IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th December 2005, 17:27
bedar bedar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 1
По подразбиране Как да сваля 3 кг?

:D здравейте!От 4 месеца ходя активно на фитнес-през ден и тренирам по 2-2.30 часа.Висока съм 174см и тежа 58кг.Искам да сваля до 55.Три кг са си 3 кг!Приятеля ми ме харесва така и даже държи да не свалям.Тренирам с инструктор,но той също е на мнение 4е не трябва да свалям,но в краина сметка това е моето тяло и аз решавам.И така имам конкретен въпрос-какво да взимам преди или след тренировка,като изключим л-карнитина.Искам сигурен резултат!Чесно,с тренировки не мога да ги сваля вече 4 месеца,само се стягам :D
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th December 2005, 19:32
lady_godiva lady_godiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 55
По подразбиране

Не сваляш килограми защото мускулната маса е по-тежка от мазнините. Самият факт че поддържаш едни килограми докато се стягаш показва че всъщност сваляш месо - и правиш мускул. Затова зарежи кантара и хвани сантиметъра - и без това какво значение има колко тежиш - важното е как изглеждаш.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th December 2005, 22:47
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

И аз съм на това мнение!!!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th December 2005, 22:53
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady_godiva
Не сваляш килограми защото мускулната маса е по-тежка от мазнините.
ще ме прощаваш ама си в грешка
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd January 2006, 11:28
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Не е в грешка. В мускула има огромен процент вода, а както знаем мазнините са по-леки от водата (затова и в супата плуват отгоре).

Принципно ако ходиш на фитнес, в първите няколко месеца може да има минимално покачване на мускулната маса и ако да кажем си задържал едни и същи килограми, може да се каже, че си стопил малко мазнини.

Но това е толкова малко, че може да се пренебрегне. И освен това е само в началото - мъжете които целенасочено вдигат им е трудно да качат чиста мускулна маса след първоначалният период, какво остава за жените, които не вдигат тежко, не спазват програма за мускулите, не ядат протеини и имат по-малко тестостерон...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдасвалякг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:44.