IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th September 2009, 21:43
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tally
Гуени, не можеш ли да свикнеш да си я дърпаш със сешоара след къпане вкъщи? Тя щом е чуплива, значи а...
Ама в момента е наполовина къдрава и то много Един единствен път пробвах с кръгла четка и после ходих с къса коса с години Иначе негърските плитки съм ги правила четири пъти подред и не се отразяват толкова зле на косата ми (поне си го знам от опит ), колкото че едно сплитане вече е 600 лв и.... това са си около 30 изправяния със сешоар... Така че, не решава въпроса ми, принципно; то затова и съм в такова чудене... но както и да е...не искам да оспамвам темичката с тези мои проблеми
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th September 2009, 22:50
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Освен това се завръща на мода "овчата" глава, демек кошмарното студено къдрене от 80-те
Апо,направо ме зарадва...аз съм си точно "овча глава",ама много изгорена и изтощена от това русо,а вече може да се каже разплетена дамаджана или разчешана вълна Все демоде ходех,щото няколко пъти я изправих(не трайно,а със сешуар) и после 6 месеца не може да дойде на себе си.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th September 2009, 23:31
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Преди няколко дни гледах някъде коментар за Сара Джесика Паркър и новата й прическа, явно провлачи крак на новата стара мода
http://media.glamour.de/img/461x692/...r-satc-2.2.jpg
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14th September 2009, 07:18
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Преди няколко дни гледах някъде коментар за Сара Джесика Паркър и новата й прическа, явно провлачи крак на новата стара мода
http://media.glamour.de/img/461x692/...r-satc-2.2.jpg
Аха, писаха, че Сексът и града връщат модата от 80-те и имаше някакви безумни изчекни като дрехи. Аз си харесвам старата и прическа - дълга, свободно падаща с път по средата и към това се стремя. Много ми е младежко
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22nd September 2009, 00:03
_Anichka_ _Anichka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Троян
Мнения: 34
По подразбиране

Айди пък да ви се оплача..Ходих на фризьор..Изправи ми косата (студено изправяне).Беше просто страхотна..ама първата 1 седмицаа..След това се начупи отново А на приятелката ми с която ходих си им стои още,и не е мръднала изобщо...А фризиорката,каза,че от 3 до 5 месеца ще се задържи със сигурност..Ама ей го..на мен за седмица..и пак старата песен...На нищо не държи пустата грива ( А кажете някой "по-силен" начин,ако знаете,че вече не се търпи.
__________________
Проблема на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22nd September 2009, 03:30
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Гуен , аз съм в подобна дилема , но ми е малко по-къса косата . За сметка на това е бяло руса - порядъчно суха
Скоро си взех това http://www.amazon.com/Infiniti-Conai...bxgy_hpc_img_b
С него се решиш и то духа топло или студено и я изправя МНОГО бързо . Ако искаш обем - навеждаш глава и решиш надолу , ако не - се сресваш пред огледалото 2-3 пъти и тя се изправя .Гребенчето е като плюшено и не скубе изобщо . Още мокра я пръскам с http://www.folica.com/CHI_Volume_Boos_d2302.html
Не става изпечена , на иглички , както с преса , но става доста добре и бързо . Има и студена степен . Виж , пробвай , аз не съм в БГ - бих ти дала мойта .
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st July 2010, 10:55
K0t3ncety K0t3ncety не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Една моя приятелка си направи това изправяне и и седя докато не и израстна косата. Не и беше изгоряла,даже напротив беше мека,лъскава.Обаче зависи как ще ти го направят "кадърен ли е фризьора"
Отговори с цитат
  #28  
Стар 14th June 2012, 10:57
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Момичета, някой правил ли си е трайно изправяне скоро? Аз съм се запалила напоследък, защото комбинацията жега +сешуар направо ме убива. Ако някой е останал доволен дайте координати плс.
ПС за Сфия
Отговори с цитат
  #29  
Стар 14th June 2012, 17:58
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

qna_Т,и аз се заинтересувах от темата.Правила ли си трайно изправяне преди?И колко ти е къдрава косата?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15th June 2012, 09:43
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Не Деси не съм се изправяла трайно до сега. Моята фризьорка ми отговори доста несигурно когато я попитах за вариантите и колкото и да съм доволна от нея не бих и се доверила за тази процедура. За това се надявах някой да даде координати ма салон в който това е рутинна процедура. А относно косата ми тя е със средна дължина и не е къдрава просто се чупи на където си иска
От това което изчетох по въпроса резултата при всеки е различен- някои са мн доволни други не толкова. Аз съм твърдо решена да опитам въпроса е къде?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Трайноизправяне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:42.