IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 5th July 2013, 16:03
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението

Beauty_on_Duty не ми хареса това, което прочетох в края на поста ти, човек винаги може да каже ако някой резултат не му е харесал, да се изрази по начин по който да не засегне човека и въобще не се иска някаква дарба за това, а по скоро желание и разбиране.

Не трябва обаче заради една шепа хора или единици да зачеркваме и всички останали, инак така скоро никой няма да иска да си пуска снимки вече, но пък от друга страна ви разбирам, чувството хич не е приятно.
Ти говориш за дарба, да се изказваме така че да не се засегне човека, а аз говоря за злобен мейл със съдържание - "Аз на това му викам грозен нос, идеално подхожда на твойто лице". Ако беше обикновенно отрицателно мнение във форума, щях да го разбера, но не е. Сега дори безкрайно съжалявам, че съм споделяла с доста познати, че пиша във форума. И въпреки, че това си е чиста женска злоба, изборът дали да поствам повече снимки си е лично мой и не мисля че трябва да се оправдавам за това си решение. В крайна сметка, нямам намерение да отказвам на когото и да било, както написах по-рано - форумът е за взаимопомощ.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 5th July 2013, 16:25
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не знам как си го разбрала, но аз това говорех, че не се изисква никаква дарба да се изразим ако някакъв резултат не ни е харесал, без да обидим човека пуснал снимките и точно защото не се изисква дарба, ако някой се изрази така, че да обиди човека, то е ясно, че го прави от някаква злоба, комплекси или някакви причини, които на мен не са ми понятни. Доста ми е трудно да повярвам, че някой ти е казал точно тези думи. Такива случаи трябва да се опитваме да ги забравим, все пак не всички са негативно настроени, макар, че аз добре разбирам какво е дори 10 човека да ти кажат нещо хубаво, то само един като ти каже обратното и това е достатъчно да ти скапе настроението и самочувствието.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 5th July 2013, 16:37
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Не знам как си го разбрала, но аз това говорех, че не се изисква никаква дарба да се изразим ако някакъв резултат не ни е харесал, без да обидим човека пуснал снимките и точно защото не се изисква дарба, ако някой се изрази така, че да обиди човека, то е ясно, че го прави от някаква злоба, комплекси или някакви причини, които на мен не са ми понятни. Доста ми е трудно да повярвам, че някой ти е казал точно тези думи. Такива случаи трябва да се опитваме да ги забравим, все пак не всички са негативно настроени, макар, че аз добре разбирам какво е дори 10 човека да ти кажат нещо хубаво, то само един като ти каже обратното и това е достатъчно да ти скапе настроението и самочувствието.
Аз също се опитвам да се абстрахирам, но колкото и да е дебелокож човек, това си боли.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 5th July 2013, 16:42
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Нека обсъждаме по важните неща по темите, а не толкова негативно настроените хора ! Аз търся методи, как да си издуя бузягите, ако някой знае да пише !
Отговори с цитат
  #85  
Стар 5th July 2013, 19:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз вярвам, че такива коментари са възможни. Има много назлобени хора в този форум, на които трябва да се обясни, че тук не е място за комплексирани от външността си хора, а за такива, които се харесват и се стремят да се харесват още повече.
Ако ти кажа да ги игнорираш, знам, че няма да ти олекне. Една обида тежи, и наистина не разбирам какъв човек трябва да си за да изпиташ кеф, когато обидиш друг?? От малка се опитвам да ги разбера тези хора, но не мога!!!
На мен като дете са ми се подигравали много! Тормозиха ме ежедневно в училище, защото изглеждах зле и бях зубър. Още повече зубър, който не даваще на глупавите и мързеливите да преписват(имах си някакъв стремеж за справедливост - не можеше аз да се трудя, а другите не, и да получаваме еднакви оценки). Смятайте какъв тормоз отнасях. Дори до бой се е стигало...
Но никога, ама никога не си позволих да падна на тяхното ниво и да отвърна с обида! И сега, като пораснах, никога не си го позволявам! Дори критиката ми е проблем. Предпочитам да си замълча, от колкото да накарам човека срещу мен да се почувства зле. Иска ми се никой никога да не се чувства както аз се чувствах тогава, като дете!


И сега, като попадна на толкова мизерни хора, които обиждат, винаги го приемам лично! И винаги реагирам бурно!

Beauty_on_Duty, ако искаш прати ми снимки, ще ти напиша имейла си на лс. Но те разбирам на 100% защо не искаш вече да постваш тук. Виждам какво се случва в темата за ринопластиките...

Пуфпаф, недей, пиле! За мъж е изгъзица това. На мъжа чара му е в бръчките, в изпитото лице, в тъмните кръгове около учите.. а не в бузките, като на ученичка..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 5th July 2013, 20:43
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Много бих искал да видя сега тези, които са ти се подигравали, когато те видят кака ще заекват и ще онемяват от гледката. Но тези ученически истории са нормални за тази възраст, но онези другите в които вече уж пораснали хора са те обидили с отношение това вече е неразбираемо, защото тези хора трудно ще се променят !

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Пуфпаф, недей, пиле! За мъж е изгъзица това. На мъжа чара му е в бръчките, в изпитото лице, в тъмните кръгове около учите.. а не в бузките, като на ученичка..
Аз точно очаквах някой да ми го каже, това даже много се надявах, за да му обясня някой работи, само ако ми го казваш с някаква цел да ме накараш да се почувствам по добре бих го разбрал, но не вярвам да е това. Защо смятам, че си в голяма заблуда, това са едни такива предразсъдъци човешки и явно много малко хора могат да ги зачеркнат.

Съжалявам, но това за мен е несериозно да кажеш, че някой има чар защото е грозен, та нали по тази логика аз въобще не трябва да мисля и да си пипам носа и въобще всички други мъже. Аз искам тази промяна за да изглеждам нормално, аз ако си сложа филъри или квото и да е от което да получа нормален обем на бузите, никой който преди това не ме е виждал няма и да разбере, че нещо съм си правил, айде кажи ми кое е излагацията. Няма такова нещо, като бузи на ученичка (ти да не се сети за онова, което писах на sunbun хаха), има си норми и пропорции, а аз искам да изглеждам нормално, по хубав няма да стана толкова то е ясно, но поне ще изглеждам нормално.

Това е единственото, което искам да си променя с лицето, нос и малко обем в бузите.
Не искам някой да се обиди, но това го правя за мен си и не ме интересува дали някой мисли, че това е глупаво да се прави от мъж. По същата логика може да се каже - ама защо ти е да извайваш тяло във фитнеса, трябва да се харесваш такъв какъвто си и т.н.

Щом нещо е извън нормите за естетика и може да се промени аз бих го променил, ако нещо, което не може да се промени по една или друга причина, тогава ще се опитам да го приема и толкова.

Хубаво си говорите така, ама искам да го видя написано същото, точно под една такава снимка - преди и след, да видя тогава как ще кажете "на бялото черно". А най лесно им е по принцип да говорят така, хората на които нищо им няма и си изглеждат много добре.

Определено си се чувствам мъж и макар и да не се харесвам настина, не малко жени са ме харесвали такъв, но това няма да ме спре да искам да променя това, което не ми харесва и да не чувам повече за тъмни кръгове в които имало чар и то го каза жена, която блести като слънце, чак не мога да повярвам
Отговори с цитат
  #87  
Стар 5th July 2013, 21:35
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Най-добре ще е да въведем правило да не обръщаме внимание на злобарите, пълен игнор по всички фронтове!!!
От всичко попрочетено от тук, от там аз съм се спряла на липофилинга със стволови клетки, за момента обаче освен, че го предлага само Ильо Стоянов няма никакви отзиви от реални пациентки, което като се има предвид, че го предлага от 2009г ми се вижда притеснително?!
Отговори с цитат
  #88  
Стар 5th July 2013, 21:40
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Най-добре ще е да въведем правило да не обръщаме внимание на злобарите, пълен игнор по всички фронтове!!!
От всичко попрочетено от тук, от там аз съм се спряла на липофилинга със стволови клетки, за момента обаче освен, че го предлага само Ильо Стоянов няма никакви отзиви от реални пациентки, което като се има предвид, че го предлага от 2009г ми се вижда притеснително?!
Аз съм си мислила защо го няма обявено в сайта му , като цена и интервенция ... Много странно ... Писах на Стоянов преди седмица , така и не ми отговори нищо за този метод ..
Отговори с цитат
  #89  
Стар 5th July 2013, 21:46
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Има статия някъде из сайта му, четох я наскоро, Мариса даже беше дала линк към нея, май в темата за радиес, но не съм сигурна
Отговори с цитат
  #90  
Стар 5th July 2013, 22:18
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Има статия някъде из сайта му, четох я наскоро, Мариса даже беше дала линк към нея, май в темата за радиес, но не съм сигурна
Да ,аз това го видях и го прочетох , но все пак не е ли странно защо толкова години не е обновил сайта си и го няма като процедура , и аз съм се спряла на този метод по принцип , но тук никой не пише за него и отзиви няма за сега .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фейслифтинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:03.