IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 21st July 2006, 20:02
Атина Атина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Атина
По подразбиране

Не, Вита и Вилем са различни клиники.Вита е в София, Вилем във Варна. Динев оперира и в двете а също и в Панацея-мед. център също в София.моята операция ще бъде в този център.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 21st July 2006, 21:08
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Извинете ме ,много съжалявам грешката е моя.Операцията ми беше във Валем,а не във Вита.Валем се намира във Варна.
Цитирай:
Няма да споменавам името на пластичния си хирург ,за да не го злепоставя по някакъв начин ,но ако можех да го осъдя щях да го напрвя.
Бях доста развълнувана и за това може да съм неясна.Имах предвид ,че Др Динев искам да осъдя.Хирурга ми няма да спомена тук за да не излезе някаква интрига ,защото мисля ,че хирурзите четат форума.Не искам да фигурира с лошо името на човека който ми помогна,не за да спестя нещо на Др Веселин Динев.Ако някой се интересува нека ми пише на лс.

По късно ще ви пратя снимки и подробно обеснение за да направите сами разликата и да направите извода от работата на Др.Динев.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 21st July 2006, 21:38
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Много съжелявам за проблемите ти, учудва ме факта, че Динев не е поправил грешката си. За първи път чувам лоши отзиви за него. Не съм очаквала от толкова хвален хирург такова отношение. Добре е, че поне ти си се оправила и всичко е минало добре с втората ти операция .
Отговори с цитат
  #54  
Стар 21st July 2006, 22:07
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Аз сама не пожелах да поправя каквото и да е.Много мислих по въпроса ,дори мислех за пластика в чужбина,бях се отчаяла,но намерих човека случайно и реших пак да рискувам.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 21st July 2006, 23:17
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

О милата, представям си какво си преживяла, в крайна сметка човешко е да се греши, защо не потърси Динев, за да поправи стореното или си се страхувала да не стане по-зле.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 22nd July 2006, 02:03
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Azumi - " Не искам да фигурира с лошо името на човека който ми помогна,не за да спестя нещо на Др Веселин Динев.Ако някой се интересува нека ми пише на лс. "

Момичета , защо правите тази грешка , точно тези имена трябва да знаем в този форум , а не да ги научаваме тайно на лични . Просто не ви разбирам . Величаем лекарите си от една операция , защото нямаме усложнения , а това трябва да е нормална операция за тях . Когато се наложи да търсим истинския специалист , него го забулвате в една излишна тайнственост . Не е ли точно той за благодарност и известност ? Защо точно тогава трябва да идва срамът и неудобството , че го споменаваме ? И кой трябва да бъде споменаван ? Грешката - за да бъде оплюта , за - доброто - няма значение .

Дано на по-малко от нас се случва след операция да търсим следващия добър хирург.

П.П. Извинявам се на всички от форума , че всяко мое сериозно мнение изглежда рязко и грубо . Не го правя преднамерено - написано така излиза , не това е целта ми . " Хванете " само мисълта ми , това е важното .
Отговори с цитат
  #57  
Стар 22nd July 2006, 05:37
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Дива ,най вероятно си права ,ще си помисля утре-просто много инцидентно попаднах в този форум.Сега като приложа и снимките нагледно ще се види.Ето я и изторията:
Нямах търпение да навърша 18 г за да променя носа си.Той определено ми създаваше проблеми и бях решена да го коригирам.Беше с гърбица-малка,месест с широки ноздри.И така събрах си информация и отидох във Валем.Както ви казах от първия разговор до последната ми визита преди операцията сумата нарастна със точно 120Е и то постепенно.Хирургът ме попита какво не си харесвам и аз му обясних ,след което решихме дата и ме прати на изследвания пак във Валем.Трябваше да си направя снимки във фото двата профила и анфас и да му ги донеса???На следващата консултация беше главната сестра -да речем е бил зает ,в операция и т.н.За което естествено си платих отново???В деня на операцията ,минути преди да започне ми съобщиха ,че ще ме оперира Др Динев????Обясних му на две на три какво искам,той каза няма проблем.След като се събудих ми позволиха да ям????Аз незнаех ,никога не съм се оперирала и есествено върнах.След 2 часа ми позволиха да ставам???-На втората операция не ми позволиха да ям докато не мине действието на упойката и не ми позволиха да ставам от леглото.След операцията Др Динев ми каза че ми е направил малко хубаво носле.
http://img84.imageshack.us/img84/4843/barbie32fj2.jpg
http://img80.imageshack.us/img80/8240/barbie38vn4.jpg
http://img80.imageshack.us/img80/8149/barbihe89yk6.jpg
http://img230.imageshack.us/img230/9...ture018pr5.jpg
Ето го!На вас харесва ли ви?Имах едно мастно образувание ,което незнаех защо беше ми оставил за спомен,принципно трябваше и него да махне-една точка от ляво на върха.На 1 снимка се вижда подутината от едната страна която се е образувала,топчетия ми връх,"намалените" но все пак широки ноздри.Профила няма да кометирам.На третата снимка се вижда как базата ми е крива,а на последната как си личи че имам намеса.
Много се бях отчаяла и мислех варианти за чужбина.Не исках да ми поправя грешките ,за да не стане по лошо.На консултация не съм ходила,обаждах се на въпросите ми отговотриха по телефона.Написах му маил ,както и на Валем -нищо?!
На сегашния ми хирург попаднах ,понеже направи сложна операция на лицето на мъжа ми.Реших отново да рискувам.След консултацията ,стана ясно ,че за ми оправят върха е трябвало да проникнат не през ноздрите ,а да го отворят целия,да ми направят нещо като липосукция.Подутината се оказала мастни възли които никога нямало да се оправят от самосебе си.Базата ми е крива понеже при скъсяването на ноздрите се е поолял и ми е одрязал в повечко ,от едната страна хрущяла бил прекъснат и почти го намало,така че се наложило да ми добавят.На мястото на гърбицата имало дупка и при изсмукването кожата ми хлътнала,така че се наложило да ми инплатират и там нещо....
http://img205.imageshack.us/img205/991/photo0064kb4.jpg
http://img81.imageshack.us/img81/3857/photo0012mk8.jpg
Съжалявам за лошото качество ,но само с това разполагам в момента.Имайте в передвид ,че на снимките носът ми е подут още,но мисля ,че се вижда разликата и това какво ще стане.Обещавам като спадне напълно да приложа снимки.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 22nd July 2006, 09:05
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Много интересен случай , но съжаление става дума за патило. Нослето вече ти е много добре - сладко и удължено , но от първите снимки си помислих , че си била преди операция и това е трябвало да корегират . Естествено намалявали , за да се стигне до този ефект, но наистина е трябвало да се продължи , а не да се остави в това естетическо състояние .
И за снимките съм шокирана . Хирурзите си ги правят сами , поне където аз съм била , защото в някои области са необходими определен ъгъл и височина на снимане и др.фактори, при които първоначалната картина е най- реална и върху която се мисли начина на корекция .
За съжаление големия извод е , и то към новите момичета , влизащи в форума - преценете си имате ли наистина нужда от операция и бъдете винаги с мисълта , че вече сте обвръзани с пластичната хирургия . Ще имате ли финансонсова възможност за втора операция , дори и след години / знаете , че този фактор за съжаление се мени / . Питайте за рисковете -следоперативни , но и по-нататъшни , питайте докъде стига отговорността на хирурга . Ако наистина е съвестен като човек и добър като специалист , ще ви отговори . По това се разбира има ли смисъл да бъдете при него или не .
Приятна събота и неделя - без лоши мисли .
Отговори с цитат
  #59  
Стар 22nd July 2006, 10:17
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

направо не знам от къде да започна...просто съм шокирана, изненадана и объркана...първо искам да кажа,че много се радвам за новото ти,хубаво носле! наистина на първите снимки изглежда все едно преди операцията, не мога да повярвам че д-р динев е направил нещо такова! ти пишеш,че операцията ти е струвала 620ЕU, което ми се стори доста странно понеже досега не съм чувала за толкова ниска цена искана от динев...
при мен прецедурата до сега беше много различна от това,което ти описа.
снимките ще бъдат направени в деня на операцията,ходих на изследвания вчера, още от началото разговарях с динев,анестезиоложката и собственичката на клиниката, освен това ми казаха какво трябва да пия преди операцията и какво ще стане след това. теб не те ли оставиха 24 часа в клиниката??? а и как така сестрата и другия хирург са ти променяли цената?? на мен динев ми каза,че той за цени не може да ми каже, и че трябва да отида при собственичката на клиниката за тази страна на нещата...
всички които са се оперирали при д-р динев, моля ви кажете как е протекла процедурата при вас, за да знаят тези които искат да се оперират при него дали Азуми е била единичен случай, или така постъпва винаги!
още веднъж искам да кажа, че искренно се радвама,че сега имаш носле което харесваш!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 22nd July 2006, 11:02
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Имайте в предвид ,че операцията беше преди 2 год и половина.Поправянето на грешката ми струваше 1000лв 8) и не се оскъпи заради изненадите които ми откриха.
Забравих да ви кажа ,че в деня на операцията ми правиха снимки???Което също ми e странно,защото по принцип самия лекар е логично да помисли на спокойствие по корекцията ,поне така беше втория път ,дори рисyвахме по снимките.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиневquotВитаquotquotВалемquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:41.