IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th January 2012, 09:52
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране Диета с овесени ядки и мед

Наскоро научих за благотворното влияние на овесените ядки върху стомаха и неговото прочистване.
Смятам да опитам диетата от утре и ще споделя с вас резултатите си. Предполагам ще са очакваните тъй като имам доста за сваляне.

Ето и диетата:
Този хранителен режим ще ви помогне да свалите 4-5 кг. за 4 дни. Диетата е подходяща за пречистване на организма от токсините, тъй като има лек слабителен ефект. Едновременно с това тя засилва имунната защита заради специалното комбиниране на мед, мляко и лимони.

Изключително подходяща е за активно спортуващи хора, които искат да свалят излишните килограми.

Не е препоръчително да започвате тази диета след прекарано заболяване, ако страдате от хронична болест или имате проблеми с храносмилателния тракт.

Продукти:

Половин пакет овесени ядки (250 гр.)
Половин кофичка кисело мляко (по-добре да е нискомаслено)
1 лъжица мед
Настърганите кори от два лимона

Приготвяне:

В голяма неметална купа сложете меда, след това настърганите лимонени кори. Прибавете млякото и овесените ядки и разбъркайте. Оставете да преседи 1 нощ в хладилника (но не повече). Най-добре е да приготвите сместа вечерта и сутринта да е готова за консумиране.

В продължение на 4 дни правете следното:


Сутрин след ставане изпийте 1 чаша топла вода на гладно.

След пауза от поне 20 минути изяжте една лъжица от сместа с овесените ядки.

След това през деня може да хапвате, когато искате от сместа, но не повече от две супени лъжици и не повече от 6 лъжици на ден.

Не забравяйте, че сместа трябва да бъде държана в хладилник, така че ако ще си взимате на работа от нея, пак трябва да я оставите на студено.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th January 2012, 11:03
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

и само да добавя, че дните на диетата нарочно избрах да са тези за да се засекат двата дни събота и неделя в които съм си в къщи.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th January 2012, 13:03
Lolly_Dolly Lolly_Dolly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 22
По подразбиране

Овесените ядки са уникални, от години ги похапвам, но с прясно мляко и мед. Знам обаче, че не бива да се прекалява с тях, тъй като правели червата лениви.
А тази диетка ще я пробвам сто на сто. Много благодаря, че я сподели
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th January 2012, 14:50
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
Thumbs up само така

Цитирай:
Първоначално написано от Lolly_Dolly Виж мнението
Овесените ядки са уникални, от години ги похапвам, но с прясно мляко и мед. Знам обаче, че не бива да се прекалява с тях, тъй като правели червата лениви.
А тази диетка ще я пробвам сто на сто. Много благодаря, че я сподели
Хайде двете дружничко да я пробваме
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th January 2012, 08:46
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Снощи правейки сместа за днес установих, че половин кофичка кисело мляко е крайно недостатъчна - поне на мен така ми се стори. Ядките изобщо не се разбъркваха добре, повечето бяха сухи и заради това сложих цяла кофичка.
Тъй като не го отчитам като сериозен проблем - мисля, че няма да е фатално за диетата.

Много бих искала да чуя мнението за диетата на някой, който я е пробвал
Ако има такива нека пишат, моля.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th January 2012, 10:55
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Доста е изписано по темата за тази диета в друг форум, както за диетата така и за добрите резултати от нея. А това, което най ме впечатли е, че се свалят и килограми за кратко време дори при хора, които имат малко за сваляне.
Та предполагам аз дето имам доста за сваляне - ще имам отлични резултати.
С ужас току що открих, че съм забравила да си взема от сместа за работа и ще трябва да импровизирам.
Ще си направя малка част от нея колкото да изкарам днес, не мисля че ще е кой знае какъв проблем, че няма да е престояла една нощ в хладилника
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th January 2012, 13:48
Lolly_Dolly Lolly_Dolly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 22
По подразбиране

О да, непременно ще я пробвам, но този уикенд имам ангажименти, другият - сто процента. Тъкмо ще споделиш твоя опит през това време
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th January 2012, 13:58
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Ще споделя резултати Lolly_Dolly но едва след края на диетата.

За съжаление за разлика от предния път когато форума, писането тук и споделянето, подкрепата на другите доста ми помогнаха в борбата с килограмите, явно сега форума не е така посещаван.

Темите които следя са преглеждани по над 100 пъти, но никой не пише, никой не дава мнението си /пък макар и да те критикува/.

Малко съм разочарована и мисля че вместо да стоя с напразна надежда някой да сподели свое мнение е по добре да си направя диетата, да вляза да си споделя резултата и толкова
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th January 2012, 14:56
Elmmo Elmmo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Аз имам да сваля 5 кг. До обяд мога да стоя гладна но към 14 часа вече не издържам да не се натъпча. А след това се чувствам виновна и се самообвинявам. Ужассс
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th January 2012, 15:10
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elmmo Виж мнението
Аз имам да сваля 5 кг. До обяд мога да стоя гладна но към 14 часа вече не издържам да не се натъпча. А след това се чувствам виновна и се самообвинявам. Ужассс
Мисля че тази диета ще е подходяща за теб, но недей да стоиш гладна до 14 и после да хапваш повече, пий сутринта топлата вода на гладно и после изяж една лъжица от сместа, а после вече останалото когато почувстваш глад и ще имаш резултати.
Имаш малко за сваляне /сигурно на теб ти се виждат ужасно много, но не е толкова страшно/
За да не се чувстваш зле по добре се стегни и си спазвай режима, който ще избереш, а после ще се чувстваш страхотно от постигнатите резултати и ще знаеш, че си успяла да наложиш волята си над глада
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Диетаовесениядкимед
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:48.