IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 20th July 2006, 09:18
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Незнам какво точно е вибросауна......но искам да кажа, че от САУНАТА, обикновенната сауна, ако и тази е на същия принцип.. НЕ СЕ ОТСЛАБВА. Докато сте във сауната вие изкарвате само водата и мръзните токсини, които са във вашия организъм. След като излезете от сауната и се премерите наистина тежите по-малко, но до вечерта пак ще сте същите килограми,защото количеството течности във организъма се възстановява
Отговори с цитат
  #22  
Стар 20th July 2006, 11:23
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

да, такъв е ефектът от сауната, губиш течности..но пак не е лошо да се посещава, за да се освободиш малко от токсините...обаче вибросайната може би има някакъв, дори малък, антицелулитен ефект..може би масаж в такава среда по-лесно разгражда целулита, не знам..може и да си внушавам, защото ми се иска да е така..
Отговори с цитат
  #23  
Стар 20th July 2006, 12:13
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране

абе вие изобщо не слушате какво каза
1. Парна - премхва токсините, отваря порите и има всички предимства на парната баня.
2. Инфрачервена - топлината прониква в дълбочина и се изгарят около 1000 калории за 30 мин.
3. Вибромасаж - подобрява циркулацията и за стоя на течности, което е едно от най-важните неща в борбата с целулита.
инфрачервена-хич не ми изглегда като обикновенна сауна дето топиш течности според мен е възможно това 1000 калории за 30 мин. само дето сигурно струва цялата майка татако баба леля цялата рода ))))))))))))))))))))))))))))
Отговори с цитат
  #24  
Стар 20th July 2006, 12:53
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране Re: Вибросауна - изгарят се 1000 калории за 30 мин

Цитирай:
Първоначално написано от Ratt
... Цената е само 15лв....
ами и ти май не четеш внимателно
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20th July 2006, 15:16
elaiza elaiza не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 107
По подразбиране

Не искам да съм скептик, но в хотела в който работя има 4 различни сауни, цяла зима се мотах из тях, и не забелязах някаква голяма промяна , освен върху кожата, но инфрачервена признавам, че нямаше, ако някой е ходил би ли си казал впечатленията?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st July 2006, 09:04
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Парната сауна помага за изхвърлянето на токсините, а инфрачервената топи мазнините, вибросауната пък подобрява циркулацията и спомага за по-лесното премахване на целулита. Но там комбинират сауната с антицелулитни масажи, маски за тяло, подводен масаж. Абе изобщо правят ви пълна програма според нуждите, не само сауна и така наистина има ефект.
Значи това капсула, нещо като солариум, в което те затварят и глават ти е от вън - пускат едновременно парна + инфрачервена + вибросауна. Ето кво открих за трите:
Инфрачервената сауна гори калории и помага за отслабване. Нашето тяло изразходва енергия за да произвежда пот (за 1 гр пот се изгарят 0.586 kcal ), човек може да отдели пот до 1000 г. в инфрачервената сауна, което е равносилно на бягане 10-15 км. Докато загубата на вода , може да бъде възвърната, чрез рехидратация, то загубените калории не могат да бъдат възстановени. Това е ммного ценно за тези които не могат или не искат да правят упражнения, а искат да отслабнат ефективно.
Сравнителна таблица за изгорени калории на 68 килограмов човек за 30 мин.

СПОРТ Изгорени kcal
Гребане 600
Бягане - маратон 590
Плуване - крол 300
Тенис (бърза игра) 265
Колоездене 225
Голф 150
Разходка 150
Инфрачервена сауна 600 – 800 до 1000

Вибромасaж
Това е циркулаторна терапия. При подобряване на циркулацията, чрез стимулиране на освобождаването на тъканни активатори (хормони) и чрез активиране на ралични зони, масажа засилва:
- метаболитните процеси
- функционалния и енергиен потенциал на кожата, мускулите, както и вътрешните органи
Вибромасажа дава усещане за:
- незабавна релаксация
- освобождаване от стреса
- успокояване на болката
Изследователите вярват, че тайната на вибромасажното лечение е била известан още на отдавна изчезналите цивилизации,като Атлантида, Му и Лемурия, те използвали методи за лечение подобни на процедурите в NeoQ.

Парна сауна - Ефектите на парната сауна върху човешкия организъм са забележителни. Парата почиства кожата – най-големия орган в човешкия организъм. Елиминира токсините и в същото време подобрява структурата на кожата, еластичността и нейния тонус. Парната сауна увеличава пропускливостта на кожата към различни реминализиращи терапии (по-време на маска водорасли например).
Ускорява протичането на химичните процеси в тялото. Докато порите се отварят, милиони жлези започват да секретират и отделят натрупаните в тялото токсини и шлаки, чрез потта. Потта съдържа почти същите съставки, като урината и за това кожата понякога е наричана третия бъбрек. Изчислено е, че повече от 30% от токсините натрупани в тялото се отделят по пътя на изпотяването.
Подобрява се циркулацията на кръвта към всички части на тялото особено към кожата, метаболизма се стимулира. Повишения метаболизъм помага при изгарянето на повече калории.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st July 2006, 09:57
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Я обясни какво представлява инфрачервената сауна. Да не те облъчва нещо ? ако е така значи е много вредно.....

междодругото Ratt много добра скрита реклама започна в тази тема.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st July 2006, 10:34
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

да..добра реклама..и имам въпрос - казваш, че сауната подготвя тялото за други процедури - маски, масажи и т.н... това значи ли, че тези 30 мин - 15 лв...не са нещо реалко, тоест, ако искам ефект, трябеа да отделя и повече време, и повече пари...питам защото през последните месеци се разорих да давам пари за процедури по 3 пъти седмично, а и времето ми е особено ограничено...конкретно - ако направя 10 процедури във вибросауната (150 лв - нито повече, нито по-малко, без други допулнителни услуги в салона) - ще има ли ефект???
Отговори с цитат
  #29  
Стар 21st July 2006, 17:10
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Ох, незнам, защо питаш мен. Най-добр отиди там да те видят и да ти кажат. Може да ти предложат за тези пари някав друг вариант по-ефикасен за теб. Все пак аз съм само клиент. Отидох и казах разполагам с толкова пари и с толкова врме, кво ще ми предложите и кво да очаквам и те ме посъветваха. Отиди разпитай, пък никой не те кара нищо да правиш все пак
Отговори с цитат
  #30  
Стар 21st July 2006, 18:18
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ratt
Ох, незнам, защо питаш мен. Най-добр отиди там да те видят и да ти кажат. Може да ти предложат за тези пари някав друг вариант по-ефикасен за теб. Все пак аз съм само клиент. Отидох и казах разполагам с толкова пари и с толкова врме, кво ще ми предложите и кво да очаквам и те ме посъветваха. Отиди разпитай, пък никой не те кара нищо да правиш все пак
кажи ми за вибросауната какво представлява точно де ?
А от къде намери информация за процедурите ? Сайт ли има ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вибросаунаизгарятсе1000калориизамин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:05.