IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #981  
Стар 28th June 2010, 19:57
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Аз само се чудя каква диета да започна (за запазване, не отслабване, да подчертая)
За задържане ти трябва само балансирано и здравословно хранене, а не диета Да не говорим, че ти трябва да качиш още доста
Отговори с цитат
  #982  
Стар 28th June 2010, 20:43
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elanor
Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Аз само се чудя каква диета да започна (за запазване, не отслабване, да подчертая)
За задържане ти трябва само балансирано и здравословно хранене, а не диета Да не говорим, че ти трябва да качиш още доста
Ааа без бой Старая се да е що-годе здравословно, ама просто ми омръзва всеки ден да мисля какво да ям :/ Искам готова схема
Отговори с цитат
  #983  
Стар 29th June 2010, 08:06
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Птиче, ти последно беше 35 килограма. Не щеш ли първо режим да качиш още малко? Впрочем позволяват ли ти някакви упражнения, за да качиш малко мускулна маса, не да наддаваш на мастна тъкан?
Отговори с цитат
  #984  
Стар 29th June 2010, 09:51
Аватара на BabyPhat
BabyPhat BabyPhat не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 130
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
колко имаш да сваляш?
Може ли някой да ми обясни с 2-3 изречения принципите на "зоната", че ме мързи да изчета цялата тема
Днес гледах едно клипче на Гари Сиърс, този който е измислил Зоната, каза, че не е нужно да се изчислява чак толкова, че е достатъчно да разделиш мислено чинията на три равни части (като парчета от пица), едната част се запълва с чисто месо, не по голямо и дебело от дланта ти, другата част да се запълва с разнообразни зеленчуци, а третата с чаена лъжичка мазнина, например зехтин. Разбира се, има голямо разнообразие от възможни комбинации, дори можеш от време на време да ядеш бургер от Макдоналдс или Бъргър Кинг. За съжаление трябва да се чете малко, но всъщност не е толкова досадно.
Основения принцип е 40% въглехидрати, 30% мазнини и 30% протеини да се приемат на всяко хранене. Което включва и месо и зеленчуци и сирене и мляко и плодове, и сладко и ориз, и картофи, всичко е въпрос на правилна комбинация.
Дано съм ти поизяснила нещо.
__________________
Anything worth having is worth working HARD for!
Отговори с цитат
  #985  
Стар 29th June 2010, 10:10
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ей, Бебок, не подвеждай хората. Това с дланта отговаря на 4 блока протеин. Става за някой, дето е метър и деветдесет. Иле за някой, дето поне половин ден пъшка във фитнеса.
Съжалявам, дами, но ако искате да разберете Зоната, наистина трябва да я прочетете. Действително всичко е индивидуално и трябва първо да си разберете нуждите на тялото. Тук не върви да се правят вариации и интерпретации. Това с метода "на око" е вярно, но чак след като си разбрал точно правилата, и то в детайли.
Отговори с цитат
  #986  
Стар 29th June 2010, 10:17
Аватара на BabyPhat
BabyPhat BabyPhat не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 130
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Ей, Бебок, не подвеждай хората. Това с дланта отговаря на 4 блока протеин. Става за някой, дето е метър и деветдесет. Иле за някой, дето поне половин ден пъшка във фитнеса.
Съжалявам, дами, но ако искате да разберете Зоната, наистина трябва да я прочетете. Действително всичко е индивидуално и трябва първо да си разберете нуждите на тялото. Тук не върви да се правят вариации и интерпретации. Това с метода "на око" е вярно, но чак след като си разбрал точно правилата, и то в детайли.
Ето бре, Дундьо гледай клипчето.
http://www.youtube.com/watch?v=isr12WKjt0E
__________________
Anything worth having is worth working HARD for!
Отговори с цитат
  #987  
Стар 29th June 2010, 10:20
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

звучи много смислено и здравословно. Определено е подходяща диета за смъкване на повече от 10 кг. Защото ако килограмите за смъкване са повече няма смисъл от някаква шокова диета, с която се гладува. Да - свалят се 5-6 кг, но в по-дълъг период със сигурност не може да се спазва. И моята диета беше балансирана- с нея свалих над 15кг. Само сега за последните килограми прилагам малко шок терапия
Отговори с цитат
  #988  
Стар 29th June 2010, 13:51
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Някой ще сподели ли мнение за лозови сърмички?
Отговори с цитат
  #989  
Стар 29th June 2010, 13:57
Аватара на BabyPhat
BabyPhat BabyPhat не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 130
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Някой ще сподели ли мнение за лозови сърмички?
Многа само да кажа, че много обичам и ако ме поканиш, няма да откажа
__________________
Anything worth having is worth working HARD for!
Отговори с цитат
  #990  
Стар 29th June 2010, 14:02
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BabyPhat
Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Някой ще сподели ли мнение за лозови сърмички?
Многа само да кажа, че много обичам и ако ме поканиш, няма да откажа
Тъкмо ги сготвих Била съм майстор в сгъването
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:59.