IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th August 2008, 04:41
Esme Vihronrav Esme Vihronrav не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 58
По подразбиране д-р Белоева

Това лято бях на Старозагорските минерални бани в програмата ДОР на д-р Белоева. Резултатите са фантастични, но ако някой също е ходил там бихте ли ми казали дали ефекта е дълготраен. Ще се радвам и на съвети как да спазвам програмата в ежедневието
плс
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th August 2008, 06:00
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Ти на какво процедури се подлага там?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th August 2008, 07:31
Esme Vihronrav Esme Vihronrav не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 58
По подразбиране

Ми то е програма за 10дена. Слагат ни игли на ушите, които се носят постоянно, а през ден ни слагат и по ръцете и краката за по 10-15 минути (не болят ). Ядем специална храна (докторката я приготвя лично и е много вкусно). Редуват се ден с ядене и разтоварващ ден. Всеки ден пием много чай. Всеки ден сутрим ходим на поход, после имаме гимнастика, вечер танци (латино или народни) и тва е. Има и масажи, може антицелулитни или каквито искаш, ама не е спа-център и няма някакви специални терапии. Антицелулитните са с вендузи, много е яко, макар че боли, особено в началото. Готиното е, че има и много хубав басейн към хотела, а ние случихме на хубаво време.
Е тва и е сайта на докторката - http://www.beloeva.com/
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th August 2008, 08:50
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Мерси за инфото, ама това с иглите не е а мене..
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th August 2008, 09:48
Esme Vihronrav Esme Vihronrav не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 58
По подразбиране

иглите не са задължителни, някои хора не си сложиха
Мен също ме беше страх от начало, но приятелката ми, която ми каза за тази програма, ме нави да пробвам
Накрая си сложех на ушите и за в къщи, за да не се чувствам беззащитна срещу шоколадите
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th August 2008, 09:57
PeCinCe PeCinCe не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 622
По подразбиране

Колко големи са тия игли.. И какво, излизаш ли с тях.. Не знам, може аз да не съм отворена за непознати ми методи, само че.. С каква цел ги слагат тия игли и как помагат да не ядеш сладко точно? И само игли ли са ? ( в смисъл.. дали има някакви .. вещества по тях)
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th August 2008, 10:28
Esme Vihronrav Esme Vihronrav не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 58
По подразбиране

ами тези за ушите са малки кръгчета, от които излиза около1-2мм остричко. Слага по 3 на ухо. Като ги сложи, слага лепенка върху тях. Можеш да спиш на тази страна, да се къпиш, не пречат. Косата ми скриваше моите, така че нямах и проблеми с любопитни, когато се прибрах
Тези по тялото са китайски и се държат по 10-15мин. На мен ми ги слагаха легнала, защото ме беше страх, но повечето сядаха
Незнам точно как действат, докторката ни обясни подробно и за двата вида игли, тогава ми се видя много просто и логично, ама сега е останал само извода, че са полезни Което съм запомнила е, че регулират обмяната на веществата. Имаше хора с диабет в групата и те бяха много доволни и от влиянието върху диабета им
Няма нищо специално в материала им, нито съдържат нещо
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th August 2008, 12:15
LILenceto LILenceto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 81
По подразбиране

А може ли да кажеш какви резултати постигна-от колко почна и колко си сега? Какво хапвахте? В тези разтоварващи дни на какво бяхте? Обясниха ли ви как да ги задържите,нещо по-специално?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th August 2008, 06:42
Esme Vihronrav Esme Vihronrav не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 58
По подразбиране

Почнах от 62кг, на края на програмата бях 56, до сега съм свалила още 2, но варирам между 54-56к. Особено приятно ми е усещането за лекота и подвижност. Д-р Белоева ни тегли няколко пъти, при първото бях свалила 3кг, после беше по бавно. Докторката ни каза, че е нормално да се свалят около 10% от теглото и съм в нормата. Много съм доволна и от сантиметъра - 6 см от талията и по 2 от бедрата. За това допринесоха и вендузите, малко болят, но ефектът е страхотен. Кожата се изглажда, а след процедурата краката ги усещаш много леки. Също и танците. Влюбих се в народните танци и сега почти всеки ден играя поне по 30минути. Що пот се лее . . . Инструкторката по танци и гимнастика е много приятно момиче, а програмата и е много добре подготвена и играеш с настроение. Инструкторката по латино също, но от хората определено се чувствам по-добре.
Имаше хора които са били и преди и дойдоха за събота и неделя. Момичетата ми показаха снимки от първите програми, наистина много са постигнали. А единият мъж беше свалил от 156 до 118 за 8 месеца, а другият от 112 беше слязал под 90 за 3 месеца. Изобщо на тях май им е по-лесно, не са толкова сериозни като нас, а свалят повече.
А храната беше невероятно вкусна и много добре аранжирана. Д-р Белоева сама я приготвя, завършила е курсове за готвач някъде в чужбина. Изобщо е невероятна жена, някъде около 40г (имаше син абитуриент), а самата тя изглежда като абитуриентка. И невероятно енергична - готви ни, водеше ни походи, като мъкнеше огромна раница с чая и закуските, грижеше за всички "сополчета и мазолчета", както се изрази един от мъжете А пък на дансинга . . . Изобщо разби ми представите за докторка . . .
Менюто беше много разнообразно, имаше пица, риба и рибена салата, пилешко, печени зеленчуци, гювечета, руло с телешко и пилешко, пържени филийки (опс, те май бяха само в мечтите ми ). Няколко вечери пихме бяло вино. Също и страхотно вкусни и много разнообразни салати. Използва продукти и подправки за които не бях и чувала. Някои от тях самата тя си ги отглеждала в двора. Една жена снимаше всички порции защото бяха и чудесно аранжирани, обеща да ми прати снимките и рецептите, които записа, ще споделя, ако ти е интересно
В разтоварващите дни бяхме на плодове и чай. Всъщност всеки ден пиехме по 1,5 л чай, като се редуваха 4 вида - роза, глухарче, кантарион и царевична коса. Всеки чай чистел някоя от системите на организма. Трябва да го правя и в къщи, ама това ми е най-трудно за изпълнение, друго си е когато има кой да ти го направи ...
Това, което беше ново за мен е, че не трябва да се смесват плодовете -примерно ябълки с цитроси. Избираш си да кажем ябълки и 5 пъти на ден си хрупкаш само това, по 350гр. Всъщност ябълката може да се комбинира с морков. Някои предпочитаха да е на сок. А на другия разтоварващ ден пък си само на цитруси или фреш. От зеленчуците само краставиците може да се използват в разтоварващ ден, ама забравих защо само те.
За съжаление никакви мелби и тортички от "Неделя"

За да задържим резултатите трябва да продължим да се храним по схемата с хранителни и разтоварващи дни, да си подбираме храната, да пием чай и течности и да се движим. Д.р Белоева направи на всеки примерно седмично меню за в къщи, според това какво обичаш и какво ще можеш да си приготвиш.
Имаше хора, които бяха идвали и преди и споделиха, че когато усетят, че излизат от форма, пак идват за "ритник в правилна посока"
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th August 2008, 08:26
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Искаш да кажеш, че за 10 дни си свалила 6 кила?
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Белоева
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:20.