IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th March 2019, 10:35
K13 K13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2019
Мнения: 1
По подразбиране Нов магазин

Здравейте, отскоро следя форумите за препоръки на добри и коректни онлайн магазини за качествени детски дрешки и безопасни играчки за децата. Бих искала да ви препоръчам един магазин, от който много съм доволна и мисля, че ще е полезен за всички.
Аз специално бях впечатлена от качеството на детските дрешки, които са български, както и на играчките. Бях изненадана, че дори имат и хубава българска козметика (поне моята любима).
Ето го и адреса: www.lifesuit.eu

Дано да ви е от полза!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th April 2019, 11:34
Аватара на martina333
martina333 martina333 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 134
По подразбиране

Здравейте, аз пазарувам само от www.patilanci.bg . Изключителен богат сайт на много дрехи, аксесоари, храни и идеи за подаръци. Доставят ми всичко бързо и не ми се налага да чакам
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd July 2019, 17:39
LadyJuly LadyJuly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 8
По подразбиране

Аз съм доволна от Moebebe.com. Пратките идват бързо и до сега не е имало проблем с целостта на стоките. Първоначално, оттам поръчахме бебешка количка онлайн и няколко комплектчета дрешки, а след това и една проходилка.

Хубаво е, когато от другата страна на комуникационната вълна има човек, който не се опитва просто да си продаде стоката, а е отзивчив и гледа наистина да помогне.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd July 2019, 14:56
Аватара на denidimitrova
denidimitrova denidimitrova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 41
По подразбиране

Откакто се роди и второто мъниче все по-често пазарувам онлайн - супер удобно е, а и се преместихме в по-малък град и магазините за бебешки стоки не са много. Обикновено си поръчвам от https://rayatoys.com/ , защото имат всичко - от дрешки до играчки
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd August 2019, 11:12
nova-mama nova-mama не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2019
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, от известно време следя във фейсбук един нов БГ сайт за бебешки дрешки - https://www.justkidding.bg/ - изглежда ми много добре и сега избрах няколко неща на намаление, вкл. рокля за РД (дъщеря ми този месец става на 2г.), но освен отзивите им във фейсбук не намирам друго инфо, ще се радвам ако някой е пазарувал от там и сподели опит?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th August 2019, 13:27
TheNet TheNet не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 286
По подразбиране

много харесвам дрехите на unique, малко са скъпички, но си заслужават
матраци магнифлекс,топ матраци,протектори за матрак

Последно редактирано от TheNet : 25th September 2019 на 12:36
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th March 2020, 16:27
Аватара на ginche
ginche ginche не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2018
Град: Sofia
Мнения: 51
По подразбиране

То има хиляди сайтове за подобни бебешки и детски продукти и аксесоари. Ние с една приятелка си купуваме дрешки от един английски сайт ASDA – George и там от време на време имат големи промоции и намаления, а цените винаги са по-ниски от българските, а същевременно качеството е в пъти по-добро.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st March 2021, 20:17
dolmeni dolmeni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2021
Мнения: 8
По подразбиране

Аз съм манячка и пазарувам онлайн всичко от дрехи до четката си за зъби. Затова съм събрала много информация къде може да се пазарува онлайн и кои магазини предлагат качествени стоки. Купувам дрехи за децата си дори като бях бременна си вземах дрехи за бременни от онлайн магазина на Evizabg
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd September 2021, 12:31
Scotty3ee Scotty3ee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2021
Мнения: 1
По подразбиране

Доста съм пазарувала от интернет и съм доволна като цяло, винаги може да се смени, за разлика от физически магазин.Иначе харесвам мултибранд магазините, които са онлайн, понеже в някои случаи нещата идват по на оферта и има голямо разнообразие – купих наскоро от r-gol.com няколко футболни тениски за приятеля ми и беше много доволен. Размерите си отговаряха и материята беше супер.
Общо взето трябва да се сравняват таблиците с размери и размерите, но в повечето случаи си отговарят и няма нужда от замяна.
Вие от къде сте си купили дрехата, да погледна дали може да я смените?

Последно редактирано от Scotty3ee : 1st October 2021 на 11:49
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th February 2023, 08:28
Hristina70 Hristina70 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2023
Мнения: 1
По подразбиране Време за доставка от https://www.buddies.bg/

Здравейте, някой пазарувал ли е от тук https://www.buddies.bg/ , интересуваме основно за колко дни доставят ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Onlineсайтовезапазаруваненадетскидрешкиобувкиаксесоари
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:43.