IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th May 2006, 18:39
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране трябва да си режа кост от ребро за да си оправя носа...

Докторат ми одряза повече от носа за да вземе повече пари срещу повече работа.Вазстановяване на далжината ставало с кост от ребро.Ако това не е за затвор ..то аз сам трмвай..
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th May 2006, 22:14
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Каквооооооооооо??? Я пак????????
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th May 2006, 22:35
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране за кост

Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th May 2006, 09:19
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране хелп

Здравейте момичета .От година и половина сам в БГ и се варнах да заварша образованието си което отложих 4 год.Друга цел бе да си оправя нослето.Втора операция, която буквално ме сасипа душевно и ми пропилява времето , като се затворих ..Сердев бе единственото име което знам от преди мн. год.И се залагах .Тои дори не ме поглеждаше като му задавах вапроси. Не осазнах че това е с цел да не се разубедя от крайният резултат от метода му.Помислих си , че човека е мн. зает с големи дела и пак си казах - е ама е специалист и известен.А и погледнете колко инфо има в нета за други.Почти нула.Носат ми е малко ала Сара Джесика Паркер.От секс анд д сити.Тя обаче има нов нос които е в симетрия с далгото и лице.Само че моят е малко по месест.Каза ми че ще се постарай да го направи пропроц. на лицето ми. А ми одряза хрущяла и ми заши тея двете краглите хрущялчета на маина си райна.Днес понеже е топло се сабуждам 9 10 мес. след операция) подут нос, пален с крав и така се отваря че без да си повдигам главата или вземам увелич.огледало виждам далбините на носа си.Всичко което доктора УНГ вида с спец. светлина и уред.Това е.Губя си времето не само в Силистра а и ж БГ, защото целта ми не бе да стоя тук далго.На 29 сам...оставих приятелите си и целия живот в Чикаго и незнам дали да не си слагам краи на сакрушена сам.Разбрах че може да се слага кост...но вече не очаквам нищо добро от тук нататак.Слава богу че си имам всичко др. по тялото та да не ме окепазяват повече.Помагайте с инфо момичета.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th May 2006, 09:39
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране Замислете се парво

Всеки човек има заложено чувство за подреденост , качества да наглася разни неща още от от преди да проходи.Има доктори и доктори.Това че ние момичетата сме суетни храни докторите.Но не си даваме сметка че и с малка промяна или корекция , почти незабележима , може да се получи пропорция и симетрия.Докторите са тези които трябва да притежават и качества на психолози.нали са естети те знаят по добре и от нас , защото се збласкват с повече варианти на лица, скелети и тем подобни.Умишлено не дават полезен савет за малка промяна ,за да сваршат повече работа.Това е факт.Та знаете ли че Сердев говори повече след като ме клацна и леах докато ми поотмине упойката?!Считах че сам естет тай като се занимавам с моден дизайн и имам усет, но това което си причиних не го пожелавам и на най-големият си враг.Едва успях да се подготвя за последният си изпит.Задавх си вапроси след вапроси....как може един човек да причини такав срив в психика на не един човек( аз сам убедена че и др. са пострадали от Сердев)Бих му подарила парите , без да ме сасипва.А да не ви говоря че сега си имам и хормонален дисбаланс от стреса.ревала сам на моя доктор да ми каже една обнадеждаваща думичка , за да мога да седя над лекциите и да имам сили да уча....Един саит който ми доказа че най-трудно предсказуем може да баде резултат от ринопластика.www.facialsurgery.com
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th May 2006, 09:44
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране k

http://www.facialsurgery.com/PPgintr...ive_intro.html
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th May 2006, 10:50
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Майс,

Дълбоко те разбирам и ти съчувствам!

За щастие, не винаги едно докарано до привидна безнадежност състояние е наистина такова.

Горе главата, намират се решения! Пуснах ти лична бележка.

Хубав ден и много усмивки!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th May 2006, 16:12
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране

Имам молба кам всички : Моля , нека ако някой си е повдигал варха на носа, и резулатата не го е удовлетворил,и е претарпял повторна операция за вращане на нослето в обратна позиция по какавто и да е метод , нека кликне.Благодаря на всички предварително
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th May 2006, 19:23
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Вероятно върхът на носа гледа нагоре, защото гърбът е много снишен. В този случай трябва да се добави кост на гърба... Само предполагам, не е коректно да ти правя задочна консултация.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th May 2006, 20:14
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране

гарба не го снижиха а дори го издигна с неговият изчанчен метод.Метода му е да те хване от двете страни на лицето и притиска скулите( тоест целия череп) с цел да размарда носа от основата.По едно време се запана , и вика че много твард бил ....и слава богу, щото тогава трябва да ми се свалят стените на носа и да се изгражда наново.Поне така четох( това е от най-сложните случаи).Значи до тук има едно оптическо скасяване .И последващо излишно чрез скасяване на картилажа.А тои скаси ли се много вече определя и позицията на типа( варха)Разбираш ли ме.Носа ми сега е дори по грамаден и отворен в ноздрите.Сега от това механично опаване , насилствено бих казала , всяка сутрин сам подута и отточена.Не мога изляза до 2 часа.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: трябвадасирежакостотреброзадасиоправяноса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:35.