IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 21st July 2006, 18:19
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
да..добра реклама..и имам въпрос - казваш, че сауната подготвя тялото за други процедури - маски, масажи и т.н... това значи ли, че тези 30 мин - 15 лв...не са нещо реалко, тоест, ако искам ефект, трябеа да отделя и повече време, и повече пари...питам защото през последните месеци се разорих да давам пари за процедури по 3 пъти седмично, а и времето ми е особено ограничено...конкретно - ако направя 10 процедури във вибросауната (150 лв - нито повече, нито по-малко, без други допулнителни услуги в салона) - ще има ли ефект???
за тия пари си купуваш една фитнес карта + един фет бърнър и почваш да тренираш. Поне ефекта ще знаеш че е дълго траен и всичко ще стане лека по-лека,защото нали знаеш че при бързо отслабване се получават стрии.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 22nd July 2006, 08:20
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

кажи ми за вибросауната какво представлява точно де ?
А от къде намери информация за процедурите ? Сайт ли има ?[/quote]

Не няма сайт, като хпдих на процедури им бях дала e-mail да ми пратят инфо с цените на програмите и терапиите. Прати им mail и ги помоли да ти пратят и на теб, ако искасш. E-maila им е spa_studio@abv.bg
Отговори с цитат
  #33  
Стар 22nd July 2006, 13:41
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

мерси
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th July 2006, 09:16
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

[quote="_root"]
Цитирай:
Първоначално написано от jito7
.......защото нали знаеш че при бързо отслабване се получават стрии.
ти остави стриите, айде поне тях дано предотвратя, но бързото отслабване не е нищо друго, освен загуба на течности и килограмите после се възстановяват двойно...не съм фен на такова отслабване, нека да е бавничко и славничко..ок,за фитнеса..макар че през следващите 2 месеца просто няма време, но без масажи целулитът никога няма да изчезне напълно..а аз съм си перфекционист и не искам и следа от него да остава!!!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 24th July 2006, 10:18
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Така е напълно съм съгласна. От бъзро отслбване няма ефект, а колкото е по-бавно ефекта е по-траен. Стрии с нищо не се лекуват за съжаление. а що се отнася до целулита - само масажи му е майката. Ако се включат и вендузи ефекта се засилва.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 29th September 2006, 13:43
mikse mikse не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 106
По подразбиране

Аз вече се обадих и разпитах.Смятам да отида.Все пак цената от 15 лв. не е висока, а аз обичам да стоя в сауна Ако не ми помогне, няма да ми навреди. Най-малкото е полезно за кожата.Цената на антицелулитен масаж с техни материали е 18 лв. на мен последно ми искаха 50
Отговори с цитат
  #37  
Стар 2nd October 2006, 14:15
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Здравейте !
В петък ходих в това спа студио Сабина, вибросауната е много хубава, ама не може да се използва с инфраред, ако си с импланти, според момичетата там, от това се топял силикона
Отговори с цитат
  #38  
Стар 2nd October 2006, 15:11
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladkatony
Здравейте !
В петък ходих в това спа студио Сабина, вибросауната е много хубава, ама не може да се използва с инфраред, ако си с импланти, според момичетата там, от това се топял силикона
Тони,ти ме разби с това,как така ще се топи силикона(не че много разбирам де,ама има ли нещо логично в това твърдение?)
Отговори с цитат
  #39  
Стар 2nd October 2006, 15:15
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Въобще си нямам идея, ама ми показаха някаква декларация, ако искам на "своя глава" да рискувам, било си за моя сметка. А на тях това им били инструкциите от производителя на уреда, защото вълните били незнам си какви и прониквали дълбоко, вследствие което се топял силикона
Отговори с цитат
  #40  
Стар 5th October 2006, 22:03
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Ох, съжелявам написах го на кирилица, тъй като модератора ще го изтрие - ето го преведено.
Ами ако си сигурна, че няма да ти пречи на силикона поодпиши се и влзе. Къв е проблема, щом така са ги инструктирали, те са прави и го правят от мерки за сигурност. Не виждам нищо лошо в това. Едва ли се топи силикона, носигурно за да гхо казват наистина не е хубаво. Едва ли имат интерес да казват на клиентите си, че не трябва да ползват уреда
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вибросаунаизгарятсе1000калориизамин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:01.