IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 6th February 2009, 14:18
MaiaHr MaiaHr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Plovdiv/Sofia
Мнения: 17
По подразбиране Юрий Асенов

Zdraveite
purvo se izviniavam za latinicata. Iskam da kaja che predi 2 dni se operirah pri doktor Asenov ot Plovdiv. Mnogo mi haresa chovekut, mnogo mil, spokoen, i vupreki tova vsiava respekt i znae kakvo pravi. Klinicata sushto beshe mnogo dobra, pred 5min idvaha da me proveriavat kak sum i imam li nujda ot neshto. Sega sum oshte s gips, shte go svalim sled 7mia den (chyvala sum che drugi gi svaliat na 10tia), no niamam pritesnenia.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 13th February 2009, 18:29
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от buba-77
Не става въпрос за др.АСЕН Асенов
Той прави нослета в Щатите 3м после се връща в България и тук работи като УНГ пак 3м в Окръжна болница .Супер готин като човек и при него няма това може това не може.Дори когато прави носа на мъжа ми ме покани в операционната /подобаващо опакована /да кажа дали съм доволна преди да го събуди от упойка .Ако има нещо което да не ми хареса да работи още.Операцията на мъжа ми беше много по сложна от моята.Неговия нос беше счупен преди много години и изместен много в ляво.Освен това много големи крила на носа големи ноздри Върха му с форма на трапец .Гърбица и големи подути с различна големина кости от двете страни в основата на носа.Плюс изкривена носна преграда запушваща напълно едната ноздра и от едната страна носа му беше по дълъг от другата.Та всичко му го оправи .На мен най-много ми харесва как му е стеснил ноздрите и двете сега са супер малки и еднакви
И колко горе-долу пари излезе тази операция на мъжа ти?
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #33  
Стар 16th February 2009, 17:12
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Имаш ЛС
Отговори с цитат
  #34  
Стар 21st May 2009, 00:24
natalyta natalyta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 15
По подразбиране Емил Георгиев

Емил Георгиев е най-добрият за нослетата!!!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 21st May 2009, 05:46
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от olqlq
така понеже никой не иска да изкаже мнение по въпроса ще го направя аз След много четене разбрах,че най-добрит майстор на нослетата в БГ е Емил Георгиев :P Свидетелство за това е и съвършеното носле,което е направил на Ани С него тя прилича на кукла Барби

явно е една от малкото доволни!

повечето хора,които познавам са недоволно от него,пълен некадърник
Отговори с цитат
  #36  
Стар 21st May 2009, 05:49
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mumuty
аз реагирам така , защото много лошо си изпатих преди година...сега си търся наистина добър лекар , за да ми оправи пораженията!!!
няма да споделям през какви душевни терзания и дълбоки депресии съм преминавала и продължавам да изпадам в емоционални дупки , заради лекар , които не е ест.хирург , а търговец!

искрено ти СЪЧУВСТВАМ!
познавам тия усештания
Отговори с цитат
  #37  
Стар 21st May 2009, 12:08
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Най-добрия хирург що се отнася до ринопластика със сигурност ще ти кажа, че не е българин.Дали е Е. Георгиев, от едно носле не можея да съдиш.Веднага мога да ти извадя тема с много отрицателна негова ринопластика, която не знам, но мен ме побиха тръпки.
Не очаквай някой да ти каже кой е най-добрия, а чети из форума и то изчети ВСИЧКО, изяж го ако трябва и тогава прецени, кой е за теб най-подходящия, отиди на консултация при него и прецени дали искаш той да е твоя хирург!

напълно точно изказване
най-добрия определено не е в БГ!
Тук третират пациентите според това как изглеждат или незнам,щото си направих експеримент с този доцент като отидох уж на консултация за цици с цел да му тресна "съвършения" си нос пред очите като окончателен резултат след 2 години-бях сигурна,че ще ме пита кой ми е правил носа или поне се е опитал

физиономията му беше меко казано гузна
Отговори с цитат
  #38  
Стар 21st May 2009, 14:52
natalyta natalyta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Съжелявам, че не си доволна от него и си решила да го плюеш навсякъде и след всяко положително мнение за него в този форум, но е крайно време да разбереш, че има и доволни хора от него и не са никак малко! Разбирам, че си претърпяла разочарование и съчувствам за това, защото всеки можеше да е на твое място и никой не е застрахован. Аз си го избрах за хирург, защото видях резултатите при няколко мои приятелки и колежки. Ходила съм и на конлсутации при други хирурзи, но това наклони везните в негова полза - аз виждах резултатите върху лицата им. Но ако мислиш, че в Лос Анджелис им правят по-добри носовете, лъжеш се. Я подлегни някои от звездите на какво приличат или колко хубави нослета имат, но пък не стоят добре на лицата на някои. А плащат с хиляди долари. Така че, момичета, да бъдем обективни - гаранция няма за никой и никъде. Колкото и да избираме, накрая все правим някакъв избор и както избора ни, така и резултатът от него е индивидуален! На всички, които са решили, че ще си правят тази операция пожелавам успех! Но искам да подчертая, че не налагам мнението си, а само го споделям, тъй както и вие споделяте вашите мнения!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 23rd May 2009, 19:45
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Само да кажа, че след като вчера си видях нослето за първи път, мога на 500% да заявя, че за мен най-добрият хирург на нослета е доц. Карен Джамбазов. Днес съм още по-влюбена в носа си. В анфас ми е малко трудно да се възприема, защото е много подут там където ми беше гърбичката, но профила ми дори отсега си е перфектен. Не съжалявам нито за момент, че се подложих на ринопластика и на тези, които го обмислят бих казала да не се колебаят, а да предприемат тази крачка. Важно е да сте сигурни в хирурга си и да вярвате, че след операцията ще имате много красиво носле. Аз вярвах и така и стана. Едно огромно на доц. Джамбазов /е, ще му го кажа и лично на 27 май/
Отговори с цитат
  #40  
Стар 23rd May 2009, 20:14
natalyta natalyta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boby_pl
Само да кажа, че след като вчера си видях нослето за първи път, мога на 500% да заявя, че за мен най-добрият хирург на нослета е доц. Карен Джамбазов. Днес съм още по-влюбена в носа си. В анфас ми е малко трудно да се възприема, защото е много подут там където ми беше гърбичката, но профила ми дори отсега си е перфектен. Не съжалявам нито за момент, че се подложих на ринопластика и на тези, които го обмислят бих казала да не се колебаят, а да предприемат тази крачка. Важно е да сте сигурни в хирурга си и да вярвате, че след операцията ще имате много красиво носле. Аз вярвах и така и стана. Едно огромно на доц. Джамбазов /е, ще му го кажа и лично на 27 май/

Радвам се за теб!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койнайдобриятхирургнанослетата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:14.