IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th December 2007, 22:52
bibiqnka bibiqnka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 6
По подразбиране относно филърите

здравейте!мисля че направих огромна грешка.вчера си сложих в устните ампула и половина филър,за който ми беше обяснено че е постоянен.направих това без да се информирам много по темата.първоначално отока беше голям и устните ми изглеждаха добре обачеееееее днес..... познайте ефекта е минимален да не кажа незабележим.когато се обадих на лекарката си да и кажа за какво става въпрос,отговора беше "не се притеснявай случва се,но ти вече имаш основата,така че ако си сложиш още половин ампула ще се получи желания ефект"не съм сигурна каво да направя ако някой има информация да пише.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th December 2007, 23:07
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

A как се казва филърът, кoйто ти е инжектиран?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th December 2007, 08:48
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Че има ли постоянни филъри Аз доколкото знам те са временни
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th December 2007, 09:56
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Кейс, ти устните как ще ги правиш, реши ли? Незнам кой слага добре силикон.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th December 2007, 10:17
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Бибиянка,какво си сложи?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th December 2007, 10:23
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране Re: относно филърите

Цитирай:
Първоначално написано от bibiqnka
здравейте!мисля че направих огромна грешка.вчера си сложих в устните ампула и половина филър,за който ми беше обяснено че е постоянен.направих това без да се информирам много по темата.първоначално отока беше голям и устните ми изглеждаха добре обачеееееее днес..... познайте ефекта е минимален да не кажа незабележим.когато се обадих на лекарката си да и кажа за какво става въпрос,отговора беше "не се притеснявай случва се,но ти вече имаш основата,така че ако си сложиш още половин ампула ще се получи желания ефект"не съм сигурна каво да направя ако някой има информация да пише.
Виж,Бибиянка,първия път,когато си сложих силикон,,като се погледнах в огледалото,много се харесах.Но докторката ми каза да не се радвам,защото на другия ден,няма да е останала и 1/3 част от обема. И ми препоръча да изчакам 20 дни/за толкова време устните добиват окончателния си вид/ и ако реша ще ми сложи още малко.

И така,снощи добавих една доза,разпределена в двете устнички и мисля,че вече ще е достатъчно.Сега е малко подуто,но до вечерта ще спадне и след няколко дни ще се види резултата.Ако имаш въпроси,питай
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th December 2007, 10:28
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: 4

Ми Натал и аз не знам ,иска ми се оперативно ако Трайков извършва такава операция мисля и за липофилинг или някакъв филър но искам ако е с филър да си личи а не като това момиче а и много други дето слагат и докато излязат от клиниката няма никой аз тук съм чела ,че Surgiderm 30 е май най добрия ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th December 2007, 10:45
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Аз съм навита за силикон максимум 1 кубик, но се чудя при кой, да не ме оплеска някой майстор. Уф, пак трябва да препрочета форума.
Виж в темата за Джабмазов съм писала.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd December 2007, 19:36
bibiqnka bibiqnka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 6
По подразбиране

филъра който си сложих се казва Артикола (мился).ходих да си добавям още половин ампула и сега вече е по добре но не е това което очаквах.там където исках да има резултат не се получи.незнам можеби аз нещо не съм достатъчно информирана но от това което ми казаха устните ми трябваше да са доста по обемни.а и след втория път доктора ми каза че ще спаднат много по малко от първия път,но не беше така.сега си го усещам къде е но много странно сякаш е повече от вътрешната страна и не си личи толкова отвън.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd December 2007, 22:59
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Абе ,не знам ама аз до сега не съм видяла с филър да стават кой знае кви устни има малка разлика но ние тук повечето явно искаме по големи устни и резултата от временните филъри не ни задоволява..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: относнофилърите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:22.