IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 15th October 2009, 08:06
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране Re: ТРЕНИРОВКА = КЪПАНЕ

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
( не визирам тези, който си отиват по екипи в къщи и там се къпят).
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th October 2009, 09:11
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evelinho
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
А какви мърли има ,не е истина,тренират боси без обувки,някакви мръсни дрехи носят от бяли станали сиви...
Не всички имат пари

Чистоплътноста според теб пари ли е.. да си изпран и изгладен не е само пари
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th October 2009, 09:13
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dona Mara
Преди време и аз се възмущавах на тези, които не се къпят. Сигурно сега те се възмущават на мен
Залата в която тренирам в момента е срещу блока в който живея. Не виждам смисъл да мъкна всичките артикули за баня.
Така съм съгласна,случвало ми се е да си тръгна със анцунг ,но отивам във къщи и се къпя...Говорим за това да си изпотен,тренирал и да си облечеш дрехити със които си дошъл..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th October 2009, 09:42
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Говорим за това да си изпотен,тренирал и да си облечеш дрехити със които си дошъл..
E, те за тва говорим.

И се чудя на някой мъже, един цялата му фанелка мокра, ама мокра , е толкова ли не се сеща ,да си донесе още една фанелка и да се преоблече. Ами с тази потна ф. сяда по уредите. Има едно момиче, което толкова много и продължително тренира- отива в банята, взима душ , сменява си екипа, и отново си продължава тренировката, само маратонките са същите, дори презрамките на сут. са според екипа ( екипите са й обикновени, да не помислите , че се преоблича , за да си ги показва, че има и такива).
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th October 2009, 11:44
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Тук става въпрос за лична хигиена и изградени навици.Те такива хора и у тях си сигурно позлват банята само по празници.Мърли и мърлйовци колкото искаш.... Мъжете като че ли обаче по-честичко си тръгват вмирисани и потни от залите
__________________
Празните пространства могат да бъдат доста опасни!Особено ако се намират между ушите ти...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 15th October 2009, 12:56
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

[quote="white_snake"]Тук става въпрос за лична хигиена и изградени навици.Те такива хора и у тях си сигурно позлват банята само по празници.[/quote]

И казват - честита баня.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 15th October 2009, 14:09
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от evelinho
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
А какви мърли има ,не е истина,тренират боси без обувки,някакви мръсни дрехи носят от бяли станали сиви...
Не всички имат пари

Чистоплътноста според теб пари ли е.. да си изпран и изгладен не е само пари
Не виждам смисъл да споря..
Отговори с цитат
  #18  
Стар 16th October 2009, 00:39
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Да си призная, че когато започнах да тренирам във фитнес зала за сефте, ходех в най-далечната, та , за капак се преобличах без да се къпя , но не от мълявщина или нещо друго, просто не се чувствах сигурна че точно в тази зала трябва да посещавам душ кабината, а по спортни дрехи не ми се прекосяваше градът, после свикнах в другата зала да се прибирам но от жегата изсъхвах та не личеше че съм се потила след последен напън на тренировката в залата (
но просто не можех да се примиря с положението, и се чувствах доста кофти та се сетих за принадлежностите
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16th October 2009, 00:42
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Добре де, на мен ми вкарват филма, че в съблекалните камерите често ги ползват за да воайорстват или да качват клипчета в нета
то възможно е, но като се има предвид нашта съдебна система , не можеш и да ги съдиш, ще потулят случая,
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #20  
Стар 16th October 2009, 19:36
Аватара на dona Mara
dona Mara dona Mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
И се чудя на някой мъже, един цялата му фанелка мокра, ама мокра , е толкова ли не се сеща ,да си донесе още една фанелка и да се преоблече. Ами с тази потна ф. сяда по уредите. Има едно момиче, което толкова много и продължително тренира- отива в банята, взима душ , сменява си екипа, и отново си продължава тренировката, само маратонките са същите, дори презрамките на сут. са според екипа...
Каква е тази тренировка, която прекъсваш по никое време, за душ и смяна на екипа! Според моето скромно мнение - безрезултатна.
Тренирам с инструктор, и той следи секундите м/у отделните ми серии, до 00 не мога да отида, какво остава за нов тоалет м/у тях.

Да си представим че сме на Тае-бо , Аеробика или някакви танци. Продължават 50-60 мин. От инструктора капе вода, от посетителите също - тогава какво - Антракт ли ?

Хората са отишли да се потят в залата. Нормално е да ползват уредите в това състояное. Нося си хавлия и преди да ползвам някой уред, си го покривам или си го чистя с препарата който е оставен на разположение в залата.

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Говорим за това да си изпотен,тренирал и да си облечеш дрехите със които си дошъл..
E, те за тва говорим.
В това виждам проблем ако въпросният индивид :
- Не се прибира, ами продължава някъде - по заведения, или на работа.
- Същите дрехи пробължава да носи и на следващият ден.

Иначе съм съгласна с авторката на темата, че чистоплътността на една част от населението в под всякаква критика.
Мен определено повече ме възмущават хората, които излизайки от тоалетни ( особено в заведения, институции ) НЕ си мият ръцете.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТРЕНИРОВКАКЪПАНЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:23.