IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 15th November 2010, 22:14
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

4 пъти... отпуската за две години да не говорим, че малко или много си е гадно.. Аз до два пъти и спирам
Отговори с цитат
  #362  
Стар 15th November 2010, 22:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zvezdichka1
4 пъти... отпуската за две години да не говорим, че малко или много си е гадно.. Аз до два пъти и спирам
Да не мислиш,че ми харесва.Ако не ми я беше направил крива георгиев,хич нямаше да лягам четвърти път.чОВЕК СЕ УЧИ,ДОКАТО Е ЖИВ.Пак добре,че се осъзнах и се ориенирах към най-добрия за липофилинг на устни с оригиналния инструментариум на Колман
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #363  
Стар 15th November 2010, 22:26
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela

Да не мислиш,че ми харесва.Ако не ми я беше направил крива георгиев,хич нямаше да лягам четвърти път.чОВЕК СЕ УЧИ,ДОКАТО Е ЖИВ.Пак добре,че се осъзнах и се ориенирах към най-добрия за липофилинг на устни с оригиналния инструментариум на Колман
Ох.. така е.. Аз затова, тъй като нямам познати с правени устни, изчетох целия интернет преди да реша какво и къде (то не че това ми гарантира нещо) и да се надявам, че направих правилен избор.
Отговори с цитат
  #364  
Стар 15th November 2010, 22:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zvezdichka1
Ох.. така е.. Аз затова, тъй като нямам познати с правени устни, изчетох целия интернет преди да реша какво и къде (то не че това ми гарантира нещо) и да се надявам, че направих правилен избор.
Правилен е,защото никой друг пластичен хирург не работи с оригинални инструменти на Колман,внос от Америка.Адкси скъпи,повечето използват квото им падне под ръка.За това е моя проблем от големите сраствания,наранявания в лявата част.Трудно се закачат мастните клетки
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #365  
Стар 16th November 2010, 08:55
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

[quote="zvezdichka1"] и да се надявам, че направих правилен избор./]
Определено ако говорим за процедурата - изборът си е правилен... резултатът ще е съвсем естествен след още малко време Леко възстановяване!
Отговори с цитат
  #366  
Стар 16th November 2010, 09:50
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Еее, дано! То ще си е за хвалба.
Ти ги искаш по-плътни с контур или по-големи като цяло?
И от двете по малко. Моите са тънки и без контур. Веднъж сложих филър, малко контур и малко обем. Най-много ми харесваха първия и втория ден, докато бяха малко подпухнали. За жалост много бързо спаднаха, и то нямаше как да не спаднат с една ампула Жуведерм, и то на първи опит.
Отговори с цитат
  #367  
Стар 16th November 2010, 10:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Моите са тънки и без контур.
бяха ми точно такива
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #368  
Стар 18th November 2010, 11:25
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

И моите са така почти, е, не са чак като игли тънки, но .. малко по-дебели от игли , но пък на мен самата уста ми е малка.. и крива горна устна.. .... май си е доста зле

Ох, кога ще започнат да спадат, вече е 6ти ден от операцията и нищо... Аз вече почти си свикнах с тая уста.. след някой ден няма да ми се струва голяма и ще започна чак да се харесвам сигурно..
Отговори с цитат
  #369  
Стар 18th November 2010, 11:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zvezdichka1
Ох, кога ще започнат да спадат, вече е 6ти ден от операцията и нищо... Аз вече почти си свикнах с тая уста.. след някой ден няма да ми се струва голяма и ще започна чак да се харесвам сигурно..
,сериозно ли-КОЛКО КУБИКА СЛОЖИ?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #370  
Стар 18th November 2010, 12:07
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Докторът каза, че е сложил 3 в долната и 3 и половина някъде в горната, каза, че било малко повече, но според мен изобщо не е повече, ами си е нормално. Да не би да трябва постоянно да си слагам лед? Не знам.. той нищо не каза, когато ходих, само казва:"Добре си, след 10-ина дни ще си супер", но аз естествено и не очаквам да ми каже нещо различно, за да ме панира...
marisabela, ти какво правеше? Нещо специално? Лед?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:14.