IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #971  
Стар 25th June 2010, 09:17
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Зоната на д-р Сиърс На мен лично ми харесва тази диета
По въпроса за сладоледите - днес бях в Пикадили и видях някакъв без захар, обезмаслен, 184 мл. Води се "Диетичен сладолед Йогурт" на Мистър Суитс Зеро и е 1,79 лв.
Мда, опитвала съм и него, и големите разфасовки, които са по 330 мл и ги има с вкус на шоколад и ванилия. Много ми харесват, но по-добре без тях - нали се сещаш каква химия има наблъскана вътре - като прочетох етикета, ми се изправи косата
Стискам палци за конкурса иначе (: Бту, пусни ни малко снимки от тези фотосесии де!! xD
Отговори с цитат
  #972  
Стар 25th June 2010, 10:15
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elanor
Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Зоната на д-р Сиърс На мен лично ми харесва тази диета
По въпроса за сладоледите - днес бях в Пикадили и видях някакъв без захар, обезмаслен, 184 мл. Води се "Диетичен сладолед Йогурт" на Мистър Суитс Зеро и е 1,79 лв.
Мда, опитвала съм и него, и големите разфасовки, които са по 330 мл и ги има с вкус на шоколад и ванилия. Много ми харесват, но по-добре без тях - нали се сещаш каква химия има наблъскана вътре - като прочетох етикета, ми се изправи косата
Стискам палци за конкурса иначе (: Бту, пусни ни малко снимки от тези фотосесии де!! xD
Значи може и да пропусна В краен случай ако толкова ми се иска сладолед, ще си направя от кисело мляко и плодове (: Иначе снимчици аз съм пуснала в Общи приказки в темата Похвали се с нещо
Отговори с цитат
  #973  
Стар 25th June 2010, 13:34
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Оле другата седмица ще снимам реклама за бельо, а в неделя заминавам на конкурс за Мис не помня какво беше Моля ви стискайте палци!...
Успех и да се поФалиш
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #974  
Стар 28th June 2010, 08:10
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

И тъй, от днес ще се опитвам да вляза в Зоната. Започнах със закуската и ще карам по правилата. Дано да не е фалстарт. Странно е, че като си правих менюто за днес, бая манджа ми се събира. Аз с какви ли не ограничения не можах да отслабна достатъчно, де да видим с плюскане до къде ще я докарам. Верно, че и при Дюкан плюсках, но пък що нещо не съм близвала с месеци. Сега няма невъзможни неща. Четете и завиждайте:
Закуска: 4 белтъка, филийка пълнозърнест ръжен хляб, голям домат на салата с половин лъжичка олио (зехтинът ми смърди)
Обяд: 56 г бяло пилешко месо, готвено със зеле. Порцията е чаена чаша и половина. Плюс салата от краставици, 3 чаени чаши в нарязан вид (с оризов оцет и сол, без олио, защото зелето си е готвено по правилата на изкуството).
Следобедна закуска: 100-120 г кисело мляко 2%
Вечеря: 56 г скумрия на скара със салата от зеле в размер на две чаени чаши (и то след намачкване), с олио и лимон+филийка пълнозърнест ръжен хляб или 1/4 чаена чаша картофено пюре (просто още не съм решила, но по-вероятно ще е пюре).
Закуска преди сън: половин филийка ръжен пълнозърнест хляб с лютеница и около 40 г сирене.
Ха да видим. Пожелайте ми успех!
Отговори с цитат
  #975  
Стар 28th June 2010, 13:03
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Успех, дундьо!
Отговори с цитат
  #976  
Стар 28th June 2010, 13:25
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Дундьо и аз стискам палци!
Аз да се похваля - най-накрая отлепих от тези пусти 56,8кг !Днес съм 56,3
Отговори с цитат
  #977  
Стар 28th June 2010, 17:54
Аватара на BabyPhat
BabyPhat BabyPhat не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 130
По подразбиране Зоната....

И аз след Дундьо да се похваля, че от днес съм в Зоната Започнах от обяд, поради липса на подготовка, а той беше:

40гр сирене, 1бр кренвирш, 240 грама домати, 100 краставица 1,5ч.л зехтин.

преди малко вечеря: 100гр пилешко, 300 домати, 2 филии Бонус, 6 бадема



Стискайте палци, че имам много да свалям!
Успех на всички!
__________________
Anything worth having is worth working HARD for!
Отговори с цитат
  #978  
Стар 28th June 2010, 18:09
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

колко имаш да сваляш?
Може ли някой да ми обясни с 2-3 изречения принципите на "зоната", че ме мързи да изчета цялата тема
Отговори с цитат
  #979  
Стар 28th June 2010, 18:38
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Когато си "в зоната" на всяко хранене приемаш 40% въглехидрати и по 30% белтъчини и мазнини. Грамажите се изчисляват според някаква схема или формула, не помня точно... индивидуално е и определеното количество се нарича 1блок. На ден се приемат от 7 до 11 блока. Малко е сложно в началото докато се ориентираш в количествата, но после е много лесна за спазване )
Отговори с цитат
  #980  
Стар 28th June 2010, 19:45
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Аз само се чудя каква диета да започна (за запазване, не отслабване, да подчертая)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:34.