IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3711  
Стар 20th November 2015, 16:41
Аватара на mucko
mucko mucko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Гледам,че сте писали за Арника,аз я пих преди ринопластиката и съм много доволна-почти никакъв оток и без синини и болки(може и да си въобразява,че е от Арника-та ).Обаче сега се замислих,че няма да ми навреди,ако пия преди операцията?
Само,ако може някой да ми напомни каква беше схемата,че беше доста сложна и не я помня ?
Отговори с цитат
  #3712  
Стар 20th November 2015, 20:34
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Мерси, Ина Ходих сутринта при него, той бактиса вече човека от мен, каза, че нищо ми няма, всичко е наред, опипва ме легнала, права...Лентата каза още малко да я понося. Всичко върви нормално...И аз сега започвам със съмненията, разбира се - дано не ме лъже, че все това подозирам. Голям съм параноик..
Отговори с цитат
  #3713  
Стар 20th November 2015, 20:50
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merijaan Виж мнението
Мерси, Ина Ходих сутринта при него, той бактиса вече човека от мен, каза, че нищо ми няма, всичко е наред, опипва ме легнала, права...Лентата каза още малко да я понося. Всичко върви нормално...И аз сега започвам със съмненията, разбира се - дано не ме лъже, че все това подозирам. Голям съм параноик..
Еее то това остана и да ни лъжат ... колко време ще ти трябва да видиш, нали всичко отшумява до даден момент ми после? Едва ли.Не се филмирай излишно! Оправяй телефона и дай да видим чудесата
Отговори с цитат
  #3714  
Стар 20th November 2015, 21:59
Аватара на tolini
tolini tolini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 51
По подразбиране

Здравейте момичета,ето и моите гърди вече на 8 месеца. Дясната претърпя поправчица преди 20 дена,надявам се вече да им се радвам и аз спокойно. Все нещо се притеснявам,все кусури намирам.....няма мира с тия цици ,но и за миг не съжалявам че ги имам.
паролка: 121926061 http://http://tollini.snimka.bg/othe...lastika.887358

Последно редактирано от tolini : 20th November 2015 на 22:06
Отговори с цитат
  #3715  
Стар 20th November 2015, 22:59
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Tolini, честито!
Отговори с цитат
  #3716  
Стар 21st November 2015, 15:48
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Tolini, честити придобивки! На мен не ми се отварят снимките При кой хирург се оперира и какво се случи, че се наложи последваща интервенция, имаше ли някакъв проблем?
Отговори с цитат
  #3717  
Стар 21st November 2015, 16:54
DiliMili DiliMili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tolini Виж мнението
Здравейте момичета,ето и моите гърди вече на 8 месеца. Дясната претърпя поправчица преди 20 дена,надявам се вече да им се радвам и аз спокойно. Все нещо се притеснявам,все кусури намирам.....няма мира с тия цици ,но и за миг не съжалявам че ги имам.
паролка: 121926061 http://http://tollini.snimka.bg/othe...lastika.887358
Честито и от мен.Много да те радват и всичко добро.
Отговори с цитат
  #3718  
Стар 22nd November 2015, 10:02
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merijaan Виж мнението
Мерси, Ина Ходих сутринта при него, той бактиса вече човека от мен, каза, че нищо ми няма, всичко е наред, опипва ме легнала, права...Лентата каза още малко да я понося. Всичко върви нормално...И аз сега започвам със съмненията, разбира се - дано не ме лъже, че все това подозирам. Голям съм параноик..
Ее, и аз съм много подозрителна, но точно в случая е почти изключено да те лъже. Става въпрос за здраве все пак, а и нали последствията ще са за негова сметка, така че ... определено не те лъже. Не ставай такъв параноик от сега ... има време да остареем и да станем точно такива - тогава все конспирации ще са ни в главата.
Отговори с цитат
  #3719  
Стар 22nd November 2015, 10:11
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tolini Виж мнението
Здравейте момичета,ето и моите гърди вече на 8 месеца. Дясната претърпя поправчица преди 20 дена,надявам се вече да им се радвам и аз спокойно. Все нещо се притеснявам,все кусури намирам.....няма мира с тия цици ,но и за миг не съжалявам че ги имам.
Честито, Толини! Видях ги, много са хубави! Със здраве да си ги носиш!
Имаш 2 пъти "http" и затова не ти се отваря снимката (ако се изтрие едното http горе в адреса и веднага се отваря). А защо ти се наложи поправчица на дясната? И повече кусури да не им намираш! Забранявам!
Отговори с цитат
  #3720  
Стар 22nd November 2015, 22:02
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Момичета, имам си проблем и това е. Лявата ми гърда е по-омекнала, но стои някак си..крива. От вътрешната страна, там където писах, че си напипвам нещо (сега мисля, че са вълнички), стои някак празна. Абе все едно се е сгънал импланта и едно ъгълче стои незапълнено..Това възможно ли е да е така и дали ще се оправи? Мога да пратя снимка, за да видите за какво иде реч...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:35.