IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th April 2009, 15:14
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

аз съм се примирила вече, няма да ми е за първи път, ако не стане за ся ме крепят с хапове и инжекции... ще видим, дано тоя път да е наред всичко
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th April 2009, 15:21
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Много се надявам - да закрепят положението с бебончо От сърце ти го желая!!! Миличка, дръж ме в течение, на лични или някъде, където ти е удобно!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th April 2009, 15:26
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ще ти пиша, след 4 дни съм пак при доктора, надявам се с по- хубави новини
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th April 2009, 15:27
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Apo, лежиш и стискаш краци А ние стискаме палци После всичко ще ти се оправи В първите месеци и моите кожа и коса претърпяха много негативни промени, но във втория триместър се оправиха.

Gwen, аз ползвам Dior, Chanel, Lancome, Guerlaine, Biotherm, Helena Rubenstein...абе общо взето от сходен ценови клас: 100-140 за основия крем + 80-100 за околоочен (ако намеря изгодно, взимам и серум или пък дневен и нощен). За Shiseido съм чувала само хубави неща, но ми идва скъпичък.
Не мога да кажа дали има ефект или не - ползвам от години, сменям само сериите за възраст Понякога съм решавала да спестя и да купя някой "медицински" (Avene, Lierac, Eucerine...). Не знам дали си внушавам, но кожата ми веднага се разваля Обикновено го доизмазвам за ръце, за деколте или го хвърлям.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th April 2009, 15:54
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Бе не знам внушаваш ли си или не, но е факт, че и на мен Авен ми разказа играта Виши например същата работа- не съм доволна от нито един продукт техен и туй то. Еуцерин по ми пасва като че ли, но като цяло не ме кефят тия медицински козметики. Сега се сетих, че един от кремовете за очи, от които пък съм била най- доволна, е едно просто Гарние
http://images.chemistdirect.co.uk/im...ream_10564.jpg
и един на Неутрогена
http://ecx.images-amazon.com/images/...500_AA280_.jpg
Иначе за Шисейдо мога да кажа само прекрасни неща, да не бяха тия зловещи цени, никаква друга козметика нямаше да ползвам
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th April 2009, 16:18
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Аз ползвам същото като Апо: Shiseido - по-рано серията Bioperformance, а от 1 г - Benefiance. Изобщо нямам намерение да сменям марката.

Между другото, доктор-дерматолог ми я препоръча, аз бях на Диор по-рано...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th April 2009, 16:28
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Шаркче, Benefiance след каква възраст я препоръчват, знаеш ли... щото не видях никъде в линка такава информация....
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th April 2009, 17:10
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

След 40 , ама аз съм на 42...Ако си решила на пробваш, почни с Bioperformance.

Аз съм с много тънка, суха и чувствителна кожа, от кремовете с ретинол А ставам на големи червени петна, а в Shiseido-то хем има ретинол, хем нямам никакви неприятни странични ефекти.

Забравих да кажа - под серума и крема почнах (от 8 месеца насам) да слагам омекотяващ тоник http://www.shiseido.co.uk/#/skincare...ncing-softener, и неочаквано за мен, гъшата кожа отпред на гърлото и на ключицата ми се оправи. (Под гъша кожа имам предвид една сухота, която е доста неприятна на пипане, все едно ти е настръхнала кожата, но без сърбеж или нещо подобно като дразнене...абе грубо казано, усещане за стара кожа...а сега това изчезна откак слагам тоника..)

...
Парите са солени, ама те и на френските хай-клас кремове са не по-малко солени, а ефекта е значително по-слаб.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th April 2009, 17:18
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Моята кожа е преждевременно състарена от солариума...пък и нали вече съм на ботокс - даже и той не успя да заличи бръчките под очите ми..затова може би ще пробвам след 40 специално за околоочния контур; за лице може и Bioperformance, евентуално... ако се спра на тях...Знам, че кремовете вече са доста важна част от поддръжката ми и не мисля да правя компромис с цената; просто ще изчакам момент, в който мога да отделя такава сума...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th April 2009, 17:22
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Сигурно няма да ми повярваш, ама откак съм на Shiseido ми се налага да купувам кремчетата на много по-глеми интервали, отколкото по-рано...Явно откъм "харчимост" са по-оптимални от другите марки кремове.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кремовепротивбръчкиориентировъчницени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:49.