IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th August 2009, 09:23
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране Грижа за косата

Здравейте. Значи напоследък имам много проблемна коса. Първо-мазен скалп до преди да започна да я боядисвам(започнах от миналия месец). Постоянно ми се лющи кожата на главата от няколко месеца вече, понякога ми се получава страхотен сърбеж. Една приятелка като ме погледна отзад каза, че самата ми кожа била зачервена. Ползвах какво ли не, бях на кожен лекар още зимата, изписа ми шампоан на Ducray, който помогна само в началото. Като го спрях след известно време пак се появи. След като си боядисах косата пък ми стана ужасно суха и без блясък, въпреки че си слагам маска след шампоана, като топка вълна На всичкото отгоре започна и да капе. Сега се чудя какъв шампоан да си взема.Последните дни ходя по-често вързана, не мога да я търпя. Можете ли да ме посъветвате с нещо? От време на време си правя домашни маски, но не ми помагат особено. Дори и да трябва да ида на дерматолог, този път незнам на кой да се доверя. От Пловдив съм. Благодаря ви предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th August 2009, 09:50
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Пробвай със Себорал Форте. Струва към 2 лв., много помага срещу косопад и успокоява кожата.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th August 2009, 09:58
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Този Себорал Форте е направо вълшебен!
На мен ми е помагал при себорея. По същия начин както при теб, имах на места залющване със зачервяване по скалпа и беше ужасно неприятно.
Ами помогна ми, верно че в началото като се маже ужасно щипе /защото кожата е разранена/, но след няколко намазвания ще отмине пощипването.
А относно косопада просто нямам думи! Ефекта е поразителен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Грижазакосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:35.