IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th November 2009, 16:52
soledad86 soledad86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 41
По подразбиране козметика SKIN DOCTORS

интересувам се от тази марка козметика.тук таме прочетох по нещичко но исках да чуя мнения ако някой е ползвал техн3ите продукти.благодаря ви предварително+
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th November 2009, 00:23
iza_bella iza_bella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Здравей Soledad86
Ползвала съм няколко продукта на Skin Doctors от който съм доволна.
Ето и какво съм пробвала: Ingrow Go - помага ми за врастналите косъмчета, като ги изважда на повърхността от където много лесно се махат ; Zit Zapper - ползвам го сутрин и вечер локално, когато се появи някоя досадна пъпчица , това което най-мн ми харесва е, че не остават петна по лицето от досадните пъпки; Antarctilyne - това е кремче, което ползвам всеки ден сутрин и вечер, консистенцията е уникална, мн бързо попива, не омазнява и е мн икономичен. Кожата ми стана по-мека и гладка, хидратира в дълбочина. За другите продукти нямам личи наблюдения, една приятелка ми беше казала, че козметичката и много била прехвалила SD White, пак на Skin Doctors. Дано съм била от полза.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th November 2009, 12:35
soledad86 soledad86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 41
По подразбиране

blagodarq ti za otgovora.produktite na koito sam se sprqla kato cqlo sa tozi za pup4icite.a drugia e krem strech away koito e za le4enie na strii.zatova i pusnah temata za da razbera malko pove4e.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th November 2009, 19:12
Angella Angella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Burgas
Мнения: 7
По подразбиране

Аз ползвам марката и съм много доволна от продуктите за лице и най-вече от два конкретни продукта-SD White i Antarctilyne. Първият го ползвах за избелване на няколко пигментационни петна, които ми се появиха лятото. Петната изсветляха и постепенно се изравниха с тена на кожата ми. Продуктът е с натурални съставки и има много нежно действие, а ефектът е очевиден. Последните две седмици го комбинирах с Antarctilyne и продължавам да го ползвам и в момента. Кожата ми е много мека и гладка, добре хидратирана, а и малките финни линии не са така добре изразени. Ето една статия за него,по-скоро за съставките които са използвани при създаването му.
http://www.beauty.bg/article18_33_358.html
А относно продуктите за тяло-ползвала съм Ingrow Go-лосион против подкожни косми. Аз си го ползвам профилактично, за да не се стига до появата на подкожни косми.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th November 2009, 20:15
soledad86 soledad86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 41
По подразбиране

за този продукт INGROW GO чувам само добри неща.който го е ползвал до момента всеки е доволен.май ще взема и аз да пробвам.аз намерих страницата им за българия даже направих запитвания за продуктите и са много точни отговарят почти веднага.и напоследък се замислям да си поръчам от тях няколко неща тъй като в момента има промоция.благодаря ви надявам се да има и други отговори.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th November 2009, 20:18
soledad86 soledad86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 41
По подразбиране

а и да попитам че забравих.този крем Antarctilyne за каква кожа е-тъй като пишете че много добре хидратира.аз съм с мазна кожа.става ли за мен?а какво сте чували за GAMMA HYDROKSI пак техен крем който е май нещо като пилинг ефект действа чрез подновяване на кожата.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th November 2009, 23:28
iza_bella iza_bella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Antarctilyne е лек крем, попива много бързо и не омазнява кожата. Аз съм с нормална към смесена кожа и мисля, че крема ще е подходящ и при мазна кожа. Не съм ползвла Gamma Hydroxy, ако чуя някакви отзиви за него ще пиша, явно е някакъв вид алтернатива на химическия пилинг-така подразбрах от сайта им.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th December 2009, 19:07
Angella Angella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Burgas
Мнения: 7
По подразбиране

Skin Doctors има много качествени продукти. Ползвала съм и Gamma Hydroxy-той е средство за коригиране на всякакви несъвършенства. Аз съм го ползвала за пигментационни петна.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th December 2009, 09:05
soledad86 soledad86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 41
По подразбиране

а дали може да се ползва за несъвършенства по лицето или тялото и то дребни?всмисъл аз нямам петна но имам разширени пори
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th December 2009, 11:29
elegantna elegantna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте, от месец ползвам SD White на Skin Doctors и съм много доволна - имах петна по лицето от излагане на слънце, както и много лунички. В момента петната са много слабо забележими, надявам се след някоя друга седмица напълно да изчезнат, а луничките ми намаляха. Моят крем го купих от козметичката ми. От сайта им www.skindoctors.bg се запознах и с дугите продукти и аз се интересувам от отзиви за тях. За този Ingrow Go и аз чета само добри отзиви, а с този епилатор подкожните са неизбежни Ще взема май да го пробвам.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: козметикаSKINDOCTORS
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:18.