IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th October 2007, 14:38
Queen Of Angmar Queen Of Angmar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 8
По подразбиране Ринопластика при доц. Джамбазов

Здравеите!Нова съм във форума.Предстои ми ринопластика и мисля да я правя при доц.Джамбазов.Може ли някой да ми даде мнението си или съвета си?Бях при Николай Георгиев,но ми описа нещтата толкова лесни и прости и възстанояаването толкова бързо,4е ме у4уди малко.Вярно е,4ета 4е е голям специалист,но все пак...
Бях в4ера при Джамбазов и ми вдъхна пове4е доверие.Някак си по-реално ги описва нещата.Георгиев ми се струва 4е иска да ме привле4е като пациент,както и всеки доктор де.Не знам какво да правя!Моля за съвет!
__________________
babe
  #2  
Стар 12th October 2007, 11:31
Queen Of Angmar Queen Of Angmar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Ами около 1500 ми каза.На мен ми е за цялостно,на тебе сигурно няма да е толкова.На мен носът ми е голям и има нужда да се направи от вси4ко.Зна4и мислиш 4е мога спокоино да отида?Мисля да отида и при Динев в Софиа,но много доверие ми вдъхна Джамбазов и се 4удиа да ьодя ли изобщо.При Тонев св прави приятелка на моя приятелка и не беше доволна,4е ходи още 2 пъти да и го дооправя,но мисля е било цялостно. При тебе предполагам ще е по-лесно,но мисля 4е е добре да се консултираш и с други и тогава да решиш.
__________________
babe
  #3  
Стар 12th October 2007, 12:03
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Здравейте момичета ,аз съм от Б-с и сега обмислям ринопластика и тъй като тук в Бургас не се прави аз също се спрях на досега четеното във форума на Доц.Карен Джамбазов почти съм сигурна ,че при него искам да си направя операцията ..аз не бързам мисля да я направя през март ,но незнам кога трябва да ида на консултация за да мога да си уговоря час за тогава и сащо искам да ви попитам тези от вас който вече са минали по този път колко пъти след операцията ако няма проблеми разбира се се ходи по консултации ...
  #4  
Стар 12th October 2007, 13:15
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

Здравей, KEIS. На консултация се ходи 1 път преди операцията. Разбира се, можеш да отидеш и още веднъж или колкото пъти искаш, ако възникнат нови въпроси. В деня на самата операция те снимат и се уточнява напълно и за последно какво ще се прави по нослето ти и всички подробности, които те интересуват, ако до тогава не си ги разбрала. Вечерта след операцията престояваш в болницата и на следващия ден те изписват. Можеш да останеш и повече дни - по твое желание, но се доплаща за легло, доколкото си спомням. След това се отива след 2,3 дни пак, за да ти извадят тампоните (тук вече зависи каква операция ще ти правят, защото има интервенции, при които слагането на тампони не е задължително,доколкото съм запозната, но ако има чупене на кост и т.н. няма как да ги избегнеш). След махането на тампоните следва още една консултация - на 10-14 ден, на която се маха гипсът (възможно е междувременно гипсът да се разхлаби, защото отоците започват да спадат и да се наложи да отидеш, за да ти направят нов до окончателното му отстраняване). След като ти махнат гипса, доцентът ще ти каже точно кога отново трябва да отидеш на консултация. При мен беше - на 2 месец. Общо взето няма как да се разминеш с 1,2 ходения, но си заслужава усилията. Успех!
__________________
THE only THINGS iN LIFE
YOU regret ARE THE risks
THAT YOU DIDN’T take!
  #5  
Стар 12th October 2007, 13:20
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Aз лично не ходих на консултация при Джамбазов, защото той дефакто не е пластичен хирург, а е УНГ специалист, а аз исках още две неща да си правя, та това не ме устройваше.

Оперирах се при Тонев За сега не знам дали съм доволна, защото съм още с гипса, а и това, което видях при смяната му, не е краен резултат, защото носът все още е оточен и е твърде скоро след операцията Но имам снимка от оерацоната маса и нещата изглеждат добре.

Ники Георгиев, при когото също бях на консултация, ми вдъхна доверие, н там цените бяха доста високи, а какт каза исках няколк неща и за мен цената имаше значение...

А това момиче, което се е оперирало при Тонев, защот не е била доволна?

Мен ме крепеше мисълта, че моят нос има нужда от малка корекция та се надявам да са се получили нещата... Кой знае.. А и ми е рано да разбера. Тепърва три, че и повече месеци, ще виждам какво ще стане с носът ми...
  #6  
Стар 12th October 2007, 14:08
Аватара на eliniko
eliniko eliniko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Plovdiv/ Worldwide
Мнения: 35
По подразбиране

Да Ава съгласна съм и аз така смятам,Джамбазов прави стени и е по деформациите,ето защо се спрях на Тонев-той е по пластичните.
Сматам да коригирам само върха на носа си и мислех,че не е кой знае
колко сложна интервенция.
Първо исках да преправям целият нос,но като се видях на компютара хич не се харесах!
Първоначално д-р Тонев,като ме видя и започна да се смее "На теб пък какво ти е?" ме пита..,е вярно че моето не е толкова забележимо,
но тоя връх ме дразни от как се помня! А и на снимки излиза ужасно,
като някоя човка..
Ава,на теб колко ти излезе всичко миличка?
__________________
NIAMAM KIRILICA*** I NA MEN NE MI SE PI6E NA 6LIOKAVIACA! SORRY-VREMENNO E
  #7  
Стар 12th October 2007, 14:26
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

insatiable много ти благодаря беше наистина изчерпателна в отговора си ... а сега вие момичета ме разколебахте за Джамбазов незнам тук има момичета който са си правили ринопластика при него и са доволни ... според вас Тонев ли е по добър за ринопластика или Джамбазов завъртя ми се главата от толкова мислене и четене
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #8  
Стар 12th October 2007, 22:51
Queen Of Angmar Queen Of Angmar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Не знам моми4ета.Джамбазов ме снима и като ми покажв снимките,тогава ще реша какво да правя.За Тонев не знам подробности,но освен както споменах на моя приателка приателка се е оперирала при него и не си е харесалаа носа и е ходила още 2 пути и се приготвя да ходи 4етвурти пут,за да постигне това,което е искала първия път.Освен това не съм 4ела и много впе4атлителни мнения.Можете да се разтърсите във форума,има мдостату4но информация.А и от близки доктори сум 4увала 4е в Пловдив Джамбазов може би за нос пипа наи-добре и за това се насо4их кум него.Да,не е специалист по пласти4на хирургия,но прави операции,а е голям специалист УНГ,а това за мен е по-важно.Бях и при Н,Гепргиев,но като ми каза 4е за 7 дни ще съм ок ми се струва нереално,защото много съм 4ела за тази операциа и навсякуде пише наи-малко 12 дни е вузстановяването.Още не съм решила.
Instiable86,ти си си правила при Джамбазов ако не се лъжа.Можеш ли да ми пишеш подробности?Трудно ми е да реша.
__________________
babe
  #9  
Стар 12th October 2007, 23:14
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Queen Of Angmar ще чакам да разправяш какво е станало дано си на прав път!!!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #10  
Стар 13th October 2007, 02:58
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

Queen Of Angmar, намери темата "Ще ме оперират утре - доц. Джамбазов" - там съм описала всичко около операцията - преди и след нея. Ако има още нещо, което те интересува, питай ме. Надявам се да мога да ти помогна.
__________________
THE only THINGS iN LIFE
YOU regret ARE THE risks
THAT YOU DIDN’T take!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:43.