IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th June 2008, 05:56
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране Бирена Мая

Чувам мн добри отзиви за бирената мая, но също така и доста негативни свързани с напълняване Аз от 3 месеца съм на Дюкан + 5 дни в седмицата тренировки по час и половина...Днес ми е първи ден и в указанието пише да се пие по 2-3 пъти на ден по 4 хапчета (500 мл. са)...аз пих 2 х 4...само дето цял ден не се спрях да ям..видно е, че отваря апетита и моля за съвет...при положение че съм на диета, за отслабване и тренировки за нищо на света не искам да качвам още, но същевременно знам че е полезна..
Какво ще ме посъветвате?
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th June 2008, 07:28
liliqvita liliqvita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 33
По подразбиране

Мога ли да нам защо точно я пиеш?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th June 2008, 11:32
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Аз Пих бирена мая, но определено не ми се качи апетита на мен - По-скоро лакомията а пиех три пъти или 4 пъти на ден по 4 или 5 апченца
не помня колко беше грамажа на всяка, но след тренировка във залата винаги съм имала вълчи апетит. иначе да, прочиства кръвта и още една
камара полезни действия Но пия и добавки и разни за имунната система та незнам къде да я впиша майата иначе съм доволна!!!
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th June 2008, 12:33
liliqvita liliqvita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 33
По подразбиране

За прочистване на кръвта се пие котешка стъпка,билка която се пие като чай. Ако пиеш БИРЕНА МАЯ за набавяне на витамини по-добре пий само витамин B самостоятелно.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th June 2008, 11:12
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

Бирената мая съдържа витамин Б6,който участва в подобряване на въглехидратния метаболизъм.Няма по добро средство от нея за подобряване състоянието на кожата,косата,ноктите,проч ства кръвта,бъбреците и т.н.Моя съвет към приемащите е да не я спират,а да продължават.Трябва да се издържи в началото на апетита,той няма да е вечен-може просто да взимаш по малка доза.При режима на Дюкян,тя направо си е наложителна.Успех.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th June 2008, 17:00
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rogi
Бирената мая съдържа витамин Б6,който участва в подобряване на въглехидратния метаболизъм.Няма по добро средство от нея за подобряване състоянието на кожата,косата,ноктите,проч ства кръвта,бъбреците и т.н.Моя съвет към приемащите е да не я спират,а да продължават.Трябва да се издържи в началото на апетита,той няма да е вечен-може просто да взимаш по малка доза.При режима на Дюкян,тя направо си е наложителна.Успех.
Благодаря много за отговора! Заради апетита реших да я приемам преди лягане...но незнам какжа дозировка е подходяща...за сега съм на 1х2 сутрин преди тренировка и 1х4 преди лягане
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th June 2008, 17:17
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

олеле аз я приемам даже кат огладнея
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th June 2008, 18:43
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

А помaгa ли ви ? Понеже нa мен освен излишните 6 кг, с които се борих после 3 години(трудно ми е дa пaзя диети и много бaвно свaлям), друго не ми донесе, не усетих рaзликa. Тa за товa ви питaм, при вaс имa ли резултaт?
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th June 2008, 20:12
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

При мен е още доста рано да се каже, защото я пия от 3 дни Аз се надявам да ми повлияе благотворно на кожата, и да не трупна килограми, че няма цял живот само с тях да се тормозя
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th June 2008, 21:59
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

ами аз я пих само месец и я спрях иначе казват има ефект, май имаше кожата май ми се изчисти
оооо тия дни ще си купя пак
има има ефект ако се пие редовно и продължително
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БиренаМая
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:30.