IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4211  
Стар 21st July 2009, 20:37
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
къде това?
при емил4о къде другаде!А за втората операция трябваше да отида 1 ден по рано за да ми направят един тон изследвания както и да ме види анестезиолог за да определи каква упойка да ми сложи.
  #4212  
Стар 21st July 2009, 20:56
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

нормално...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4213  
Стар 22nd July 2009, 20:35
danito_j_b danito_j_b не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Vipche айде къде се губиш да разказваш как мина днес. Хареса ли се? Нямам търпение вече аз съм утре Не издържам искам да ми махнат всичко от нослето вече. Между другото днес ми падна гипсчето нато си наведох главата надоло но пак си го сложих и си видях нослето супер странно ми се стори когато не си видях гърбицата но се зарадвах естествено. Въпреки това си мисля че ще ми отнеме време за да свикна все пак 24 години съм се гледала със такъв нос
  #4214  
Стар 23rd July 2009, 00:14
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
А за питането ти - познавам едно момиче с подобно присаждане от едната страна на нослето.Не съм я виждал след операцията и не мога да коментирам, но си пишем с нея в скайп и тя е много доволна от резултата.
Reason, кажи и на мен кое е това момиче, че и аз имам подобен проблем! Въпреки, че то присаждане на кост и на хрущял са различни неща! Лекарите не искат да прибягват до присаждане на кост! Поне с такова впечатление останах от Джамбазов! Пък и нали от някъде трябва да я вземат тази кост- то и това не е лесна работа!
  #4215  
Стар 24th July 2009, 07:18
springflower springflower не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 36
По подразбиране *

Искам да кажа, че съм мн мн благодарна на доц.Джамбазов!
Днес ми е 3-тия ден от свалянето на гипса,още се възприемам,нослето виждам че се променя....,но това което виждам ми допада доста. :P
Искам да пожелая на вс от форума МН ХУБАВИ НОСЛЕТА, КОИТО ДА ВИ ОТИВАТ И ДА СЕ ЧУВСТВАТЕ КРАСИВИ НЕ САМО ВЪТРЕШНО, А И ВЪНШНО!

А някой знае ли до колко време се оформя окончателно нослето, т.е. колко време след операцията нослето ми ще е най-реално и няма да се променя?

Късмет на всички ,на които им предстои!
  #4216  
Стар 24th July 2009, 07:36
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

до 2 седмици би трябвало да видиш един що годе почти окончателен резултат.После промени има, но не са чак толкова съществени.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4217  
Стар 24th July 2009, 15:04
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Привет на всички!

Моля новите оперирани, които вече са махнали гипса да пуснете няколко снимчици, за да окуражите нас, на които ни предстои тази интревенция!

Имаме нужда от време на време да поддържаме духа, за да няма колебания. Разчитаме на Вас.
  #4218  
Стар 24th July 2009, 18:11
akrobatkata akrobatkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: madrid
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте на всички.. и на мене ми предстои операция на 2.09 ..на 1ви съм на контролен преглед..надявам се всичко да мине добре и да стане бързо защото трябва да се връщам пак в Испания..искам да попитам като отида за прегледа нали може там да ми се направят всички необходими изследвания..и дали може да остана в болницата докато ми махнат тампоните или трябва да се върна после ..а забравих да спомена че съм от Русе и това малко ме притеснява че ще трябва да пътувам много ...мерси и успех на всички..!!!
  #4219  
Стар 24th July 2009, 18:19
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

На всичките ти въпроси отговора е "Да".Успех!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #4220  
Стар 24th July 2009, 20:56
springflower springflower не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 36
По подразбиране *

Операцията ми мина ,доцента ми махна всичко но ,може ли да ми каже някой колко време след нея е необходимо да нося металната пластинка вечер или там това ,което се слага на нослето .Не зная необходимо ли е и колко врееме да го правя.Вие колко време я носихте вечер?

Послепис:Зная ,че това е ново,преди мисля че са слагали гипс.
Късмет за момичето ,което живее в Испания -мечтата ми е и аз някой ден да я видя тази страна.Пожелавам ти мн мн късмет!
Muy suerte!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:42.