IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2331  
Стар 11th August 2011, 11:05
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cherita Виж мнението
На мен също жената по тел. ми каза, че се чака 2 месеца за операция, да но като отидох на консултация на 2.04 доцента ми даде дата за 1.09, така, че Силви сама можеш да изчислиш колко месеца са това. И както Tytik ти е писала и многократно сме го повтаряли се получи толкова дълго заради отсъствието на доцента и лятната отпуска. Така, че моля ти се чети по-добре, много грубо е да твърдиш, че тук не се дава достоверна информация, едва ли не ние си пишем разни глупсоти и заблуждаваме хората. Аз лично се съмнявам, че ще ти дадат час за след месец, но да видим.
Ако си изиграе добре картите,може да изскочи заек.......
Отговори с цитат
  #2332  
Стар 11th August 2011, 12:11
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

И от мен едно коментарче-моята консултация беше месец и малко след като се обадих(27 април беше консултацията)и датата за операцията е 12 септември.Нека да напише това девойче кога и е минала консултацията и тогава да пише кога ще е операцията и т.н.Защото твоите думи Силве не са подплатени с нищо,освен от това,което ти е казано по телефона.Ами нали се сещаш,че по този начин се привличат хора,като кажат,че след месец ще е операцията...
Отговори с цитат
  #2333  
Стар 11th August 2011, 13:33
Аватара на baroneska
baroneska baroneska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 140
По подразбиране

Момичета мислете за крайният резултат а не дали ще чакате 1,2 или 5 месеца. Аз съм чакала 28 години докато го направя. какво са 5 месеца на фона на комплекса който ви е създавал тоя пусти нос успех на всички на които им предстои.

P.S. качила съм няколко нови снимки в другата тема "снимки" който проявява интерес година и половина след операцията ми.
__________________
www.blackcoffee-blog.com
Отговори с цитат
  #2334  
Стар 11th August 2011, 13:42
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baroneska Виж мнението
Момичета мислете за крайният резултат а не дали ще чакате 1,2 или 5 месеца. Аз съм чакала 28 години докато го направя. какво са 5 месеца на фона на комплекса който ви е създавал тоя пусти нос успех на всички на които им предстои.

P.S. качила съм няколко нови снимки в другата тема "снимки" който проявява интерес година и половина след операцията ми.

baroneska - имаш ЛС
Отговори с цитат
  #2335  
Стар 11th August 2011, 20:46
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
По подразбиране

много съжаляшам, че така негативно съм прозвучала в своето изказване, за което се извинявам и определено не казвам,че тук не се дава информация, исках просто да кажа (и явно не съм се изразила правилно),че ако информацията за времето за чакане не съответства на истината, дали и мненията,че доцента наистина е толкова добър може да не са съвсем точни, защото от една страна сте прави,че всеки сам си преценява кой и колко е добър за него, но ако не чета тук и не се консултирам с вас няма как да знам, колко добри и колко лоши операции има, съжалявам много и за правописа, ако съм имала някъде грешка-пиша от различни компютри и някои букви са разменени и не са както моят си. Наистина не съм искала да се изкажа,че тук се лъже или нещо подобно, да объркана съм доста и не знам на кой лекар да се доверя, но не искам да ме нападате така, извинявам се много!само още ще кажа, че много ми помагате и нека да е така и за напред.а консултация ще напиша,че имам след 20 август Извинявам се пак и ще кажа сам,че не е нужно да се отнасяте с лошо (само да уточни-аз съм БЛОНДИНКА все пак )
Отговори с цитат
  #2336  
Стар 11th August 2011, 21:29
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvylove Виж мнението
много съжаляшам, че така негативно съм прозвучала в своето изказване, за което се извинявам и определено не казвам,че тук не се дава информация, исках просто да кажа (и явно не съм се изразила правилно),че ако информацията за времето за чакане не съответства на истината, дали и мненията,че доцента наистина е толкова добър може да не са съвсем точни, защото от една страна сте прави,че всеки сам си преценява кой и колко е добър за него, но ако не чета тук и не се консултирам с вас няма как да знам, колко добри и колко лоши операции има, съжалявам много и за правописа, ако съм имала някъде грешка-пиша от различни компютри и някои букви са разменени и не са както моят си. Наистина не съм искала да се изкажа,че тук се лъже или нещо подобно, да объркана съм доста и не знам на кой лекар да се доверя, но не искам да ме нападате така, извинявам се много!само още ще кажа, че много ми помагате и нека да е така и за напред.а консултация ще напиша,че имам след 20 август Извинявам се пак и ще кажа сам,че не е нужно да се отнасяте с лошо (само да уточни-аз съм БЛОНДИНКА все пак )
Има едно златно правило:Преди да канализираш гнева си към даден субект,преброй до 10,помисли и едва тогава говори.Момиче,никой тук не цели да те напада или да те подведе.Да,объркана си и то много и поради тази причина те посъветвах-прочети темата.Да не мислиш,че вземането на решение на кого да се довериш е толкова лесно?!Това е един мъчителен и продължителен процес-поне за мен.Оценям и чувството ти за хумор,но има моменти,когато човек малко по-деликатно трябва да подходи,а ти точно тогава каза на магарето-чуш!Браво,за доблестта,че се извини и осъзна грешката си!Хайде успех на консултацията от мен и ако нещо мога да ти помогна,винаги ще се отзова
Отговори с цитат
  #2337  
Стар 11th August 2011, 22:12
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
Smile

Много благодаря за отзивчивостта и извиних се,защото си разбрах грешката и разбрах,че не съм права с моите прибързвания. Тук всички сме за да си помагаме, просто аз съм на 20 и решимостта ми е голяма и искам да си променя носа и ушите,но все се чудя ами ако нещо се обърка и не ме е страх толкова от болката, колкото от някакви непоправими и необратими грешки,защото всички около мен казват,че не ми трябват такива корекции,но аз сама за себе си знам,че ще се чувствам много по-добре след като ги коригирам тези проблемни за мен места. И отново-благодаря за разбирането!
Отговори с цитат
  #2338  
Стар 11th August 2011, 22:19
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvylove Виж мнението
Много благодаря за отзивчивостта и извиних се,защото си разбрах грешката и разбрах,че не съм права с моите прибързвания. Тук всички сме за да си помагаме, просто аз съм на 20 и решимостта ми е голяма и искам да си променя носа и ушите,но все се чудя ами ако нещо се обърка и не ме е страх толкова от болката, колкото от някакви непоправими и необратими грешки,защото всички около мен казват,че не ми трябват такива корекции,но аз сама за себе си знам,че ще се чувствам много по-добре след като ги коригирам тези проблемни за мен места. И отново-благодаря за разбирането!
Бях на 18,когато заявих на родителите си,че ще си оперирам ушите.Но в далечната 1998 година нещата не бяха като сега.Имаше оскъдна информация.В крайна сметка аз избрах Емил Георгиев-касапинът.Човекът е много щедър на обещания,много ласкав в изказа си и много мръсна гадина(лично мнение).Няма да те лъжа-болка имаше,ужасно ме болеше.Имах чувството,че свредел ми пробива главата.Но всичко мина,забрави се и сега имам уши,които са залепнали за главата.Почти не мога да прокарам пръст отзад.Писала съм по тази тема подробно в отопластика.Ти не мисли за болката,а за резултата.Кажи кога ти е консултацията?
Отговори с цитат
  #2339  
Стар 11th August 2011, 23:12
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Бях на 18,когато заявих на родителите си,че ще си оперирам ушите.Но в далечната 1998 година нещата не бяха като сега.Имаше оскъдна информация.В крайна сметка аз избрах Емил Георгиев-касапинът.Човекът е много щедър на обещания,много ласкав в изказа си и много мръсна гадина(лично мнение).Няма да те лъжа-болка имаше,ужасно ме болеше.Имах чувството,че свредел ми пробива главата.Но всичко мина,забрави се и сега имам уши,които са залепнали за главата.Почти не мога да прокарам пръст отзад.Писала съм по тази тема подробно в отопластика.Ти не мисли за болката,а за резултата.Кажи кога ти е консултацията?
аз искам и ринопластиката ми и отопластиката да са при доц. Джамбазов и да са в един и същи ден,защото доколкото знам самата упойка май е също доста страшна и искам всичко да се свърши наведнъж. консултация не са ми насрочили-ще изчакам още 9 дена и почвам пак да звъня при Джамбазов. Родителите ми също хич не са съгласни,дори се опитшат да ме разубедят , но аз съм си и малко твърдоглава и като реша нещо просто го правя
Отговори с цитат
  #2340  
Стар 12th August 2011, 13:32
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baroneska Виж мнението
Момичета мислете за крайният резултат а не дали ще чакате 1,2 или 5 месеца. Аз съм чакала 28 години докато го направя. какво са 5 месеца на фона на комплекса който ви е създавал тоя пусти нос успех на всички на които им предстои.

P.S. качила съм няколко нови снимки в другата тема "снимки" който проявява интерес година и половина след операцията ми.
Барби,носът ти винаги е бил мечта за мен,надявам се да стане реалност.Изпратих ти ЛС,линк към албума ми със снимки.Там можеш да видиш какво чудо на природата е носът ми.)
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:44.