IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 26th September 2015, 15:00
vilipetrova vilipetrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Ооо да! Съвсем нов продукт е на пазара! На мен онзи ден една приятелка ми я похвали с мъжа й са я пробвали и са останали доста доволни от бързия ефект! Та и ние с мъжа ми решихме да не оставаме по назад и си купихме едно шишенце! Наистина действа ! Опитай я няма да съжаляваш и моя мъж каза че е с много приятен плодов вкус хихи!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th September 2015, 10:48
vilipetrova vilipetrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Здравей! Проблема с ерекцията в днешно време притеснява напоследък все по-често доста млади хора! Много е неприятно ! Напоследък чувам все по - често за някакъв нов вид виагра във течна форма която е на билкова основа! Пиеш едно шишенце и действа след около 30минути без никакви странични ефекти! С моя приятел много скоро обмисляме да я изпробваме! За сега чувам само положителни отзиви за нея ! Казва се SHOTAGRA и се продава в сайта sexshop.bg
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th September 2015, 11:56
lili-top lili-top не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Трябва да поговорите. Да ти каже какво точно го притеснява. Това е единственото решение. Аз не съм имала такъв случай, но моя позната имаше. Накрая поговори с приятеля си и той изплюл камъчето. Оказа се, че моята позната когато достигнела най-голямата си възбуда, често искала да продължат и да свърши с анален секс. И ерекцията му странно спадала. И след такъв случай той поне една седмица отказвал да правят секс. След като поговориха той и казал, че не харесва аналния секс и я помолил да не го кара да го правят. И нещата се оправиха. Макар, че все пак не останаха дълго заедно.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 8th March 2017, 11:50
Аватара на IlianaBurgas
IlianaBurgas IlianaBurgas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Град: Бургас
Мнения: 12
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от shalala Виж мнението
Здравейте!! Пиша тук,защото вече не знам към кого да се обърна и какво да правя.Та проблема е следния: С приятеля ми сме заедно от почти година и всичко е перфектно,но понякога това се изпарява точно за 2 мин.. Така от начало като тръгнахме и правехме някакви опити за секс,на него от начало му ставаше, но стигнем ли там ,когато трябва да проникне в мен, пенисът му пада и нещата не се получаваха. И така след няколко неуспешни опита ,аз започнах да се чудя в мен ли е проблема,аз ли не мога да го предразположа и да го възбудя. А аз смея да кажа, че съм разкрепостен човек, харесвам новите неща и разнообразието в сека. Преди него съм имала други връзки, но никога не ми се е случвало подобно нещо. След всеки неуспешен опит, той ми казваше,че това е така, защото се притеснява, не може да се отпусне, в главата му се въртят мисли за това как ще се представи пред мен и от там всичко се прецаква. Аз реших да го оставя да се поуспокой и когато е готов да пробваме, но той настояваше във всеки един удобен момент да пробваме и така нещата започнаха да се получават.. След това смея да кажа, че сме правили невероятен секс и всичко е било перфектно.И между тези интервали от невероятния секс, има дни в които правим орална любов всичко е 6 и разсеем ли се за 30 секунди и всичко умира. Той започва да си мисли неговите: "Сега какво ще се случи, дали ще ми стане.." и ей такива работи и нещата тотално умират .. Ситуациите в които не му става ,започнаха да стават по-малко , но още ги има.. Моля ви помогнете ми .. На какво се дължи това?! Не съм егоист, търся вината и в себе си .. Обожавам този човек, обичам го , той е моята мечта ,прави ме щастлива , виждам,че се старае и се получава,но на моменти тотално се изключва.. На какво се дължи това ?! На неговата психична настройка или на мен?!?
Ако питаш мен- пробвай със стимулиращи хапчета - най-добрите за ерекция са таблетки Вита Гра, които мъжа ми примерно си купува на промоция от сайтчето им - защото по другите места обикновено надигат цените изкувствено - ама проверете и сравнете де .
Пък и аз говоря за в момента, може след време да е друго!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th September 2017, 11:17
Galina Petrova Galina Petrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Здравей ,миличка,аз и моят приятел имахме същия проблем,опитахме какво ли не водих го на доктор,безуспешно,после и аз ходих на доктор,за да видя дали проблемът не е в мен,но се оказа,че проблема е лично негов,на психическа основа от преумора и външната среда и натоварване и забързаното ежедневие и аз решиш да не го изоставям в този труден момент,защото въпреки,че мъжете са по силния пол,понякога ние жените трябва да сме по силни от тях и да ги подкрепяме в трудните за тях моменти,за да не им уронваме авторитета и самочувствието в край на сметка намерихме едни страхотни желенца в интернет мисля,че бяха макагра ,остахме очаровани от тях! Вече нямаме проблеми в леглото и мъжът ми стана като бик!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th October 2017, 15:37
gzuz gzuz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Няма нищо не поправимо има едни желенца макагра ,много ми помогнаха
Отговори с цитат
  #27  
Стар 24th October 2017, 16:28
mischen mischen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте ,аз имах абсолютно същият проблем,много ми побогнаха капките long love ,слагам няколко капки във вода или сок и всчко е ок в леглото !
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th May 2019, 08:17
Dimitar3030 Dimitar3030 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Таблетки за ерекция - https://buyzytax.com Лично съм го ползвал и много ми помогна.

Последно редактирано от Dimitar3030 : 22nd May 2019 на 18:10
Отговори с цитат
  #29  
Стар 7th May 2019, 19:18
marina22 marina22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Мъжът ти има нужда от спрей за задържане. След 20-30 ползвания даже започваме все по-рядко да имаме нужда от него. От тук си пазаруваме ние.https://cleopatrabg.com/shop/zadurzhane
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: проблемерекцията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:25.