IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th September 2008, 12:18
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Точно същото е било и там - като казахте ме подсетихте, защо се къпела и сутрин и вечер (това в разгара на лятото..) и най-вече защо искала да отслабва - значи или си има някой, или ще си има..
Той самия харесвал слабички, тя е била такава преди да роди, понапълняла е малко и е правила диети за да му се хареса.. а не да излиза с други.
Просто не ми го побира акъла - дори и 5 любовника да има живота и не е негов.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th September 2008, 12:51
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
Точно същото е било и там - като казахте ме подсетихте, защо се къпела и сутрин и вечер (това в разгара на лятото..) и най-вече защо искала да отслабва - значи или си има някой, или ще си има..
Той самия харесвал слабички, тя е била такава преди да роди, понапълняла е малко и е правила диети за да му се хареса.. а не да излиза с други.
Просто не ми го побира акъла - дори и 5 любовника да има живота и не е негов.
Мххххххх познато до болка........
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th September 2008, 13:08
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

не мисля,че това е само в България в следствие на турското робство
има го навсякъде по света (за съжаление)
просто това е до психика,възпитание и разбиране както на мъжа така и на жената
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th September 2008, 13:16
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Жалко че правосъдието ни не е на ниво. Такива психари не заслужават да имат семейства. Тази познатата ми е от години на успокоителни,започна да не може да спи,да изпада в паника.....отрази и се на здравето,но седи с него заради детето ,защото ако се махнела нямало да го види повече. Аз не се и съмнявам,той разполага с доста финанси,а държавата ни е корумпирана! В Америка съм чувала че можеш да осъдиш някой дори само за обида.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th September 2008, 13:17
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
не мисля,че това е само в България в следствие на турското робство
има го навсякъде по света (за съжаление)
просто това е до психика,възпитание и разбиране както на мъжа така и на жената
Точно така е
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th September 2008, 13:28
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Имаше филм с Дженифър Лопес,мъжа и я тормозеше и тя накрая се реши вместо да се крие и трепери цял живот ,да му види сметката Око за око,зъб за зъб.

Лопес е в ролята на Слим, обикновена сервитьорка, която се омъжва за Принца от приказките. Тя заживява в богат квартал и сякаш има всичко, което би могла да желае: любящ съпруг, красив дом, и обожавана 5-годишна дъщеричка. Идилията се пропуква, когато Слим открива, че съпругът й Мич съвсем не е съвършен. Оскърбително му държание я принуждава да избяга, за да се отърве от все по-маниакалния Мич. Започва една неуморна и непредсказуема гонитба...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th September 2008, 13:29
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
Имаше филм с Дженифър Лопес,мъжа и я тормозеше и тя накрая се реши вместо да се крие и трепери цял живот ,да му види сметката Око за око,зъб за зъб.

:Достатъчно: ли беше филма.......... да ............много поучителен.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th September 2008, 13:37
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
Имаше филм с Дженифър Лопес,мъжа и я тормозеше и тя накрая се реши вместо да се крие и трепери цял живот ,да му види сметката Око за око,зъб за зъб.

:Достатъчно: ли беше филма.......... да ............много поучителен.
Да мисля че така се казваше. Има доста жени които вече не издържат и при поредния тормоз над тях виждат сметката на мъжа,може и без да искат докато се защитават,но после отиват на топло и ако и деца имат става пълна трагедия! Бе тук и крадец да влезе нямаш право да го гръмнеш,държавата ни не е в ред -болна държава,болни мозъци. Също и до възпитание и възприемане на света...но няма да ги анализирам психарите сега. Няма нищо по гадно от ежедневния психически и физически тормоз в семейството. Децата виждайки това стават и те патологични случаи и обременени!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th September 2008, 13:39
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

гледала съм го-"Достатъчно"
аз като по-малка имах "мечта" да тренирам карате за да мога да бия мъжа си незнам от какво е било породено това родителите ми не са се били...

но понякога психическия тормоз е много по-болезнен от един шамар или юмрук
аз така "бия" мъжа си
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th September 2008, 13:43
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Имаше и филм в който момиче беше изнасилено и убито от психар който го оправдават в съда и майката на момичето го застреля. Не искам и да си помисля какво мога да направя ако един ден някой се гаври с детето ми. Това ми изглежда дори по лошо от това с мен да се гаврят!Ауу има бащи педофили които опипват децата си.... Ох разгневих се,отивам да се поразтъпча малко. Несправедливостите са ежедневие.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Семейнотонасилие
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:55.