IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th May 2008, 13:52
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от daliq
да, това ще направим , но чакаме юни , за да го сменим , защото този ни даде микозолон, и от него няма ефект! а е стават все по ясно изразени!

Явор е прав, ако съм зле и платено отивам какви са тези глупости
Личен лекар това е за кожен лекар не за личен....

На теб кой ти дава направления, за специалист , а? Здраво осигуряване , нещо да ти говори , спешен център , ако си зле ! Приятелят ми не е на хемодиализа , а има обрив ! Просто потърсих мнение , исках да кача снимки , за да може някой с такъв обрив да ме насочи , не за само лечение , а като чуя диагноза от друг лекар да сравня за себе си !
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th May 2008, 13:54
Аватара на OskarWild
OskarWild OskarWild не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 972
По подразбиране

daliq свиквай с томитууу и не се кахъри много, всичко ще се оправи при вас, само идете отново на лекар
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th May 2008, 14:20
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daliq


На теб кой ти дава направления, за специалист , а? Здраво осигуряване , нещо да ти говори , спешен център , ако си зле ! Приятелят ми не е на хемодиализа , а има обрив ! Просто потърсих мнение , исках да кача снимки , за да може някой с такъв обрив да ме насочи , не за само лечение , а като чуя диагноза от друг лекар да сравня за себе си !
Как някой ще ти каже диагноза по снимка или ти очакваше някой да каже и аз имам същите и се мажа със едикакво си -опитай и ти .Ти наясно ли си че какъвто обрив имаш от вън такъв имаш и от вътре..
Мила един преглед е 10-15 лева но ти явно предпчиташ такса от 1,50 и да си ходиш болна..
Е успех и ако така мислиш твоя ще ги носи още доста време докато чакаш личната лекарка...
Спешен център на мен много ми говори но на теб явно не ,на теб само ти говори личен лекар ...
Успех
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th May 2008, 14:25
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от OskarWild
daliq свиквай с томитууу и не се кахъри много, всичко ще се оправи при вас, само идете отново на лекар

Какво да свиква със мен бе човече,аз ако имам такова нещо от 6 месеца да съм отишла при 10 доктора ,защото ще съм притеснена за здравето си а няма да чакам юни месец за да си сменя лекарката и тя да ме прегледа.....Нервирам се защото не е нормално такова мислене...
не ми казвай че ако си във такава ситуация ще чакаш 6 месеца.
Реагирах така защото трябва да отидан на друг доктор а не за да се заяждам.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th May 2008, 14:30
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Томи не се пали излишно.явно момичето си има някви разбирания и няма смисъл да се опитваш да обясняваш.само дето не разбирам и аз като така или иначе ще направи квото е решила за какво иска съвет и какъв съвет очаква да й се даде освен такъв да посети лекар.
все още кожен лекар във форума нямаме пък и да имаме едва ли ще може да говори наизуст
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th May 2008, 14:46
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Да вярно , заяждайте се в друга тема ! Потърсих мнение , поне до някъде компетентно ! Не попитах какво се правите като сте болени , Томи ! Той някой , ако иска да ми отговори по темата , ще чете внимателно какво пиша , а няма да се хваща , за каквото му падне да ръси нравоучения!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th May 2008, 14:53
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

далия не си права, укроти се малко. компетентно мнение трудно ще получиш защото този обрив може да се дължи на ралични неща.аз ако съм имала обрив на гърба едва ли случая ми ще е същия като този на приятеля ти...или искаш да ти кажа с кво съм се мазала и като не помогне или навреди да имаш кой да псуваш...не става така.най - комптентното мнение в случая е наистина да потърсиш специалист. а ако почнем темата за кво си плащаме здравните осигуровки като ходим по частно после ще се отвори една дискусия....предпочитам да не коментирам
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th May 2008, 15:43
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daliq
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от daliq
да, това ще направим , но чакаме юни , за да го сменим , защото този ни даде микозолон, и от него няма ефект! а е стават все по ясно изразени!

Явор е прав, ако съм зле и платено отивам какви са тези глупости
Личен лекар това е за кожен лекар не за личен....

На теб кой ти дава направления, за специалист , а? Здраво осигуряване , нещо да ти говори , спешен център , ако си зле ! Приятелят ми не е на хемодиализа , а има обрив ! Просто потърсих мнение , исках да кача снимки , за да може някой с такъв обрив да ме насочи , не за само лечение , а като чуя диагноза от друг лекар да сравня за себе си !
Така ли ми се струва ,или се заяждаш ,а?
Това ,че пишеш за обрива на приятеля ти в някакъв сайт значи ,че нямаш здравна култура,което по-късно се разбра и от коментара ти,как виждаш ли са ти сбъркали диагнозата...А това,че приятеля ти е оставил това на теб,говори същото и за него!
Ми естествено ,че се случва да се сгреши диагноза,да не мислиш че е толкова лесно да се определи една диагноза?? Пишеш симптомите в компютъра и даваш ENTER и диагнозата излиза....?
На мен направления никой не ми дава,просто съм доктор.. И когато имам здравословен проблем ,отивам при други такива въпреки това
Пожелавам на приятеля ти да се оправи...след юни...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th May 2008, 17:07
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daliq
Потърсих мнение , поне до някъде компетентно !
е тук все пак не е лекарки форум, кво компетентно мнение търсиш. да не говорим, че кожните проблеми трудно се установяват от самите специалисти, камо ли пък някой дето не е учил медицина да ти постави диагноза само по снимка
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th May 2008, 23:11
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Ето ви едно частично компетентно мение
Всички кожни обриви си приличат, а лечението им е коренно различно (лечението на едно заболяване при неправилна диагноза може да доведе до утежняване на състоянието). Щом обривът е от 6 мес, бързо отидете при специалист, дори да струва пари.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: коженобрив
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:12.