IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 3rd July 2008, 12:20
retete retete не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 82
По подразбиране

"по-добри резултати ще постигне с упоритост, не с лежане :Р"

с това съм съгласна, само че от личен опит - когато тренирах 7 дни в седмицата - кардио тежести всичко - не свалях - стоях си на същите обиколки - да - стягаш се, но видимо почнах да свалям когато тренирах само 3 пъти седмично..
Не налагам нищо -само давам мнение - вече всеки сам си решава за себе си аз в желанието си да съм здрава и да се чувствам добре съм си скъсвала задника от какви ли не тренировки (и продължавам да го правя) - само че съм си преценила кое е най-удачно за мен
Така че ако решиш пробваш = ако не, не
Отговори с цитат
  #42  
Стар 3rd July 2008, 12:27
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

е аз си скъсвам всеки ден задника от тренировки и само неделя лежа
Кардио за сметка на тежести и то понеже искам да тренирам всички мускулни групи
може би кгато направя 4 дена почивка, щ си проличи колко съм постигнала
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #43  
Стар 3rd July 2008, 17:41
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от retete
не изчетох цялата тема, но към авторката - я пробвай да прибавиш малко мазнини - масло, сметана
защото когато на тялото му липсва мазнина - складира мазнина.
Само вечер яж по-лека храна, и сложи повече зелени зеленчуци.
Пии по 3 л. вода и моя съвет е да спреш да тренираш всеки ден поне 1 седмица, защото така си държиш организма нон стоп в напрежение и реално той не може да почне да сваля мазнини. Пробвай - според мен няма да загубиш
Масло,сметана не че не ги обичам, ама пусти страх Сега даже от ядките се отках, ама вчера бях толкова гладна цял ден и гледам да се залъжа, ама не ще и не ще
Пия по мн вода...3л. се събират със сигурност...пък и тренирам 6 пъти, което ми дава един ден почивка
Ох незнам вече, само знам че ме е страх да се кача на кантара
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 4th July 2008, 09:47
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

На мен доста ми помага пилатеса. Мисля, че благодарение на него си стегнах дупето и бедрата (макар, че още им трябва ). Аз тренирам 5 дена в седмицата. Два дена - тежести+кардио, три - само кардио, а всеки ден след работа пилатес в домашна обстановка.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #45  
Стар 4th July 2008, 10:02
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angie85
Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
ако можеш да говориш нормално (т.е. да изричаш на глас думите), значи кардиото не е ефективно...
С това не съм много съгласна. Според мен ако не можеш да изречеш нито една дума, напротив, означава, че дишаш учестено и пулсът ти е твърде висок. Трябва да се стремиш да тичаш/караш колело без да се задъхваш, защото така няма да издържиш повече от 20 мин.
Възможно е.. аз не съм много голям разбирач Съдя само по себе си. Като вземе някой да ме заразпитва нещо, докато съм на кростренажора..... тъкмо съм влязла в някакъв ритъм и си го развалям, имам чувството и почвам отначало да си нормализирам дишане и т.н...

Аз да ви се похваляяяя - вчера карах кънкииии (двуредни летни) и много се накефих - карах 2 часа в морската градина Мисля и другата седмица да се кача пак, малко се попребих, защото ми се разглоби една част от кънката и паднах... но юнак без рана не може
Отговори с цитат
  #46  
Стар 4th July 2008, 11:13
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

аз Да питам, смятате ли че ако често посягам към Сусамовия тахан , Нали няма да напълнея и още какво да направя, че докато тренирам накрая да не ми отслябне бюста
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #47  
Стар 4th July 2008, 11:38
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не посягай често и няма да напълнееш
Сложи си силикон и няма да ти спадне бюста.
Като цяло темата е излишна, реших през лятото да помагам за стопяването на бедрата, която иска да се обади
Отговори с цитат
  #48  
Стар 4th July 2008, 13:41
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
... реших през лятото да помагам за стопяването на бедрата, която иска да се обади
Тъкмо щях да напиша, че един от вариантите за стопяване на бедрата е правене на много секс и ти ме изпревари )))
Отговори с цитат
  #49  
Стар 4th July 2008, 13:44
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
аз Да питам, смятате ли че ако често посягам към Сусамовия тахан , Нали няма да напълнея и още какво да направя, че докато тренирам накрая да не ми отслябне бюста
За да не ти отслабне бюста, не ограничавай разнообразието на храната, а наблегни повече на отслабване по механичен начин - чрез спорт и може да комбинираш и масажчета, ако искаш, но никакви строги диети "дюкянски" и блабла... само разнообразна храна и ..... повече боза хаха, майтапче
Отговори с цитат
  #50  
Стар 4th July 2008, 14:02
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
... реших през лятото да помагам за стопяването на бедрата, която иска да се обади
Тъкмо щях да напиша, че един от вариантите за стопяване на бедрата е правене на много секс и ти ме изпревари )))
Ама ти лично ли си го изпитала тоя начин или си чувала от приятелки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съветизанамаляванеобиколкатанабедрата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:56.