IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4731  
Стар 5th October 2009, 16:37
kentavur kentavur не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 11
По подразбиране

Момичета и момчета, няма ли да пуснете малко снимки на оперирани преди 6мес. и повече, за да се види разликата от прясно опериран нос разликата след няколко месеца, т.к.нали се вижда крайния резултат от 6мес. до 12 мес. А и скоро не са пускани снимки.
  #4732  
Стар 6th October 2009, 08:00
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте,
Махнаха ми конците и ... незная какво да кажа ... отрязаха ми лепенката отпред, така ми се подава част от новото носле ... честно казано това, което се подава меко казано ме разочарова!!! Още не смея да си правя генерални изводи и тайничко се надявам,че когато ми махнат плаките и гипсчето, и се види цялостния резултат той да бъде великолепен!!! Всъщност не ми остава друго освен да се надявам!!! Наистина е това, за което единствено се молех да не се получи като резултат, много съм огорчена Дано да не съм права!!!
  #4733  
Стар 6th October 2009, 08:20
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Milla, какво те стресна? Ако нослето ти се вижда твърде вирнато, не се притеснявай, няма да остане така.
  #4734  
Стар 6th October 2009, 08:31
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Milla_D,
моя нос с гипс, докато се виждаше връхчето изглеждаше страхотно, но след като ми свалиха гипса се разочаровах! Но все пак- кажи какво те е притеснило. Каза ли на док? Кога ти свалят гипса?
  #4735  
Стар 6th October 2009, 08:46
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Махат ми конците в петък. Нямам търпение. Надявам се наистина всичко да е наред. Проблемът е, че връхчето ми е като восъчно топче, което не е оформено добре, а сякаш восъкът само е капал на е дно и също място дълго време и е направил купчинка. Очаквах да е по-фино. Има вероятност да е възпалено, защото там отвътрешната страна имам конци, чиито шевове леко са се подули от вътре. А и там отвътрешна страна на връхчето имам усещането, че някаква неорганична тъкан се е наслоила и на всичко отгоре ми пречи да дишам. Опитах да я почистя но потече кръв и се отказах. Когато опитам с тампонче с кислородна вода пък се подува още повече.
Така, че момичета извинявайте - сигурно съм ви притеснила, може би реагирам прибързано, но вече немога да си контролирам емоциите.
Някой има ли идея как мога да почистя наслояването отвътрешната страна на връхчето?
  #4736  
Стар 6th October 2009, 08:54
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Миличка,
четох какво си писала назад. Имала си огромни отоци. Не ми се струва реално да очакваш, че при положение, че цялото ти лице се е подуло (задари носа), самия нос ще изглежда фин! За момента, разбира се! Ще спадне! Дано формата, която видиш в петък да ти хареса! Много силно ти стискам палци! После непременно да пишеш!
А за "неорганичната тъкан"- може всичко да е! Трябва да питаш док. как да я махнеш и дали изобщо да се занимаваш с нея, защото може за момента да не трябва да пипаш там! Ако наистина е неорганична! Попитай лекаря- аз това бих направила!
  #4737  
Стар 6th October 2009, 09:07
zaki zaki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте пак от мен! Моята операция е насрочена за 8 октомври, обаче в петък внезапно гърлото страшно ми се възпали и от тогава пия Аугментин. Проблемът е, че въобще не се чувствам добре - отпаднала съм доста - иначе гърлото се оправи, а носът ми тече съвсем слабо, и се притеснявам за операцията. Вчера се обадих на доктора и той каза, че антибиотика не е проблем, защото така или иначе ще го пия и след операцията - само да нямам температура. Засега нямам (онзи ден имах 37), но се чувствам зле и не знам как ще понеса операцията...
  #4738  
Стар 6th October 2009, 09:24
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milla_D
Някой има ли идея как мога да почистя наслояването отвътрешната страна на връхчето?
Аз пак ще препоръчам ринолекс. Слагай по малко и чакай наслоеното да се размекне. Най-вероятно са засъхнали секрети. Недей обаче да човъркаш, постепенно ще падне всичко.
И наистина - не бързай да си правиш заключения за резултата, особено след като си била много подута.
  #4739  
Стар 6th October 2009, 09:27
zaki zaki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Току-що си премерих температурата - пак е 37 градуса!!! Какво ще правя, направо не знам...
  #4740  
Стар 6th October 2009, 09:29
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

37 градуса не е кой знае каква температура, а и имаш още два дена да пиеш антибиотик. Разбира се, най-добре е да си напълно здрава, но докторът ще прецени най-добре.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:16.