IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 29th October 2009, 10:00
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

От това, което прочетох досега излиза, че поради някаква причина, тел. на доктора, когато си звъняла е бил изключен. Ми може и батерията да му е паднала...едва ли нарочно ще си го изключва.
А, добре, ама той нищо ли не е направил по въпроса с кръвоизлива ти? Нямаше ли и негов персонал в клиниката...доколкото аз знам - има. Той едва ли би могъл да стои непрекъснато в клиниката, нали за следоперативния период има асистенти, сестри и т.н. И аз имах хематом след операцията и един асистент ми смени компресите, не док. Мина време, оправи се и сега всичко е наред. Така че виж как ще си след като мине възстановителния период.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #52  
Стар 30th October 2009, 03:50
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Паднала му батерията, използвал wc-то, може и суши да е ял. Или да е пътувал за Тokyo...
Може би Тонев е грижовен лекар , не отричам това. сигурна съм че други пациенти са имали други преживявания. Аз просто не усетих достатъчно загриженост.

1.Да, дренира кръвоизлива ми. Но ако не бях аз да забележа огромната буца на корема си,и да го викна специално, никoй нямаше и да дойде да ме види. а ако бях заспала веднага след операцията и не се бях погледнала, не ми се мисли какво щеше да стане.
2.Сестрите не ми сменяха пижамите редовно и бях цялата в кръв. Добре че съм хардцоре мацка , и не мрънках на никoй.
Никога не съм кървяла така. Два дни след това бях като дрогирана .
3. Сестрата 5 пъти не успя да ми уцели вените. Едно от най неприятните усещания е някой да те боде по 100 пъти ...
4 Когато трябваше да се обадя по телефона спешно след операцията за да ме приберат в софия и ми беше паднала батерията от персонала ми отказаха да ми услужат с телефон и трябваше да ходя да търся от пациенти.
5. имам нещо като обрив от гадните лепенки с които ме бяха облепили.

Tова е накратко.........мисля че имам причини да съм недоволна.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 30th October 2009, 03:53
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Добре че съм хардцоре мацка , и не мрънках на никoй.
това трябваше да е "hardcore"
Отговори с цитат
  #54  
Стар 30th October 2009, 04:07
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

И един въпрос - кожата ми е адски зачервена както казах от лепенките. Седи на квадрати там където съм била лепена и формата на лепенките се е очертала, така че със сигурност знам че е от тях.Махнах ги преди 2 седмици а още седи така и ме сърби...Някои имал ли е такъв проблем? Странно ми е защото все пак синините вече ги няма а това зачервяване все още си седи... Мисля че досега трябваше да е минало и се притеснявам...
Отговори с цитат
  #55  
Стар 30th October 2009, 07:24
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Сигурно е алергична реакция към лепенките .
Отговори с цитат
  #56  
Стар 30th October 2009, 08:06
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
И един въпрос - кожата ми е адски зачервена както казах от лепенките. Седи на квадрати там където съм била лепена и формата на лепенките се е очертала, така че със сигурност знам че е от тях.Махнах ги преди 2 седмици а още седи така и ме сърби...Някои имал ли е такъв проблем? Странно ми е защото все пак синините вече ги няма а това зачервяване все още си седи... Мисля че досега трябваше да е минало и се притеснявам...
Да ,аз бях така.На док.му беше странно ,че реакцията на кожата ми беше такава,при положение,че и лепенките бяха хубави и хипоалергични.На втория ден ми ги свали.Такъв обрив и такъв сърбеж...не мога да ти опиша...Аз не можах да спя от обрива,а не от болки на друго място.Точно така бях на квадратчета и изглеждаше хем пъпчиво,хем като изгорено.С течение на времето ми мина,може би около1,5-2 месеца ми отне(лепенки въобще не слижих повече,само памуци в сутиена)..На едната ми гърда остана лек белег на квадрат.Добре,че е отдолу.Трети месец след операцията съм и искренно се надявам и този белег да мине.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 30th October 2009, 14:44
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

само че аз бях цялата облепена в тия гадни лепенки, имай предвид че целия ми корем беше в лепенки...плюс гръб и дупе... ако тези неща останат незнам какво ще правя сериозно!!!
страшно много съжалявам че си правих тая операция, не стига че няма резултат а и сега това....
Отговори с цитат
  #58  
Стар 30th October 2009, 14:59
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

А с нещо противоалергично не ги ли мажеш? То би трябвало да успокои сърбежа, а след това за да се заличат по-бързо, помагат всякакви мехлеми за изгаряния. Аз никога не съм била алергична, но това лято като ме нападна един такъв обрив, бях си лепнала пластир на схванатото от настинка рамо, направо в чудо се видях. Тогава така се справих с проблема. Дано помогне и на теб.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 6th November 2009, 14:19
miss_wendy miss_wendy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 16
По подразбиране

Monique не си ли доволна от д-р Тонев... понеже аз при него ще си правя първа липо...и сега доста ме достраша
Отговори с цитат
  #60  
Стар 7th November 2009, 01:23
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Ти също си една от "комплексираните бели птици"

Направих си труда да видя в кои теми си писала Гледам , че имаш ринопластика , сега май и от филъри за се вълнуваш...
Абе доста теми те вълнуват ...Моделка ли си или и ти като жабата ще вдигаш крак ??!
За съжаление точно така излиза. Този форум е като зараза и е голяма краста. Дано по-бързо успея да се излекувам и да забравя, че съществува.
Направила си специално проучване, за да ме притиснеш в ъгъла. Много хитро. Моля, да аплодираме i_ani за сериозния подход!
PS Запоследно пиша в чуждата тема.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: вторатамилипосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:14.