IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th June 2008, 20:15
skokomar skokomar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 14
По подразбиране Училище

Здравейте! Въпросът ми е следният:
Каква храна мога да си копувам от училище, но като се има в предвит че искам да свалям килца Забелязал съм че 99,9999% от стоките в училищните магазинчета са "junk food" ...
Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th June 2008, 20:41
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Аз също съм на диета...(доста хора няма да се съгласят,че е диета,де ) и за момента не ям в училище,но по принцип голямото междучасие отивам до един супермаркет и си купувам или някакво кисело мляко или плод.Сигурна съм,че има някакъв магазин около училището ти
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th June 2008, 22:44
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

И аз си мисля, че е хубаво да си купуваш или да си носиш плод. Аз лично навремето си носех ябълки (те ми се струват най-полезни), а и бананите са удобни, но.. имай едно наум
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th June 2008, 18:38
Аватара на cvety
cvety cvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: sofia
Мнения: 126
По подразбиране

аз си взимам от нас някакъв плод- ябълка,праскова или няколко кайсийки..и хора знаете ли какво е странното-отначало само аз си носех плодове,другите ядяха боклуците от лавката, но сега наблюдавам, че още 4-5 човека папкат плодчета
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th June 2008, 20:25
dEs be ~666 dEs be ~666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 25
По подразбиране

И аз си нося плод или ходя до магазина за мляко. Но в повечето сбучай минерална вода с ябълка. Много по добре се чувствам от колкото напрамир да изядеш някаква закуска със странен произход.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th June 2008, 21:26
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

И аз имам този проблем, защото съм на лекции от 9 до към 4 - 5 следобед и на връщане като ме хване задръстването, се прибирам и се храня чак към 6. Плодовете са страхотен вариант, но все пак е добре през деня да хапваш и нещо друго хранително освен закуската. За това, аз например си нося малко сурови бадеми или орехи.

Иначе, имам една колежка, която си носи овесени ядки от къщи
Но това си е екстремизъм
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th June 2008, 21:38
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Сега си мисля, че може да се носи и приготвен от вкъщи сандвич с подбрани съставки.. Поне ще се знае какво има в него, а и за недиетуващата част от човечеството е по-приемливо да те види със сандвич..
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th June 2008, 22:57
Ran Ran не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 57
По подразбиране

От написаното заключих, че става дума за момче. А да препоръчвате една гола ябълка на момче, което, освен всичко, расте, не ми се струва подходящо.
Месо ти трябва, месо! Увий го в маруля и си готов - като дюнер. И ядки - ако имаш проблем с месото (който проблем все още не мога да го проумея), заложи на пълномаслено кисело мляко с шепа сурови ядки.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th June 2008, 20:48
sisinka sisinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 25
По подразбиране

аз пък си хапвам почти всяка сутрин мюсли с кисело мляко , и така ускорявам метаболизма си , не усещам глад , а за промеждутъците си хапвам някакъв плод , задължително сезонен , защото той има най - малко нитрати / скоро в нета ми попадна статия , че от нитратите се пълнее / , може и един банан - засища ,без кой знае колко калории , защото до вечерта задължително са изразходвани.и така мога да кажа , че поддържам добра фигура точно по този начин.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th August 2008, 22:37
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Аз по цял ден съм на лекции и упражнения и се опитвам да ям активия и марети.За съжаление няма голям избор по лавките.Корнито също не е лошо.В кафетата около университета няма плодове.Абе общо взето с тия малки почивки и беден избор няма дръг начин.Ще ядем сухоежбина на корем.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Училище
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:56.