IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4701  
Стар 28th September 2009, 08:39
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Sibi, извинявай ако се бъркам, но мисля, че и на теб ти беше присаждан хрущял на ноздричката! Ти знаеш ли от къде е взет?
  #4702  
Стар 28th September 2009, 09:10
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

От носната преграда. Но явно не е достатъчно, защото там пак седи по-хлътнало.
  #4703  
Стар 28th September 2009, 14:44
lipuhpo lipuhpo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: София
Мнения: 34
По подразбиране

Привет на всички, отдавна не съм влизала, даже и аз видях, че ми е изтрито едно мнение , а и не знам защо не получавам на мейла уведомление, когато има нов отговор по темата....., затова честито отново на denize , marifer , foggy и Milla_D....момичета да се възстановявате бързо и помен да не остане от болките и пъпките .... успех на tichka , ivanakar и lucatoni05 , както и на всички, на които им предстои като мен
Celtic_dream1 имаш ЛС
Ако съм пропуснала някой се извинявам, пожелавам ви много здраве и бързо възстановяване, че да си виииритееее новите придобивки
__________________
http://s2.bg.battle-knight.com/index...e&ref=OTUxODQ= нашият рицар http://Kokoto9.mondozoo.com нашият зоопарк
  #4704  
Стар 28th September 2009, 20:02
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

lipuhpo
Да ви се похваля вече ми понамаляха синините и дишам почти нормално
  #4705  
Стар 29th September 2009, 06:42
lipuhpo lipuhpo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: София
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy
lipuhpo
Да ви се похваля вече ми понамаляха синините и дишам почти нормално
foggy много се радвам, когато някой пише, че вече се чувства по-добре .... защото знам, че и аз ще съм в това положение след ~ месец.... и няма да спра да ГО мисля докато не стане ....
__________________
http://s2.bg.battle-knight.com/index...e&ref=OTUxODQ= нашият рицар http://Kokoto9.mondozoo.com нашият зоопарк
  #4706  
Стар 29th September 2009, 13:01
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

да, няма как да не го мислиш, просто гледай да се настроиш положително и на мен времето преди операцията ми мина много бавно, и сега след операцията ми минава бавно, защото искам вече да видя как се е получило...
  #4707  
Стар 29th September 2009, 16:47
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте,
Вече съм си в къщи и много съм щастлива. Това внимание и обилно хранене в болницата честно казано щеше да ми се отрази на килограмите, ако бях останала още малко там
Вече отоците ми започнаха да спадат, а синините ми се промениха в жълтини. Вчера ме изписаха и ми махнаха тампоните. Днес все още немога да дишам, но сякаш преди малко усетих мирис, което е страхотно! Спря да ми тече кръв от ноздрите, но днес цял ден ми тече водичка, все едно имам хрема. Кажете ми моля това нормално ли е? И кога да очаквам първите наченки на дишане?
  #4708  
Стар 29th September 2009, 17:15
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Нормално е, а за дишането - май всеки индивидуално е продишвал. Аз - веднага след махането на тампоните, а после ту се запушваше, ту се отпушваше.
  #4709  
Стар 29th September 2009, 19:01
zaki zaki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

На мен Джамбазов ми каза, че на следващия ден след операцията, ще ме изпише, но като чета, повечето от вас са постояли повечко...
  #4710  
Стар 30th September 2009, 07:04
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

О не е така, Заки,
според мен всички сме стояли толкова, колкото доцента ни е казал предварително, така че можеш напълно да му се довериш. Той наситина знае какво прави. Невероятен професионалист е. Аз докато го намеря ми трябваха три години. През това време ходих при какви ли не светила в София, но никой от тях не ми вдъхваше доверие. Доцент Джамбазов още при влизането на прегледа и въпросите с които ме посрещна, ми вдъхна страхотно доверие и знаех, че най-после съм намерила специалистът, който толкова време търсех.
Малко се отплеснах, но искъх да кажа, че щом ти е казал, че на следващия ден ще те изпише, значи наистина ще е така.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:27.