и сега и повторно ме рязаха върху него и е мазало.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th May 2008, 09:50
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Ами незная за Контратубекс но във раздел Пластични има тема за белезите и мойте наблюдения са че са мноло малко тези който са доволни от него(говорим за оперативни белези който найстина мноло трудно се заличават)Пък и незнам дали цената може да е водещ фактор,но при положение че едното е 15 лв а другото 80 лв можеш да предположиш кое е по-доброто.Пак казвам аз съм доволна а е минал 1 месец от операцията.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th May 2008, 13:23
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Абе то не винаги е водеща цената- ще пробвам и с това пък дано стане. Защото все пак и моя белег не е от пластична операция и е бая голям.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd January 2010, 23:03
MAR MAR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: Sofia
Мнения: 6
По подразбиране

За Dermatix
аз го използвах за вдлъбнати белези от акне, но не ми помогна
, а за след оперативни белези не знам дали помага, но скоро ще пиша, защото леля ми го наскоро започна да го използва.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd January 2010, 00:19
kalinka_malinka kalinka_malinka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: sofiq
Мнения: 428
По подразбиране

За релефни белези , преди 1 -2 години маика ми беше взела едно много специфично кремче.Знам само , че е германско , името не мога да ви кажа.Представлява като лепенка с релефи отгоре- налепен силикон върху лекопласт все едно , слага се на белега като лепенка и от топлината на тялото по малко се отделя от силикона върху белега, за да го запълни .До края на седмицата ще се опитам да разбера как му беше името и ще ви го пусна.Аз съм много доволна , но за жалост и цената му е много ама много хубава.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th February 2010, 00:34
Аватара на toni_nl
toni_nl toni_nl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 151
По подразбиране

а аз си мислех,че успешното премахване на белези става при дерматолог...идея си нямах,че и с кремчета може.
а на мен какво ще ми препоръчате,при все че съм на 20 и ми е малко рано за химичен пилинг.Имам вдлъбнат белег,спомен от дребна шарка в детските ми години,точно по средата на челото .И няколко малки белегчета от стари пъпчици.
__________________
ай дон'т билонг ту ю,ю дон'т билонг ту ми..еврибоди'с факин' фри ...

DM http://www.youtube.com/watch?v=2epwiBhoqxg
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Белези
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:05.