IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 30th January 2007, 18:55
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Аз пък когато пиех кафе пиех го с много захар !Просто не мога да го пия без захар!(Е аз вече отдавна го спрях)
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30th January 2007, 19:23
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

И аз си пиивам още кафенце, но като го прочетох това и реших, че мога и без него та мисля да го спра. Единственото което съм забелязала е, че като пия кафе сутрин на гладно не ми се яде толкова много после, т.е. мога да изкарам до обяд без да се сетя за храна . Забелязала съм и че не ми трябва кафе за да стоя будна, повече ми помагат физическите упражнения, натоварването, отколкото чашата с кафето. Ако пия само кафе, без да спортувам, ми е много по трудно да се съсредоточа, напротив даже стоенето на едно място почва да ме изнервя. Докато спорта те освежава и тонизира, тоноса се вдига и после отпочинал започваш наново с нови сили
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th February 2007, 23:48
innna innna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

смятам че газираното е много вредно! а кафето има и положителни ефекти върху организма-не е тооолкова страшно но аз го пия само без захар!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th February 2007, 13:02
beauty&fitness beauty&fitness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до beauty&fitness
По подразбиране ..

газираното не е мн полезно, но при нисковъглехидратни диети Кола Лайт действа невероятно. Убива малко апетита, тонизира, и многото натрий в нея запазва водата в мускула, като така се подържа много нисък катаболизъм, за разлика от обезводняването.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11th February 2007, 16:20
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: ..

газирано=боклук
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th March 2007, 02:13
Flexy Flexy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 24
Изпратете съобщение чрез ICQ до Flexy
По подразбиране

Не е полезно, защото издува стомаха газираното
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th April 2007, 09:40
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Не са полезни разбира се, то ако беше само захарта - това може да се преживее, защото тя не е толкова много, примерно в 1 чаша кола, но консервантите и другите химии вече са проблем. А тези диетични колички и други такива са още по-вредни, не само заради консервантите, а заради подсладителите. Подсладителите също покачват кръвната захар и са крайно неподходиащи за здравословен режим на хранене, защото като се стремим от една страна да поемаме витаминчета с храната, а от друга се токсифицираме с химии - нещата не се получават. Ако един човек наистина е намерил своя здравословен индивидуален режим на хранене за цял живот, той няма да има нужда от диетични коли и подобни, просто няма да му понасят добре. Ако все пак са му нужни- нещо в режима му не е наред, не го прави правилно и трябва да го коригира. Е все пак е човешко да ти се допие, но все пак трябва да е умерено и по-добре с малко захар, отколкото light.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th April 2007, 00:04
Bio Bio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Велико Търново
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bio
По подразбиране

Абсолютно съгласен. Когато ми се допие газирано, пия това със захар. А 100 калории на 250мл не са болка за умиране. Иначе в лайта има аспартам, което е боклук!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 25th May 2007, 23:05
S.Lazarov S.Lazarov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 24
По подразбиране

Ами газирани напитки не съм пил от около 1 година мисля и да не пия за вбъдеще - поради простия фект, че е излишно, ако някой може да каже конкретно, нещо полезно за организма от газираните напитки, но много се съмнявам
какво представлява една газирана напитка:
-вода,
-въглероден диоксид,
-подсладители и /или глюкозофруктозен сироп,
-натурални и натурално идентични аромати и оцветители,
-лимонена киселина Е330, антиоксидант Е300, консервант Е211.
+ газировката
и какво полезно от това
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th July 2007, 21:47
rakeL rakeL не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 47
По подразбиране

Аз четох на едно място не помня каде може и тук да е било че при жените газираното увеличава риска за остеопороза.. колко е вярно не знам но се замислям защото разваля зъбите и от там няква логика нещо :Р
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Газирано
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:31.