IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1711  
Стар 30th June 2017, 00:52
ivka..86 ivka..86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Доктор Йорданов е пълен некадърник поне за мен лично.Операцията ми беше миналата година април месец,но резултата просто е ревизия и то за Турция най-вероятно,понеже не мисля ,че в Бг някой въобще ще успее да оправи поразийте му.След махането на гърбицата на носа ми,въобще не го е събрал след това,а резултата е широк,изпилен от дясната страна повече от другата,има хлътнатина по средата и белег съответно.От уж не толкова сложната операция за него,направо извая шедьовар.Пълен НЕКАДЪРНИК ,пак подчертавам лично за мен!!!
Отговори с цитат
  #1712  
Стар 30th June 2017, 23:36
mihailova.mmm mihailova.mmm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivka..86 Виж мнението
Доктор Йорданов е пълен некадърник поне за мен лично.Операцията ми беше миналата година април месец,но резултата просто е ревизия и то за Турция най-вероятно,понеже не мисля ,че в Бг някой въобще ще успее да оправи поразийте му.След махането на гърбицата на носа ми,въобще не го е събрал след това,а резултата е широк,изпилен от дясната страна повече от другата,има хлътнатина по средата и белег съответно.От уж не толкова сложната операция за него,направо извая шедьовар.Пълен НЕКАДЪРНИК ,пак подчертавам лично за мен!!!
Все едно описваш моя нос..махната гърбица и скъсен.Сега изглежда като четириъгалник или картоф ..поне дишам нормално .В началото,след операцията си казвах,спокойно..отоци са и ще спадне!

НЕ спадна обаче

Пари на вятъра..
Отговори с цитат
  #1713  
Стар 2nd July 2017, 12:04
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivka..86 Виж мнението
Доктор Йорданов е пълен некадърник поне за мен лично.Операцията ми беше миналата година април месец,но резултата просто е ревизия и то за Турция най-вероятно,понеже не мисля ,че в Бг някой въобще ще успее да оправи поразийте му.След махането на гърбицата на носа ми,въобще не го е събрал след това,а резултата е широк,изпилен от дясната страна повече от другата,има хлътнатина по средата и белег съответно.От уж не толкова сложната операция за него,направо извая шедьовар.Пълен НЕКАДЪРНИК ,пак подчертавам лично за мен!!!
Определено в Бг само некадърници и касапи
Отговори с цитат
  #1714  
Стар 7th December 2017, 17:34
Annnnnnnn Annnnnnnn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivka..86 Виж мнението
Доктор Йорданов е пълен некадърник поне за мен лично.Операцията ми беше миналата година април месец,но резултата просто е ревизия и то за Турция най-вероятно,понеже не мисля ,че в Бг някой въобще ще успее да оправи поразийте му.След махането на гърбицата на носа ми,въобще не го е събрал след това,а резултата е широк,изпилен от дясната страна повече от другата,има хлътнатина по средата и белег съответно.От уж не толкова сложната операция за него,направо извая шедьовар.Пълен НЕКАДЪРНИК ,пак подчертавам лично за мен!!!

АБСОЛЮТНО СЪМ СЪГЛАСНА С МНЕНИЕТО ТИ. АЗ СЕ ОПЕРИРАХ ПРИ НЕГО 2015. НЕ СТИГА, ЧЕ СЕ ДЪРЖЕШЕ НАГЛО ПЪК И НИЩО НЕ НАПРАВИ.
Отговори с цитат
  #1715  
Стар 31st December 2017, 08:35
katrin007 katrin007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 21
По подразбиране

момичета аз бях при него април месец и съм адски доволна,но факт с няколко мой приятелки не се справи,засега нямам гърбица -единствено пих много магнезий за да нямам калциране.Промени ме много и съм адски доволна,имах ужасни болки и отоци 3 месеца( на познатите ми бяха месец ) ,струваше си
Attached Images
Тип файл: jpeg 17DFCDCD5-46BB-4538-8983-766C0B89089E.jpeg (14,2 КБ, 34 views)
Отговори с цитат
  #1716  
Стар 13th January 2020, 01:11
Cozy23 Cozy23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2020
Мнения: 3
По подразбиране Йорданов ми спука тъпанчето и ме изгони без епикриза.

Постъпих в Софиямед за спешно вадене на чуждо тяло от ухото с венозна упойка (силиконова тапа). Йорданов се отнесе арогантно и пренебрежително. Събудих се с адска болка в ухото. На следващия ден ходих пак, него го нямаше, а други лекари разбраха, че не е извадил цялата тапа и продължиха с опитите неуспешно. Като се върна на работа, отидох да извади останалото. Обвини ме, че съм си напъхала нещо нарочно отново. Извади го и ме изгони без епикриза, каза повече да не стъпвам, въпреки че исках обяснение защо не чувам и ме боли. След седмица друг лекар откри, че ми е спукал тъпанчето. Ако не бях отишла да ми изпишат антибиотик, срастванията в последствие щяха да ме оставят глуха на 20 години. Слухът така и не се завърна напълно. Той знаеше много добре какво е свършил. Този лекар е за съд!
Отговори с цитат
  #1717  
Стар 6th March 2021, 22:47
Xyrem Xyrem не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2020
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evi07 Виж мнението
Наистина ти съчувствам, преживяването ти звучи ужасно. Дано в Турция успеят да се оправят нещата. На мен това ще ми е първа операция и се надявам Йорданов да се справи добре и да не нанесе никакви поражения на дишането ми. Поне малко се успокоих, че твоята първа операция не е била при него. Всеки сам си поема риска и честно казано аз съм готова да рискувам. Моят случай е много често срещан дефект и предполагам, че няма да представлява голяма трудност за доктора. Има хора с мнооого особени и големи дефекти, които определено биха затруднили нашите лекари и могат да станат големи фалове, но при мен се касае за една гърбица... ако нея не може да махне, не знам какво може, нали това му е работата уж...:/
Абсолютно по същия начин разсъждавах и аз.Трябваше да оправи две сраствания от предходната операция и да сложи пластини.Процедурата е толкова елементарна,че реших че е невъзможно да сгафи.Не само,че сгафи, но и сътвори такава касапщина че още не ми го побира ума как е успял.На томографията и риноскопията изглежда като дялано с кухненски нож,ампутира ми конхите,осакати ме за цял живот,съсипа здравето ми,и ме направи 101% инвалид.Сега нямам живот само вегетирам.Изгубих парите,си,бизнеса си, социалните контакти, съпругата си,и съм в 9тия кръг на ада по 24ч,от които ако спя един,два е цяло чудо,от стрес дори зъбите ми испадаха.Този шарлатани,изрод и убиец е само и единствено за едно място,в доживотна килия.Да ме беше убил още в операционната,не да умирам бавно и болезнено всеки ден,и близките ми да се съсипват от мъка.Не ми пука на колко хора е помогнал и дали има такива изобщо защото се съмнявам,но както Бог е казал добрата постъпка не заличава лошата, само заради това което ми стори не трябва да оперира и да се докосва до пациенти никога,само затвор и нищо друго.Бог да го накаже,дано се озове в ада, в който ме постави.Ха сега замисли се пак дали искаш да рискуваш с тоя психар убиец,вярвай ми,че и 1% шанс ако има да те направи като мен риска не си струва, не знаеш какво е да изгубиш всичко и да предпочиташ да си мъртъв.Дано не сглупиш да му се оставиш в ръцете... дано!

Последно редактирано от Xyrem : 6th March 2021 на 22:49
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:59.