IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th February 2008, 16:26
molif molif не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 12
По подразбиране Моля дайте ми съвет

Здравейте, моите устни са доста несъразмерни и от прочетеното тук не мога да се ориентирам по какъв начин мога да ги коригирам. Предпочитам трайна корекция, а не временен филинг. Качих една снимка, за да ме видите и да ми дадете съвет, много ще съм ви благодарна
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=220497
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th February 2008, 16:39
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Моя съвет е липофилин ,с филър едва ли ще получиш желания резултат ,но както знаеш с липофилинга става бавно ще са нужни две или три процедури в зависимост какво искаш да постигнеш ..Една наша съфорумка имаше почти същите устни правена е с липофилинг и сега устните са и супер въпреки ,че втория е правен съвсем скоро и резултата все още не е ясен в смисъл колко от мазнината ще се резорбира и колко ще остане ,но според мен това си е най добрия вариант за уголемяване на устни още повече на толкова тънички като твоите ..няма смисъл даси даваш парите за временни филъри при който даже няма и да има почти никакъв резултат ..Успех!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th February 2008, 16:44
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Неразградимите филъри са синтетични,но май не са разрешени.Забелязала съм,че горната устна е по-проблемна,независимо при какъв филър/постоянен или временен/,получава се подуване в областта над нея и ми се струва,че колкото е по-тънка устната,толкова повече се подува.Това ти го казвам просто да си наясно ,защото предполагам,че при теб ще се получи в някаква степен,но пак ще е по-добре.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th February 2008, 16:45
molif molif не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 12
По подразбиране

Благодаря ви за отговорите! Мен ме притеснява горната устна, която в средата е по-голяма, а в краищата сякаш липсва. Не искам някакви сочни голями устни, а просто съразмерни. Сега не мога да сложа нито червило нито гланц, защото долната става двойна, а от горната се вижда една чертичка само
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th February 2008, 22:37
Аватара на svetlanka
svetlanka svetlanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: sofia
Мнения: 198
По подразбиране

Здравей Молиф, аз съм със силикон вече почти година мина откакто започнах да си уголемявам устните.
Ако ще слагаш силикон трябва всеки път по половин кубик, на твойте устни, повече от половин кубик на слагане ще е опасно. Така докато се харесаш. Не ти го препоръчвам ако те е страх, все пак нали май е забранен де, е но аз и много други тук сме със, засега нямам проблеми, А това, че отстрани са ти малки, не е проблем и моите отстрани бяха тънки, но там сложих на 2-3 пъти, е все пак аз търсех по-голям ефект
Успех каквото и да решиш, пиши и ще чакаме снимчици на новите устнички.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd February 2008, 03:26
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране Re: Моля дайте ми съвет

Цитирай:
Първоначално написано от molif
Здравейте, моите устни са доста несъразмерни и от прочетеното тук не мога да се ориентирам по какъв начин мога да ги коригирам. Предпочитам трайна корекция, а не временен филинг. Качих една снимка, за да ме видите и да ми дадете съвет, много ще съм ви благодарна
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=220497
Аз също смятам,че със силикон ще е добре, тука има доста момичета със силикон вкл.и АЗ.Не знам дали е забранен,защото навънка също го работят.Успех,надявам се каквото и да предприемеш да си доволна от резултата.Разбирасе ще ни зарадваш много ако до снимчицата "преди" ни сложиш и една "след" за да могат другите кандидатки за да придобият представа какъв е резултата с даден филър.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd February 2008, 12:34
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Само да кажа за инфо, че липофилинга, като спадне и се види окончателния резултат е толкова естествен, че ако някой не знае какви са били устните преди(или скоро след процедурата, когато са огромнички ) е абсурд да познае, че имате правено нещо. Така че този вариант е за който не търси напомпани устни, а за почти естествено увеличаване. Но да не говоря много, първо да видя какво ще стане с мен(след втория липофилинг) и тогава ще давам акъл
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd February 2008, 12:55
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

а къде си правиш липото и колко струва /първа,втора и т.н. процедура/
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd February 2008, 16:26
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Д-р Тонев ми прави всичок на мен

750 лв е новата цена от февруари
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th February 2008, 18:25
molif molif не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 12
По подразбиране

Мерси за отговорите момичета, но още не съм се престрашила и едва ли скоро ще има снимчици
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молядайтемисъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:56.