IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 3rd January 2015, 01:14
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране Силиконовите гърди могат ли да ни направят по-щастливи и да решават проблеми?

Изпитах непреодолимо желание да напиша това и дано предизвикам дискусия по темата. Знам, че много сме писали и обсъждали подобни неща. Чудя се обаче, дали някои от хората, които така неистово искат нови гърди, се замислят изобщо.

Всичко е заради това, че една приятелка, или по-скоро много близка на мен жена, иска да си прави операция и то защото смята, че така: 1) ще стане по-щастлива и 2) ще срещне и ще се омъжи за някой богаташ и така ще стане по-щастлива. Дали?

Тя сега не е щастлива. Комплексирана е и то не само заради неголемите си гърди. Постоянно се сравнява с другите, конкурира се, така да се каже, и това я кара да се чувства перманентно нещастна. Не е уверена в себе си и все се влияе от това кой какво й е казал, че е добре да се прави. Цитира думи на някоя фолк певица или пък от филма "Вълкът от Уолстрийт". Живее с героите на Биг Брадър, с техните проблеми, техния живот дори; иска да живее като фолк певиците и все такива щуротии. Тя не беше така преди, напоследък нещо й стана. Дали операцията ще я направи по-щастлива?

Смятам, че гърдите могат да ти дадат повече самочувствие и увереност, но не могат да те направят щастлив, ако ти не си по принцип такъв.

Цял живот съм си била с почти никакви гърди, но винаги съм имала самочувствие и съм била харесвана, желана и достатъчно женствена в очите на мъжете. ...макар и все да съм се чувствала някак незавършена, нещо ми е липсвало... Дразнех се, че не ми стоят добре дрехите, които искам да нося и трябваше да нося все такива, които не подчертават гърдите. А сега напротив, обичам да нося дрехи, които подчертават талията и гърдите ми. Обичам да меря дрехи...и много други неща открих, че ми носят радост след операцията.

Но кажете, моля, доколко сте по-щастливи след операцията, доколко тя промени живота ви към по-добро? Помогна ли ви с нещо: в личния живот, в кариерата?

И как да постъпя с моята фр? Не искам да й се меся и едва ли ще го направя. Но все пак се тревожа, да не вземе после да попадне на така да се каже "лоши момчета", които да гледат на нея само като на някоя за ф*укане и после ... да страда. Тя е ужасно чувствителна и ранима....
Ужаст...баси, колко сериозна мога да бъда, чак не мога да се позная.

Последно редактирано от Лина : 3rd January 2015 на 09:32
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Силиконовитегърдимогатлиданинаправятпощастливидарешаватпроблеми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:46.