IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th November 2009, 12:00
mongab mongab не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 6
По подразбиране Мнения за доц.Евстатиев

Здравейте момичета, събирам мнения за доц. Евстатиев, но за съжаление не намирам много. Ще помоля тези който са си правили мамопластика при него да споделят мнение и да дадат някаква инаформация за цени. Благодаря ви.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th November 2009, 13:37
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Защо точно при него??
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th November 2009, 10:00
mongab mongab не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Защото е ръководител на Клиниката по пластично-възстановителна и естетична хирургия към Университетска Александровска болница, което предполага, че може да му се гласува доверие, а и четох интервюта, че при него цените са сравнително по-ниски(макар и да не разбрах точно какви). За това събирам мнения.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th November 2009, 11:41
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Извинявай,че ти зададох въпроса по този начин.Аз лично нямам наблюдение върху негови пациентки.Виждала съм го още преди години,когато неговия некадърен Христов ми постави импланти ...и се наложи да ги сменя,защото имах усложнения.Познавам и Тепавичарова/тя също работи там/ Малко е особенна,но момичетата са с добро мнение за нея.А колкото до цените..не съм съгласна с това.Тепавичарова взема скъпичко...и не ми се вярва Евстатиев да взема по-евтино.Знам,че не ти помогнах много с моето мнение, но защо не се консултираш и с някой друг..и да си направиш сама извода дали наистина той ще е твоя лекар..УСПЕХ!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th November 2009, 13:53
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

[quote="mongab"]Защото е ръководител на Клиниката по пластично-възстановителна и естетична хирургия към Университетска Александровска болница, което предполага, че може да му се гласува доверие,

Нали не се ръководиш само от това че е Ръководител........
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th November 2009, 15:47
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Междувременно, докато чакаш още мнения пусни една търсачка във форума - в разделите мамопластика е пластична хирургия.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th November 2009, 21:12
mongab mongab не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 6
По подразбиране

В никакъв случай не се водя от това, че е ръководител разбира се. За това искам да прочета мнения на негови пациентки.
Аз лично съм много доволна от работата на Заякова, която тази година ми корегира ушетата, но тя по принцип работи скъпо. Не изключвам вариянта оново да отида при нея, но много ми се иска да чуя отзиви за Евстатиев, при когото по негови думи са "по - ниски цените от частните клиники".
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th April 2010, 14:52
miss_kiss_87 miss_kiss_87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 1
По подразбиране искам мнения за доц.естатиев

може ли някой да ми каже мнение за доц.естатиев.искам да си сложа силикон подмускулно през мишницата.мога ли да му се доверя...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th June 2010, 14:07
bebka bebka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Можеш да му се довериш. Аз съм си слагала подмускулно преди две години и съм много доволна. Ако имаш въпроси пиши на лични.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th December 2011, 11:53
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране С благодарност

Не е новина, че от близо година Доц. Евстатиев оглавява Клиниката по пластично-възстановителна, естетична и лицево-челюстна хирургия на Токуда болница София. Обърнах се към него в края на месец ноември, с молба за помощ....след операция за намаляване на ареолата на дясната гърда, като заедно с това желаех да постигна подобряване на вида на периареоларния цикатрикс, получен след извършена мастопексия през миналата година ........вместо подобряване..........получих страхотни усложнения - отвори се рана 2 см в диаметър, в дясно от ареолата, вследствие на страхотна инфекция, причинена от Staphylococcus aureus в голямо количестово и подсилена от още някои фактори - пушачка съм, имам непоносимост към вътрешни конци и все пак ми беше втора интервенция.......накратко бях в много лошо състояние, психическо и физическо, когато доц. Евстатиев пое моя нелек случай. Искам да ви споделя за прекрасния резултат, който имам, след като ми направи вторичен шев на раната с пълна упойка, невероятно доброто му отношение....държа се много мило, подкрепяше ме безрезервно......операцията ми излезе "жълти стотинки" в сравнение, с това което биха взели повечето пластични хирурзи от пациентка, която е изпаднала в безизходица......за условията в клиниката просто нямам думи - абсолютен лукс в сравнение с останалите клиники по пластична хирургия в София. Препоръчвам екипа му горещо. Той работи с д-р Атанасова - прекрасен специалист. В същия ден, в който ме оперираха, оперираха момиче за огментация на гърди. Имплантите и бяха поставени страхотно. Остана много доволна. А аз ще съм му благодарна докато съм жива - спаси ме от ужасен дефект на гърдата, който лекарят при който го получих искаше да коригира със свободна присадка на кожа.....можете да си представите колко грозно щеше да стане, при положение че кожата на гърдата буквално висеше отвсякъде, вследствие на огромната рана, която се отвори. Да е жив и здрав, доц. Евстатиев. Пожелавам му още дълги години да оперира и да помага на хората с проблеми от естетично естество, които понякога както виждате могат да бъдат доста сериозни.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениязадоцЕвстатиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:08.