IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 16th September 2009, 10:21
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Забравих да те попитам,къде си прави липофилинга?
Много се чудя и аз за нещо такова.Мойте не са тънки,но искам още ,особено на горната.Като се усмихна и тя ми изтънява някак..
Отговори с цитат
  #112  
Стар 16th September 2009, 10:26
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Nacheva
mmmmm..... ustnite sa strahotni....osobeno dolnata
Ми аз нея вая предимно... такива устни харесвам - с плътна долна устна или поне такава отива на лицето ми - така съм установила с годините...
Ми, аз също мисля, че това е и нормалното - в природата, винаги долната устна да е по " дебела" от горната.
В едно TV- ot USA състезание за прически м/у два отбора, водещата ( някаква мулатка) , си бе направила драстично горната устна по голяма от долната , на мен ми стой неестественно и грозно.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 16th September 2009, 14:38
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
И да попитам , може ли по някакъв начин със липофилинг да се попълват и хлътналости по лицето, примерно под скулите- в бузите, мисля , че някъде сме го коментирали, но не е лошо и с днешна дата.
Може да... много от хирурзите го правят - интересувала съм се; моят обаче прави само на скули, назолаб. и устни. Обясни ми, че вероятността от неравности на хлътнал участък е доста голяма и ако от едната страна се абсорбира повече или просто остане по пълна - това променя цялата симетрия на лицето.... Мен лично би ми било интересно да видя липофилинг в лице и даже бих "рискувала" вероятно някой ден/път....
Аризина, благодаря ти! При д-р Н. Георгиев правих липофилинга заедно в комбинация с др. операции.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 16th September 2009, 15:03
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Снощи на Мира Добрева по време на тренировките , нещо ми се видя, когато говори при определено положение в едната скула като, че има "ръбче", нещо като "подплънка" на която се вижда крайния ръб. Или, моя тв така предава, или аз май много се взирам и си измислям
Отговори с цитат
  #115  
Стар 16th September 2009, 15:19
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Снощи на Мира Добрева .......
А на мен нещо ми изглежда, че лицето й е като на мумия....дали не е от моя телевизор
Отговори с цитат
  #116  
Стар 16th September 2009, 15:43
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Може да... много от хирурзите го правят - интересувала съм се; моят обаче прави само на скули, назолаб. и устни. Обясни ми, че вероятността от неравности на хлътнал участък е доста голяма и ако от едната страна се абсорбира повече или просто остане по пълна - това променя цялата симетрия на лицето.... Мен лично би ми било интересно да видя липофилинг в лице и даже бих "рискувала" вероятно някой ден/път....
.
И аз бих рискувала , въпреки , че съм виждала , две жени.И при двете бе добре опънато, на едната под очите стоеше сбръчкано . Както и при мен сега се получи след "скулптрата" ( отивам да се ботоксирам) И в двата случая, тогава, не съм мислила за липофилинг и затова не съм питала достатъчно-информирано, но пък си мисля , че ако имаха някакви неравности, щаха да споделят (както за другите си хлътвания).
Отговори с цитат
  #117  
Стар 16th September 2009, 16:00
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ина, препоръчвам ти ако не си чела това - да го прочетеш - наистина ценна информация:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...86c2ebab9bc5f5
Отговори с цитат
  #118  
Стар 17th September 2009, 08:35
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Благодаря,
найстина е ценна информация.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 2nd October 2009, 19:45
didon didon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 22
По подразбиране

здравейте,а змисля да си направя липофилинг,Ще бъде в клиника Вега,но доктора няма да е Стоянов,а Кръстев.Моя приятелка го препоръча и при срещата ми хареса...Виждала съм и направена уста и мнооого ми харесва,точно каквото искам,не прекалено,но с добре изразен контур и плътност...
Искам да ви питам, обаче,наистина ли първия месец няма да съм за пред хора.Моята приятелка,която си прави там устата беше така/по нейните думи/не съм я виждала
Отговори с цитат
  #120  
Стар 3rd October 2009, 18:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didon
здравейте,а змисля да си направя липофилинг,Ще бъде в клиника Вега,но доктора няма да е Стоянов,а Кръстев.Моя приятелка го препоръча и при срещата ми хареса...Виждала съм и направена уста и мнооого ми харесва,точно каквото искам,не прекалено,но с добре изразен контур и плътност...
Искам да ви питам, обаче,наистина ли първия месец няма да съм за пред хора.Моята приятелка,която си прави там устата беше така/по нейните думи/не съм я виждала
И аз ще повтарям липофилинг на устни във вторник,устата стои доста голяма минимум 10 дни.С всеки изминал ден отоците спадат.Един месец ми се струва доста и прекалено.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:43.