IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd February 2011, 21:26
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

За ква връзка става въпрос? Ако е за гадже нито едно от двете само по себе си не достатъчно, все пак една връзка не е само секс
И заглавието на темата не е много точно така написано е съвсем различно от това което се коментира тук
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th February 2011, 06:34
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Maй зависи какво разбираш под " връзка " . За мен отговора е - не и за двата варианта .
Ако е само секс , не е връзка за мен , а си е секс
Взаимно използване за задоволяване . Макар , че след известно време такова използване сигурно ще се появят някакви чувства и внимание и ще заприлича на връзка . А може би няма .

Другия вариант си е съжителство , вероятно за някаква изгода - подслон , дете , пари . Едва ли млада , права жена ще живее без секс , ако не е принудена от обстоятелствата . Може мъжа да не иска вече секс , а жената не иска да си загуби стандарта и така става съжителство , примерно . Но според мен това е до време .
Вероятно визираш определен модел , който не си описала , и така напосоки коментарите няма да са интересни .
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th February 2011, 06:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Връзка/отношения с друг човек/ е напълно възможна само със секс и връзка без секс е напълно възможна,ако е приятелство.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th February 2011, 09:06
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Няма да я коментирам тази тема,нещо не ми се разсъждава по нея........идва ми малко безсмислена.Щом не съм в нито една от 2-те ситуации,не ми се губи време в излишни бля,бля,бля
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th February 2011, 09:27
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Едва ли млада , права жена ще живее без секс , ако не е принудена от обстоятелствата . Може мъжа да не иска вече секс , а жената не иска да си загуби стандарта и така става съжителство , примерно . Но според мен това е до време .
Вероятно визираш определен модел , който не си описала , и така напосоки коментарите няма да са интересни .
Не мога да ги разбера аз тези жени. Има мъж уж, който не спи с нея и тя само да си седи у дома заради парите или детето? Задължително трябва да има любовник!
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th February 2011, 09:35
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Лъки,тези жени си имат любовници.Дори и да са осигурени финансово и да живеят добре,секса си е незаменима част от връзката.Нещо нормално.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24th February 2011, 09:38
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

точно тук се появява СпортитУ ,на помощ на такива жени които мъжете им не ги оценяват преди беше така де,аз вече не прекрачвам границата
__________________
През 2012 се очаква края на света,ако искаш да оцелееш ела в България,тук сме с 50г назад))
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24th February 2011, 09:43
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ами така де - за всеки влак трябва пътник да има
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th February 2011, 13:44
Аватара на baroneska
baroneska baroneska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 140
По подразбиране

Вярно е не конкретизирах нарочно за да видя какво мислите по въпроса. така описвам ситуацията на една моя много близка приятелка на която не знам какъв съвет да дам. На кратко:
Дългогодишна връзка, 7г. от които тя е била вярна. Партньора й с времето спира да й обръща внимание и на нея това й липсва и започва да го търси на други места. Така се появяват любовници. Класическа ситуация. разделят се за няколко месеца после се събират и сега тя е женена за него от 1 година и продължават да не правят секс или поне положените на няколко месеца веднъж не я удовлетворява.
Та въпроса ми е такава би ли могла да оцелее във времето?
__________________
www.blackcoffee-blog.com
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th February 2011, 13:49
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baroneska
Вярно е не конкретизирах нарочно за да видя какво мислите по въпроса. така описвам ситуацията на една моя много близка приятелка на която не знам какъв съвет да дам. На кратко:
Дългогодишна връзка, 7г. от които тя е била вярна. Партньора й с времето спира да й обръща внимание и на нея това й липсва и започва да го търси на други места. Така се появяват любовници. Класическа ситуация. разделят се за няколко месеца после се събират и сега тя е женена за него от 1 година и продължават да не правят секс или поне положените на няколко месеца веднъж не я удовлетворява.
Та въпроса ми е такава би ли могла да оцелее във времето?
Баронеске,да не си написала за твоя мъж
Няма да оцелее според мен.Грешката на твоята приятелка е,че го е приела отново+,че се е омъжила за него.Той щом на 1г. брак я пренебрегва,няма да ги бъде,според мен,де.Те явно м/у тях няма уважени е идоверие,за какъв секс да говорим.Май тя го е оженила за себе си...............Абе,дано да не съм права
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексилиприятелство
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:52.