IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 13th September 2011, 18:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Миличка, много, много, много се радвам за теб! Нослето изглежда перфектно още от сега, ще става още по-перфектно!! Леко възтановяване от тук нататък и продължавай да ъпдейтваш със снимки как върви!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #152  
Стар 13th September 2011, 18:55
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Tytik, честито носле и от мен! Да ти носи много хубави емоции, душевен комфорт и самочувствие! Аз да те питам първите две снимки ли са фотошопът?
  #153  
Стар 13th September 2011, 19:39
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Миличка, много, много, много се радвам за теб! Нослето изглежда перфектно още от сега, ще става още по-перфектно!! Леко възтановяване от тук нататък и продължавай да ъпдейтваш със снимки как върви!
Задължително ще кача още снимки,за да се види крайния резултат.Много съм доволна от обслужването в Каспела.Снимах се с Джамбазов))Аз съм му фенка-уникален е))
  #154  
Стар 13th September 2011, 21:24
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Честито Tytik, сега вече ти остава все повече и повече да се разкрасяваш Определено нослето изглежда по-късо и повдигнато. Чакам с нетърпение да те видя без лонгета. Ти поиска ли от дока извивка ? Вярно е, че всичко е индивидуално, но си мисля,че при отворения метод после има доста болка. И аз съм от тежката артилерия, при мен програмата е пълна и започвам отсега да се настройвам за болката. Снимката с Джамбо е най-яка, много е готин доктора, май всичките му пациентки са му фенки
Ще имам някои въпроси към тебе , но има време , сега ти пожелавам бързо възстановяване.
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #155  
Стар 13th September 2011, 21:46
Аватара на baroneska
baroneska baroneska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 140
По подразбиране

Tytik, много се радвам че всичко е минало. Ще коментираме после като ти нахнат всичко. Пиши непременно. Следя хубавото ти носле. прегръщам те
__________________
www.blackcoffee-blog.com
  #156  
Стар 13th September 2011, 21:53
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Хей Tytik честито ново носле ! И недей да пушиш !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #157  
Стар 13th September 2011, 22:09
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Tytik , да му се радваш и с гордост да го носиш!!! Описанието на това, което си чувствала след операцията напълно се припокрива с това, което аз си представям ... и постоянно го разигравам този сюжет в главата си!
Susan, ти ли правиш фотошопите?
  #158  
Стар 13th September 2011, 22:14
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Тytinceee,днес едвам се сдържах да не те разцелувам и естествено да зацивря(от вълнение)Много добре изглеждаше,аз си мислех,че ще е доста по-страшничко,но беше супер!Настроението,което лъха от теб страшно много ще ти помогне,според мен, да се възстановиш още по-бързо!Джамбазов и той ми каза днес,че сте се снимали,опасна сиЖелая ти мечтаното носле,да е станало реалност,да се радваш на живота с пълна сила и вярвам,че ще е така! Определено се успокоих след срещата си с теб,а след това и с Джамбазов.Има напълно единодушно мнение за снимката,която и ти хареса,това ще е.Доцента каза,че ще се постарае да се доближи максимално до носа от снимката.Хаа,от сега ми каза,че и моите тампончета ще седят 2 дни,но няма как...Лека нощ от мен на всички!
  #159  
Стар 13th September 2011, 22:26
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Още нещо,ако някого желае,може и аз да се пробвам да му направя фотошоп,в анфас ми е трудно още да ги правя,начинаеща съм,в профил стават.Но ви съветвам и Сю да ви прави,защото тя се е усъвършенствала в това все пак и ги прави приказни
  #160  
Стар 13th September 2011, 23:08
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Здравейте
Аз също съм кандидатка за рино...
И в този контекс Дил ще мога ли да ти изпратя снимка за да ми направиш един фотошоп?
благодаря ви много за полезната информация.Сигурна съм, че всички ще постигнем това, което искаме за нашите нослета
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:00.