IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4311  
Стар 5th October 2012, 12:26
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

...а аз не съм видяла нос пипнат от Джамбазов и да не ми хареса...
  #4312  
Стар 5th October 2012, 17:08
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Здравейте! Питам, защото аз още не съм ходила на консултация след операцията си, която беше 28.07.2011г. А за реоперация ще говоря утре с доктора, имам желание.
  #4313  
Стар 5th October 2012, 20:36
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Защо, какво не ти харесва?
  #4314  
Стар 7th October 2012, 18:05
Аватара на baroneska
baroneska baroneska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 140
По подразбиране

Вече 2 готини и половина след операцията съм, но още на 6 месец си беше такъв. наистина до тогава все се променяше по малко и изтъняваше
__________________
www.blackcoffee-blog.com
  #4315  
Стар 7th October 2012, 18:17
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Много е красив, нежен и фин , публикува ли снимки как е бил преди операцията, някак ми е трудно да повярвам, че един толкова красив нос е изглеждал зле преди това...
  #4316  
Стар 7th October 2012, 18:25
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
Cool

Аз искам да попитам до колко време се обаждат, след като си се обадил да ти запишат час за консултация.Някаква жена по телефона ми отговори, че те ще ми се обадят като има свободен час за консултация, за да ми кажат кога ще ме запишат, но от тогава минаха 3 седмици?
Доста време ми се вижда...
  #4317  
Стар 7th October 2012, 18:34
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Има хора, които са се записали преди повече от 2 месеца и още не са се обадили, явно графика на доктора още не е готов, подозирам, че после наведнъж ще се обадят на всички, и аз се записах на 11 септември и до сега...нищо...
  #4318  
Стар 7th October 2012, 19:59
valusha1981 valusha1981 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 13
По подразбиране rino

Някой ще ми каже ли какви изследвания се правят в деня на самата операцията?Викат ме в 8 сутринта идея си нямам кога ще ме оперират.
  #4319  
Стар 7th October 2012, 20:36
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

Благодаря Ди, ще си чакаме значи, дано скоро се обадят за точна дата за консултация, че после сигурно още половин година до операция най-малко.
Обаче сега разбирам, че са и вдигнали с 1000 лева риното, хммм почвам да се замислям и аз за проверка на цени и при други специалисти.
Някой да знае друг добър доктор в Пловдив, при който да не се чака с година за операция. Тъкмо се навих да си оправя нослето и изкачат нови неща.Моят нос според мен няма кой знае колко да се работи, искам леко скъсяване и да ми върне старата по-чипа форма от преди 10-на години, кога бях на 20 Не знам защо така ми се изостри с времето носа и издължи, предполагам от това, че драстично съм по-слаба, но и костта си израстна и промени в негативна за мен светлина. Сега изключително много ме дразни и твърдо съм решила да го оправям.
  #4320  
Стар 7th October 2012, 20:57
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

хааах да...и аз 2 години се каних и накрая като се наканих..хоп 1000лв. отгоре ..опитвам се да ги преживея сега
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:37.