IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th September 2009, 13:06
Аватара на Daliqastro
Daliqastro Daliqastro не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 149
По подразбиране Фет Бърнинг Йога срещу Шейпинг

Според вас, кое е по-доброто решение от двете за изгаряне на мзнините ? Дълго време ходих на шейпинг и натрупах мускулна маса,но при йогата няма интензивно скачане
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th September 2009, 13:21
Аватара на iva_popova85
iva_popova85 iva_popova85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 11
По подразбиране

Oпределено Йогата.При нея може да няма "подскачания" но има много натоварване и наистина има ефект.При мен за 1 месец имаше видими резултати.Всечки казваха "много си отслабнала" а всъщност не бях свалила и 500 гр. даже.просто се прибрах така да се каже.Успех в избора!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th September 2009, 15:32
Аватара на Daliqastro
Daliqastro Daliqastro не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 149
По подразбиране

Мерси много.Вярно е че е много натоварваща и затова се надявам да има резултати Обаче нали скачане-качване на пулс-горене на мазнини
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th September 2009, 07:53
Аватара на iva_popova85
iva_popova85 iva_popova85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 11
По подразбиране

Здравей!Незнам как да го обясня или по-точно как да се изразя...все пак не съм професионалист.Но самото Фет Бърнинг означава горене на мазнини все пак.Упражненията са подбрани и наистина имат "изгарящ мазнините ефект"
на всеки човек,различние спорт му доставя различно удоволствие.Аз лично немога да подскачам и да натоварвам сърцето.Ходила съм на Те е бо(така ли си пише ) само сърцето натоварих.Не се изпотих грам,не се натоварих,нямах мускулна треска никаква.А след няколко дена отидох на въпросната йога и останах очарована. Но на някой този вид спорт му е скучен.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th September 2009, 15:19
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Всичко зависи от това, което на теб ти е приятно да правиш! Аз лично не бих се изразила по същия начин за тае бо -то поради простата причина, че няма момиче в салона, което остава сухо след края на тренировката! Аз лично съм вир - вода.а за йогата, това не е толкова натоварваща тренировка, която води до релаксация, а за отслабване не съм много сигурна..
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd October 2009, 12:19
Аватара на iva_popova85
iva_popova85 iva_popova85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от allstars
Всичко зависи от това, което на теб ти е приятно да правиш! Аз лично не бих се изразила по същия начин за тае бо -то поради простата причина, че няма момиче в салона, което остава сухо след края на тренировката! Аз лично съм вир - вода.а за йогата, това не е толкова натоварваща тренировка, която води до релаксация, а за отслабване не съм много сигурна..
Говорим за Йога фет бърнинг а не за класическа йога
Препоръчвам ти да отидеш на една тренировка на ФЕТБЪРНИНГ йога и сама ще видш разликата.согурна съм че както тренираш въпреки това след тренировката ще си с мускулна треска.Какзвам го от личен опит
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФетБърнингЙогасрещуШейпинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:55.