IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3711  
Стар 6th June 2009, 19:36
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Боби, ама ти си била и голям сладур.
Благодаря ти, Reason!
  #3712  
Стар 6th June 2009, 21:29
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boby_pl
Много благодаря на всички. И аз си харесвам нослето, обаче чак пък да е най-хубавото във форума... Напоследък даже все повече го заглеждам и ми се струва, че вместо да става по-хубаво както всички казват, нещо му куца И то най-вече в анфас. Мисля, че причината е в несъразмерното спадане на отоците от двете страни на носа. А и още го виждам, че е подпунал, отляво даже повече. Но съм се заредила с търпение и чакам да минат необходимите месеци, за да видя окончателния резултат.
Момичета, не се сърдете на Reason. Той е един от ветераните тук и лично на мен неговите съвети в темата много ми помогнаха да взема решение. Наистина е добре да се изчете цялата тема, аз така направих и научих всичко необходимо.
За всички, които ме помолиха ето малко нови снимки вече на цяло лице. Сложих и две снимки от преди операцията, за да видите разликата. А тя е огромна за мое щастие
http://www.snimka.bg/album.php?album...4&pid=12753857
Парола 1111

Цитирай:
Защо не тряба да ни се спи? Не можем ли да проспим и тия два гадни ни с тампоните?
Сестрите не дават да се спи веднага след операцията, за да са сигурни, че си се събудил напълно от упойката. После спокойно можете да си спите и да мързелувате.

Не знам как си в анфас но профила ти е много хубав промяната е просто забележителнаЯвно и ти си по щастлива така като те гледам как се усмихваш на снимките
  #3713  
Стар 6th June 2009, 21:41
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Боби , много хубав профил Много естествено стои нослето.
  #3714  
Стар 6th June 2009, 21:46
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Момичето я има и в анфас...погледнете лентата отдолу със снимките и оранжевите стрелки...

линк: http://www.snimka.bg/album.php?album...4&pid=12754716
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #3715  
Стар 6th June 2009, 22:10
Liya Liya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: varna
Мнения: 17
По подразбиране

съжалявам,ако и аз съм от тези които не четат много добре,но бихте ли ми казали каква е цената при Джамбазов?че като ви гледам нослетата са страхотни и се чудя дали да не дойда до Пловдив!
  #3716  
Стар 6th June 2009, 22:14
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Преди 2 години през здравмата каса беше 900 лв. включително с престоя в болницата, който се таксуваше по 20 лв. на ден.
Мисля, че за момента в тази тема беше споменато някъде сумата от 1500 лв. , но не знам дали беше с - или без здравната каса.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #3717  
Стар 6th June 2009, 22:15
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

900 през ЗК и 1500 - ако не си през ЗК.
  #3718  
Стар 6th June 2009, 22:20
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране Цена

Цитирай:
Първоначално написано от Liya
съжалявам,ако и аз съм от тези които не четат много добре,но бихте ли ми казали каква е цената при Джамбазов?че като ви гледам нослетата са страхотни и се чудя дали да не дойда до Пловдив!
1500лв. Ако случаят е по-сложен цената стига максимум до 2000лв.
  #3719  
Стар 7th June 2009, 11:52
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Боби, наистина си страхотна!!! Като разгледах и последните снимки, които си качила вече нямам никакво колебание, че ще си направя и аз операцията. Благодаря ти за помощта!!!

Кажи ми моля те как избрахте с доцента формата? Занесе ли му снимки, или той само те снима и с фотошоп ти показа как ще изглеждаш? Освен премахване на гърбица, какно друго ти прави? Имаше ли скъсяване, прибиране към лицето, стесняване и т.н. интервенции?

Още веднъж поздравления за невероятния резултат!!!
  #3720  
Стар 7th June 2009, 12:58
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Кажи ми моля те как избрахте с доцента формата? Занесе ли му снимки, или той само те снима и с фотошоп ти показа как ще изглеждаш? Освен премахване на гърбица, какно друго ти прави? Имаше ли скъсяване, прибиране към лицето, стесняване и т.н. интервенции?
Формата аз си я избрах. Доцента не ме е снимал, защото аз още на консултацията отидох с направена на фотошоп от мен снимка. Същата занесох и му показах и в деня на операцията. Аз бях наясно какво искам - махане на гърбица, повдигане и скъсяване на върха, т.е. да ми прибере върха на носа към лицето. Той още на консултацията ми каза, че и върха трябва да се прибере, защото иначе като махне гърбицата и той ще остане да стърчи напред и ще изглежда още по-дълъг. Иначе стесняване на носа не съм имала, защото той си ми беше тесен и преди операцията. Та това е общо взето. Лично за мен носа ми е много намален, аз не съм очаквала че от такъв голям нос ще може да се направи това, което е сега.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:25.