IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4851  
Стар 27th January 2013, 22:54
Аватара на baroneska
baroneska baroneska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 140
По подразбиране

Здравейте, момичета. Не се стърпях да пиша. Отнсно снимките всеки си ги маха рано или късно затова направих една тайна група във фейсбук. за плюс или минус не всеки може да ги види трябва някой да те покани. Там всеки си качва защото знае че никой друхг няма да му ги види. Това направих и аз понеже се срамувам как съм изгледала преди /причината да ги махна и от тук/ Така че ако искате ме намерете svetl@abv.bg пишете в търсачката и ми оставете съобщение ще ви добавя. Не го правя за реклама както някой се изказаха на джамбазов защото аз самата не го намирам за чак толкова добър хирург на нослета макар че моето си го харесвам. истината е че джамбазов взима евтино и всички са се юрнали като луди при него. Нормално е колкото повече носове да прави толкова повече гафове да стават. А и според мен Димитров вече оперира голяма част от носовете. Макар да не е признавал в пряк текст Дажамбазов ми каза, че го е оставил той да обира овациите. Димитров е наясно с всяка една от операциите и знае какво са ви правили. А джамбазов не. Когато беше моята операции Димитров го нямаше там. Явно сега се учи на разни пациентки. Нормално е всеки хирург да има първи пациенти и да се вживява. Ако знаете че не е оперирал колко от вас щяха да се подложат??? Повярвай те ми физически няма как да е извършил Джамбазов всичките тези операции. Когато аз се оперирах правеше по 1 нос на ден сега май са по 3-4. Така че не се шашкайте толкова. Хирурзите не са вълшебници и повярвайте ми в България няма такъв дето от дебел месест нос да направи тънко и финно носле. Даже моя дето беше доста тънък и остър сега е малко по дебел от преди. Това е нормално. Представете си триъгълник /поватрящ формата на носа когато с е погледнете от долу от към ноздрите/ на който е отрязан единия връх /премахване на гърбицата/ там където е отрязано е по широчко и колкото и да съедини след това костите няма как да завие както господ бог ви е създал. Не знам дали го обясних правилно. По отношение на върха нещата са доста сложни. Учила съм пластична анатомия 3 години не знам дали сте наясно от какви съставни части е изграден носа, но е подщи невъзможно да се направи драстична корекция там като дебелина говоря ясно е че може да се повдигне но широчината на върха подщи минимално може да се коригира. Досега съм виждала само няколко космически различни носове и това за на оня италианския доктор. Съответно и цената му е подобаваща. Така че не се чудете защо при Джамбазов има толкова негативни мнения. Ако прави по 20 носа на година е нормално да има 19 успешни и 1 неуспшна. Но ако прави по 300 е нормално да има 20 недоволни. успех на всички момичета и кураж всичко зависи какъв ти е носа преди това и да не очаквате чудеса.
__________________
www.blackcoffee-blog.com
  #4852  
Стар 28th January 2013, 00:15
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nosle Виж мнението
Аз също не съм виждала снимките, но от това което се пише тук останах с впечатлението че доктора не е лош хирург, но я кара през пръсти!За носа на keery (понеже го видях) мога да кажа че не е допуснал някаква си грешчица ами направо е извършил операцията с затворени очи!
И аз видях резултата на keery-не мога да повярвам,че това се е получило!В такъв случай,няма как да не си признаеш грешката,защото тук не ства въпрос за прищявка а за сериозни поражения!Няма нищо лошо да си признаваш,когато си сгафил и естествено да си поемаш отговорноста и последствията-ама в България нищо не е нормално!!!
  #4853  
Стар 28th January 2013, 13:27
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Ами оказва се,че едни от най-хубавите носове са направени преди време.Видях снимката на Баронеската. Как така да не ме притеснява факта,че някой може да се учи на мен?Не съм виждала носовете на недоволните,но разбирам и тях.
Според мен пациента трябва да знае кой лекар го оперира,а не да се разчита на упойката и по-леките случай/в това число и моя/ да минават за упражнение.Аз искам да ме оперира Джамбазов,а не някой друг,ако исках някой да се упражнява на мен щях да си избера друг лекар.
Надявам се да грешим и оператор да е единствено Джамбазов,но...
ще видя как ще се развият нещата и мога да избера друг лекар. Имам време до април да мисля...
  #4854  
Стар 28th January 2013, 13:54
nosle nosle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Аз пък сега се притисних излиза че моя нос няма шанс да бъде оправен.Носа ми не е гърбав но е шорок и ми се иска леко да бъде скъсен

Последно редактирано от nosle : 28th January 2013 на 13:58
  #4855  
Стар 28th January 2013, 17:59
Аватара на baroneska
baroneska baroneska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nosle Виж мнението
Аз пък сега се притисних излиза че моя нос няма шанс да бъде оправен.Носа ми не е гърбав но е шорок и ми се иска леко да бъде скъсен
За скъсяването ще ти го скъси само с широчината не знам как ще се справи до сега не съм видяла на някой да се е събудил с по телен нос при него.
__________________
www.blackcoffee-blog.com
  #4856  
Стар 28th January 2013, 20:33
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Има ли скоро оперирани при професора?Нека споделят впечатления и ако желаят снимки!Останах с впечатление,че преди години е правил по-качествени ринопластики!Дали сега "лягайки под ножа",не ни оперира някой друг!
  #4857  
Стар 29th January 2013, 13:39
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Момичета,всички ли ги викат по едно и също време ,имам предвид ако операцията ми е вечерта пак ли ще ме викнат сутринта гладна и жадна?
И цял ден така ли ще съм така,аз съм от хората,които постоянно си хапват нещичко ... ?

Почнах много да се притеснявам за всичко ...
  #4858  
Стар 29th January 2013, 13:42
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Семеле какво стана с твоята приятелка, която имаше дата за 22 януари?
  #4859  
Стар 29th January 2013, 14:28
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от semele Виж мнението
Момичета,всички ли ги викат по едно и също време ,имам предвид ако операцията ми е вечерта пак ли ще ме викнат сутринта гладна и жадна?
И цял ден така ли ще съм така,аз съм от хората,които постоянно си хапват нещичко ... ?

Почнах много да се притеснявам за всичко ...
A твоята оперция кога е?При Джамбазов ли ще се оперираш?
  #4860  
Стар 29th January 2013, 15:46
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Ще се оперирам при Джамбазов,иначе нямаше да пиша в тази тема...
Моята приятелка май се отказа,а аз съм болна и ще отложа за сега...

Все пак някои знае ли дали всички операции се правят вечер,защото това направо би ме отказало...аз и на фризьор не ходя вечер,че не ме подстригват хубаво...
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:46.