IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th September 2008, 15:14
Forgiven Forgiven не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране Problem s cikala! :(

Zdaweite mili dami!Pyrwo mnogo se izwiniawam za latinicata,no na tozi komp nqmam kirilica naistina mnogo syjalqwam!
Ot otdawna 4eta s interes washiqt forum i naistina mnogo mi hareswa.Nai-nakraq se prestra6ih da wi pi6a,za6toto me spoletq naistina mnogo golqm problem,pone za men e golqm.
Ta..Predi 6 meseca napusnah Bulgaria i ne znam dali ot stres,dali ot smqn na hranata i klimata,no cikalat mi sprq.we4e 4 meseca nqma i sleda.Pih hap4eta za da go predizwikam,no pak ne stana.4uwstwam se ujasno,za6toto imam problem.Drugoto ne6to e,4e sym nadebelqla!Ne qm mnogo,izob6to ne prekalqwam,a i tuk hranata e super zdrawoslowna.Iskam da popitam na nqkoi slu4walo li mu se e ne6to takowa?Moje li da se nadebelee ot towa.Molq ako ima hora,preminali prez tozi problem da spodelqt.Blagodaria vi.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th September 2008, 15:25
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Forgiven, по отношение на цикъла е най - добре да се консултираш с гинеколог( а може би си го направила, след като си пила хапчета ). Да, стресовите ситуации, смяната на климата и налягането повлияват менструацията, но все пак тя трябва да се нормализира в някакъв момент.

А за напълняването - къде точно си ? Каква е тази здравословна храна ? Кажи повече
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th September 2008, 15:28
Forgiven Forgiven не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране

ami imam 4uwstwoto,4e nawsqkude! kazaha mi 4e e prosto poduwane.mislq 4e sa nqkude kum 3-4 kg,nai mnogo w bedrata i dupeto.
Hranata e predimno zelen4uci i meso.nqma pyrjeno,soleno.Sladko qm ot wreme na wreme.W Korea sam
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th September 2008, 16:32
Аватара на cvety
cvety cvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: sofia
Мнения: 126
По подразбиране

Forgiven и аз имам този проблем...вече три месеца нямам цикъл..пих два вида хапчета - нищо, а генеколожката каза, че ми няма нищо...сега в понеделник съм пак на лекар, да ми направят хормонални изследвания и незнам и аз псоле какво...но пък аз не съм напълняла..незнам при теб защо се е получило така...беше ме страх от хормоните, дето ги пих да не напълнея отново, но нямаше никакви желание или нежелани ефекти
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th September 2008, 13:51
Аватара на Sun_Shine
Sun_Shine Sun_Shine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 49
По подразбиране

Ох, очевидно не съм единствената. И аз имам същия проблем, но вече ходих при гинеколог, пия хапчета. Странна работа. Моите изследвания бяха в нормите и всъщност причина за проблема няма. Сега само чакам.
__________________
Живеят само влюбените, другите просто съществуват...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th September 2008, 15:51
Forgiven Forgiven не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Sun_Shine ot kolko wreme si taka?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th September 2008, 20:13
Аватара на cvety
cvety cvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: sofia
Мнения: 126
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sun_Shine
Ох, очевидно не съм единствената. И аз имам същия проблем, но вече ходих при гинеколог, пия хапчета. Странна работа. Моите изследвания бяха в нормите и всъщност причина за проблема няма. Сега само чакам.
аз също ходих на лекар, но ме гледа само на ехограф...в други ден отново ще ходя, за да ми правят изследване на хормоните и ще се се побъркам от страх, заради вземането на кръв, че ме е много страх от игли
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th September 2008, 10:51
Аватара на Sun_Shine
Sun_Shine Sun_Shine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 49
По подразбиране

Ами все още няма никой... повече от месец и половина мисля. На мен ми взеха кръв, а до тогава не ми бяха взимали. После е малко кофти, че ти посинява мястото. Иначе ми предписа и противозачатъчни. Трябва да ги пия 6 месеца след като ми дойде. И така...
__________________
Живеят само влюбените, другите просто съществуват...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th September 2008, 11:34
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

Az имам същия проблем в резултат на диетата на Пиер Дюкян.Започнах с противозачатъчните но бързо ме убедиха да не ги ползвам защото аз си имам друг проблем.И така от няколко месеца пия хранителна добавка за жени и цикъла се нормализира.За съжаление едва ли ще ги има в Корея.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th September 2008, 11:54
daya daya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rogi
Az имам същия проблем в резултат на диетата на Пиер Дюкян.Започнах с противозачатъчните но бързо ме убедиха да не ги ползвам защото аз си имам друг проблем.И така от няколко месеца пия хранителна добавка за жени и цикъла се нормализира.За съжаление едва ли ще ги има в Корея.
Би ли споделила какава е хранителната добавка. Аз също имам проблеми с цикъла от диети и не искам да пия нищо синтетично ,точно поради факта, че оправяш едно а разваляш друго. Благодаря предварително
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Problemcikala
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:47.