IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4681  
Стар 26th September 2009, 19:20
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milla_D
А болката наистина е нетърпима без обезболяващи. Като прекарам пръстите през косата назад и усещам все едно ме обли косата, освен главата и цялото лице.
За първи път чувам подобно нещо, такива болки? Може би си има и причина...Успешно възстановяване!
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
  #4682  
Стар 26th September 2009, 19:23
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Миналата седмица ми вадиха мъдрец с операцийка. Ще ми повярвате ли, че от тогава се натъпках с аулини, а след риното не съм изпила дори един аналгин? Никой не ми вярва като разказвам.
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@
  #4683  
Стар 26th September 2009, 19:32
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Явно при всеки си е индивидуално - веднага след операцията се чувствах съвсем добре, дори се обадих на цялото си семейство да ги успокоя, че всичко е наред Започна да ме боли 2-3 часа след операцията, но болката не беше нетърпима-дадоха ми 1 течен аналгин и си бях ОК
  #4684  
Стар 26th September 2009, 20:26
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boby_pl
Миналата седмица ми вадиха мъдрец с операцийка. Ще ми повярвате ли, че от тогава се натъпках с аулини, а след риното не съм изпила дори един аналгин? Никой не ми вярва като разказвам.
Аз ти вярвам!

Аз също не съм пила нищо, добре че беше така де, то май всеки има различен праг на болката...
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
  #4685  
Стар 26th September 2009, 21:29
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Надявам се, щом при първата ми опецация не ме болеше никак, да не ме боли и след втората... Наистина вадене на мъдрец боли мнооого повече, чак съм ревала
  #4686  
Стар 26th September 2009, 21:30
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Да се впиша и аз, моята консултация ще бъде на 15-ти вечерта, ще пътувам специално до Пловдив същия ден и същата вечер ще трябва да се прибера вкъщи
  #4687  
Стар 26th September 2009, 21:36
stela_gold stela_gold не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: vraca
Мнения: 21
По подразбиране

малко глупаво звучи, но искам да ви питам дали може да си занеса на консултацията снимки на флашка
между другото много готини аватари имате мн фенове на Майкъл има, което ме радва
  #4688  
Стар 26th September 2009, 23:36
Аватара на denize
denize denize не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Привет и от мен Съжалявам, че не писах веднага. И аз съм със смесени чувства като marifer На първо място съм щастлива, че дишам отново добре Профилът ми е страхотен, но все още съм подута / което е разбираемо /. За комедоните няма да коментирам , но поне нослето ми не беше като на marifer, това и аз успях да забележа, въпреки, че упойката доста ме беше замаяла.
Като цяло съм доволна, като знам колко крива ми е била преградата и ми е присаждан хрущял на едната ноздра. В следствие от кривата преграда, която с години е избутвала хрущяла, който се виждаше от едната ноздра.. Това и сега е така, но доцента каза, че от изправянето би трябвало да се прибере значително. Спомена също, че доста неща са правени и не е искал да рискува да пипа прекалено и най-вече този хрущял, защото той е основата на върха на нослето. Каза, че най-добре да се изчака да се види крайния резултат, защото от изправянето на преградата може да хрущяла да си дойде на място.
Ако не стане, тогава може да се направи лека интервенция в тази част на носа. Честно казано очакванията ми бяха прекалено голям и в анфас не виждам особена разлика.
Действително нослето се променя много. За няколко дни виждам разлика. Надявам се да става по-добре.

Цитирай:
Първоначално написано от marifer
С denize бяхме заедно. Страхотна мацка наистина. Нослето й е превъзходно! Въпреки случилото се не съжалявам и за миг, че се оперирах. Не съжалявам, че избрах Джамбазов за свой хирург.
Мила marifer ти през цялото време ми гледа профила, за това ти е харесало нослето ми толкова много . За съжаление колкото и да се съсредочавах да те фиксирам добре,не успявах. Но преди да ме упоят видях ти каква мацка си ..... помня как реагира, че ти е червено нослето.
Преди да ми сложат упойката ми прилоша и почти припаднах / не знам какво беше това/ После с тази упойка бях аут /не, че спрях да говоря де / После глюкоза ми вляха и седях доста докато дойда на себе си.
Скоро ще пусна снимки, все пак обещах.

Успех на всички, които им предстои операция на нослето. А на тези с новите нослета, честито!!!
  #4689  
Стар 27th September 2009, 08:46
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте,
Днес съм малко по-добре от вчера, но отново изкарах кошмарна нощ.
Възможно е да проявавам някаква алергия, защото и през нощта страшно се подух и ми се затвориха и двете очи, изпитвах силно парене в очите и болка по кожата. Отново ми боцнаха един урбазон и тази сутрин се събудих виждаща и с леко по-светъл цвят на лилавия "Грим". Това май са първите признаци, че започвам да се възстановявам Утре сутрин ми махат тампоните и ме изписват. Наистина е строго индивидуално за всеки. При мен има стара травма и нулево дишане с лявата половина на носа. Доцентът каза, че съм имала доста силно изкривяване и е изисквало повече работа. С това си обяснявам тежкото постоперативно състояние и бавното състояние. Но искам да ви споделя, че вече се чувствам по-спокойна и започва да ми се прокрадва трепет на радост за новото ми носле. Д-р Ходжев каза, че е станало много красиво и се шегува, че трябва да си вадя нова лична карта. Всички са страхотни наистина! Не се колебайте, че това е вашия екип, който може да сбъдне мечтите ви.
  #4690  
Стар 27th September 2009, 12:51
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Milla_D, както знаеш по-големи оттоци се получават при отворения метод, но явно наистина си е индивидуално кой как ще реагира.Това което започна да описваш за момент ми заприлича на моя случай, когато се възпали стафилококова инфекция, но до колкото знам, сега Джамбазов по време или след операцията слага антибиотик, точно протв това.Най-хубавото е, че си в момента в клиниката и си под наблюдение.Гадното е това удължаване на престоя с тампоните.Честно аз щях да откача да стоя с тях 2 дни, не знам на теб какво ти е.
Стискам палци всичко да е наред!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:24.