IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th January 2012, 18:09
pantsiani pantsiani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Момичета, защо мислите всеки път за диета? Ако не промените режимът си на хранене, респективно енергоприем - енергоразход, всичко ще бъде едно временно психомъчение. Всеки иска да яде колкото си иска (заради удоволствието от храненето и заради неосъзната лакомия), да не обръща внимание на енергоразхода и накрая ако може да вземе някое вълшебно хапче. Трябва да има РЕЖИМ НА ХРАНЕНЕ. Идеално е през 3 часа и да не се преяжда!!! Когато човек усети, че се е наял, вече е преял. Има значение и каква храна (какви съставки) се консумира или не , но честото хранене на гореспоменатия интервал, не предизвиква усещане за глад и човек по естествен път няма да прекали. Затова е много важно да не се пропуска хранене.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th January 2012, 15:24
Lolly_Dolly Lolly_Dolly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 22
По подразбиране

Да, това е така, всички знаем, че трябва рационално хранене. А относно тази диета, аз специално я приемам като прочистване на организма, с което да се отърся от някое и друго кило. Иначе, знам как да поддържам едни килограми, просто по здравословни причини качих 4, които бих искала да махна.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30th January 2012, 16:25
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Само минавам да кажа, че при мен диетата мина успешно при това. Резултата е -3 кг.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd February 2012, 12:48
Аватара на Glamma
Glamma Glamma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: София
Мнения: 4
По подразбиране

kokodidi, поздравления за резултата, искрено ме мотивира.
Аз ще я пробвам обезателно, но искам да си свърша първо 90-дневната.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th February 2012, 14:35
marina_encheva@abv.bg marina_encheva@abv.bg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 4
По подразбиране

ami iskam da blagodarq za razi dieta s ovesenite qdki.dano tq mi podeistva.tova lqto probvah 90-dnevnata dieta i q spazvah dosta po strogo ot napisanoto no za okolo mesec i polovina edva smahnah 4 kg.be6e ma4itelen glad i prilu6avane za tvarde malko kilogrami.ne mi lipsva volq a sredstva da se hranq zdravoslovno.dano s tazi dieta postigna rezultati.stiskaite palcvi.imam dosta za smakvane.6te spodelqm postignatite rezultati(dai boje da ima takiva). kasmet i na vas
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th February 2012, 14:57
pantsiani pantsiani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 9
По подразбиране До кога ще се мъчите с диети?

Не разбирате ли, че с диети няма да стане работата. Режим на хранене трябва, но за цял живот. Елементарен е "процеса" - как всяка една храна се отразява, но всеки си мисли, аз мога да си прекалявам, и после с диета или вълшебно хапче, ще се оправя. Да ама не. Много по-лесно е човек да се предпази от грешки, отколкото да се лекува от тях. И мисълта за диета си е стрес от само себе си. Не е случайно, че след подобен период, всичко се връща с лихвите. А една диета не може да е постоянна - защото е не-балансирано хранене!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th February 2012, 02:08
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pantsiani Виж мнението
Не разбирате ли, че с диети няма да стане работата. Режим на хранене трябва, но за цял живот. Елементарен е "процеса" - как всяка една храна се отразява, но всеки си мисли, аз мога да си прекалявам, и после с диета или вълшебно хапче, ще се оправя. Да ама не. Много по-лесно е човек да се предпази от грешки, отколкото да се лекува от тях. И мисълта за диета си е стрес от само себе си. Не е случайно, че след подобен период, всичко се връща с лихвите. А една диета не може да е постоянна - защото е не-балансирано хранене!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th February 2012, 09:36
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marina_encheva@abv.bg Виж мнението
ami iskam da blagodarq za razi dieta s ovesenite qdki.dano tq mi podeistva.tova lqto probvah 90-dnevnata dieta i q spazvah dosta po strogo ot napisanoto no za okolo mesec i polovina edva smahnah 4 kg.be6e ma4itelen glad i prilu6avane za tvarde malko kilogrami.ne mi lipsva volq a sredstva da se hranq zdravoslovno.dano s tazi dieta postigna rezultati.stiskaite palcvi.imam dosta za smakvane.6te spodelqm postignatite rezultati(dai boje da ima takiva). kasmet i na vas

Изобщо не мога да се съглася с теб, че при стриктно спазване на 90 дневната диета няма резултати. И ако си гладувала и е било мъчително за теб да се храниш по три пъти на ден, най-искрено ти съчувствам за диетата с овесените ядки. Ти прочете ли добре по колко "трябва" да ядеш докато я спазваш? И като освирепееш тотално от глад (което съм сигурна, че се случва при тази диета), много бързо ще си върнеш сваленото с нея. Да не говорим, че в сезона на вирусите едва ли е най разумното нещо да ядеш по две лъжици от каквото и да е на ден. Не се заяждам, казвам ти го с най-добри чувства. Аз също искам да отслабна. Много търся подходящата диета, но и такава, при която не се гладува. Един човек ми беше казал, че дебел концлагерист не е имало (което звучи отвратително, аз не съм привърженик на такива изказвания), т.е. глад му е майката на отслабването. Е да, ама като се изпоразболеем дали ще ни е по-добре. Ти не знам колко имаш да сваляш, щото "много" всеки има. И колко искаш да свалиш за един месец? Повече от тези 4 килограма биха били прекален стрес за организма ти, аз така си мисля. Нали трябва тялото да свиква постепенно, за да не си върне бързо предишното състояние, след приключване на диетата. Аз лично искам да сваля 6-7 килограма. Преди десетина години пих противозачатъчни и кой каквото ще да ми казва за тях, аз съм сигурна, че те спомогнаха за качването на 10 кг за 6 месеца. Просто се подух като балон. Свалих малко. От 2-3 години съм около 57. Сега са с 2 по-малко, но искам още. Просто искам да съм слаба. Знам, че разумното хранене и спорт биха ми свършили перфектна работа, но гледам детето си сама и всяко излизане от вкъщи ми е свързано с планове и уговорки няколко дни предварително (и тук, вярвам, се сещаш, че се оправдавам ). Купих си кростренажор, но го ползвам за закачалка. Снощи се качих за половин час и днес пак. То стана егати дългия пост, ама карай.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th February 2012, 10:58
marina_encheva@abv.bg marina_encheva@abv.bg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 4
По подразбиране

ne v nikakav slu4ei ne mislq 4e se zaqjda6...prosto si iskrenna i kazva6 tova koeto misli6 a az haresvam takiva hora iskam da ti kaja 4e naistina spazvah tazi 90 dnevnata dieta tvarde strogo no naistina svalenite kilogrami mi se struvaha tvarde malko,zatova se otkazah ot neq.qvno na vs organizam vliqe razli4no.vij predi godini bqh sportistka.trenirah tvarde useleno.bqh v otbora po voleibol na na6iq grad.izvednaj priklu4ih sas sporta poradi vajni pri4ini za men i zagubih vs.(razbirai uverenost).sled tova napravih abort... i moje bi ot depresiqta pokrai vs tova hapvah dosta stabilno.ot4aena sam ot na4ina po koito izglejdam,poneje sporta be6e vs za men a za okolo godina dve jivota mi se preobarna.zatvorih se v sebe si i vs si okaza vliqnie.i zaradi vs tova koeto prejivqh imam da svalqm pove4e ot 20 kilograma.tvarde mn sa .no vse pak tva ne e misiqta nevazmojna.iskam da go postigna.vqrvai mi kakvo li ne sam probvala no efekt 0.probvahj da ne se hranq testeni izdeliq,sladki ne6ta i mahnah gaziranite napitki ot menuto si...tova prodalji okolo dva meseca.rezultata be6e samo edinstveno 4e sprqh da ka4vam i si stoqh na sa6tite kilogrami.re6ih da probvam tazi dieta s qdkite okolo 10 dena,sled tova da prodalja po staro mu pak bez testo,sladko i gazirano i sled tova pak 10 dena da se varna kam qdkite.ako i tova ne pomogne mislq ve4e da se obarna kam dietolog.ne moga da prodaljavam s tezi kilogrami.parvo zaradi zdraveto mi i vtoro az ne se 4uvstvam dobre v kojata si.ako ima6 nqkakvi idei za men pls pi6i blagodarq ti
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th February 2012, 11:28
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Разбирам те, защото аз вкъщи имам професионален спортист - бащата на детето ми. Знам, че това е целият ви живот, знам колко е важно. В такъв случай знаеш колко помага физическата активност. Искам да ти дам кураж ако можеш пак да започнеш да спортуваш. Аз мисля, че ще дадеш излишни при за диетолог, който ще ти каже това, което ти вече знаеш. Изключи храните в опаковка. Слушай тялото си, то ще ти "каже" най-точно. Много съжалявам за нещата, които са ти се случили. Но мисля си, че след като си тренирала професионално, тялото ти носи някаква памет за предишното си състояние и с малко усилия ще си го върнеш. На толкова тренировки, лагери, режими и т.н. сте се подлагали, не ми казвай, че не можеш направиш това за себе си. Пожелавам ти успех и искрено ти стискам палци!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Диетаовесениядкимед
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:05.