IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th April 2007, 11:19
Winter Winter не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране 5-6кг за 1 месец

Здравейте. Знам че не е хубаво да се бърза...но нямам избор наистина...Имам само 26дена....в момента съм около 58кг, височина 166-167см, 22год, момиче. Искам да сваля 5-6кг за 26 дена, дали е възможно и как? Имах хормонален проблем и така ги качих.Вече съм здрава, но свалям много по-трудно от преди.Спортувам почти всеки ден - тичане по 30-40мин, кростренажор, понякога йога или пилатес.Намеренията ми са следващата седмица да изкарам доста стриктно - само на плодове за закуска, салати и айряни.И много вода. Това са любимите ми храни, няма да ми е трудно.От другия понеделник мисля да направя така : 5 делнични дни само протеини, уикенд само салати, 5 делнични дни протеини....и така до 25-ти.....
Малко е сурово, имам голямо желание и амбиция да успея. моля кажете ми дали ще се получи. Не мога да започна с протеините от днес,защото съм в почивка в къщи и ми е трудно, изкушавам се, но при голям избор на салати и плодове ще е по-лесно.
Бихте ли ми помогнали моля
И моля не ме съдете че бързам със срокове, просто...така се получи, не съм привърженик на диетите "5кг за седмица", нито на стриктни по часове и грамажи.
Благодаря ви.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th April 2007, 11:25
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Това е сигурно 120 такава тема , прочети по надолу все пак
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th April 2007, 13:34
Winter Winter не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране :)))

Ooo чета доста, и тук и на други места. Не съм от тези които питат без да са погледнали нищо. Не искам да ми изреждате режими, а просто да споделите дали този който аз съм решила да спазвам, заедно със спорта, биха дали нужните резултати. Нарича се подкрепа и окуражаване. Явно имам нужда от тях в момента...))
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th April 2007, 18:03
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Пак ще ме оплюят, но с тия плодове и салати и глупости после пак ще си ги върнеш килограмите и само си бавиш метаболизма. Добре са тренировките, тресни едно стриктно НВД или ако си твърдо решена кетонна диета и няма да съжаляваш никак.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th April 2007, 18:11
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

Какво представлява тази кетонна диета?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th April 2007, 18:28
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Errika
Какво представлява тази кетонна диета?
Ниско или без-въглехидратна диета- въглехидратите идват само от салатки. ( 20гр въглехидрати на ден максимум) Тялото ти изпада в кетозис от липса на глюкоза и започва да гори само мазнинки...Не бива да се практикува за продължителен период от време, защотото натоварва черния дроб.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th April 2007, 19:03
Winter Winter не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Ами аз като плод ям за закуска 1 ябълка или 1 грейпфрут,нещо такова. Права си че с тази кетонната май по-добре ще бъде. Ограничения в салатите има ли? Не че ще ям по 1кг на ден, но ако има е хубаво да го знам Ох много ми омръзна месото да ви кажа...и рибата и яйцата...Но още 3 седмици ще стискам зъби, трай бабо за хубост.
Благодаря за коментарите, дадохте ми кураж )
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th April 2007, 21:27
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

Благодаря ти,Nezinka!То това всъщност е Аткинс,ако не бъркам.

Winter,салатките се ограничават,за съжаление...тя Nezinka го е написала по-горе
Цитирай:
Ниско или без-въглехидратна диета- въглехидратите идват само от салатки. ( 20гр въглехидрати на ден максимум)
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th April 2007, 21:46
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Няма събитие на тоя свят, което да си заслужава да рискуваш здравето си. Ти сама си решаваш какво да правиш.
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th April 2007, 21:48
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Не е особен риск, когато е за 1-2 месеца, спокойно. Тука става въпрос за години.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 6кгзамесец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:40.